Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Карпаты-фест 2015
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  

Когда едим?
12-13 сентября
11%
 11%  [ 2 ]
18-20 сентября
70%
 70%  [ 12 ]
свой вариант (пишем в тему)
17%
 17%  [ 3 ]
Всього проголосувало : 17

Автор Повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10317
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 22 Вересень 2015 15:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zazik_91 писав(ла):
Я хочу на вартбурге.

Отличный мегомангал будет Twisted Evil


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г.

ПовідомленняДодано: 22 Вересень 2015 15:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я исправлюсь перевозкой бухла с магаза к базе)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10317
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 22 Вересень 2015 15:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Можно ещё пихло с коробасом запасные закинуть)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г.

ПовідомленняДодано: 22 Вересень 2015 15:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Можно!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
bedryk
Гість







ПовідомленняДодано: 22 Вересень 2015 19:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вернулась з Головецька, бачу - народ зактивізувався.Так виглядає, що не проти до мене приїхати. 9-11 жовтня мені підходить. Якщо Іруся не приїде, пропоную вільне місце коло мене штурманом (їду потвориком) з внеском на бензину:о)
Пропоную таку програму:
09.10 пятниця - збір в Стрию на подвірї батьківської хати по вул. Млинарська 22. Коротка ознайомча лекція про екосанітарію.
15:00 - виїзд до с. Головецько організованою колоною.
17:00 - відвідання по дорозі скельної фортеці Тустань (хто не знає що це таке, гуглить)
коли стемніє - прибуття на кінцевий пункт призначення, розселення, вільна програма Боян
10.10 субота - підїзд та підйом на гору Тростян - найвища і найкрутіша гірськолижна гора Карпат
ввечері - лекція "як жити з комфортом в гармонії з природою", гриль і баня
11.10 - заїзд (підйом) на гору Маківка - гору наших героїв (йти 30-40 хв) їхати не пробувала
15:00 - повернення додому
Додатково:
В Стрию є можливість погрілити на подвірї, чекаючи всіх, хто підтягується, зїсти по сусідству домашній обід за 30-40 грн, піти на ринок з запчастинами (можу попередньо кинути клич вуйкам, що продають, щоб принесли все по ЗАЗ) і пройтись по секондам (колись прочитала, що Стрий - це один великий секонд, там їх дійсно дуже багато) і просто подивитись гарне маленьке містечко. Або скупатись/порибалити

Very Happy в глибокій річці
В Головецькому в хаті є 15 койкомісць, в стодолі на сіні може поміститись ще 12 осіб, решта розкладає палатки на подвірї. Для ночування в хаті потрібно мати з собою постіль (простирало, наковдерник і наподушник або спальник) - в мене там немає пральної машинки і все прання я везу прати до Львова. Але ковдри, коци і подушки
Сусід до Тростяна заїжджає з Головецька на 66, так що можна спробувати показати рекорд виїзду ЗАЗами
Гриби є вже, так що невідомо, чи до жовтня ще доживуть.
Відкрита до ваших пропозицій.
Прошу нікому мене пані не називати, ми ж всі одна дружна сімя запорожців Confused

Повернутися до початку
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2015 11:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zazik_91 писав(ла):
Я хочу на вартбурге.

Если можно на жоповозках, я бы тоже поехал.
Бо сейчас Жуж - отдельно, засраный сорокет - отдельно. Embarassed

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2015 18:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так поехали. Вроде-бы все адекватные: Еще ни разу мангал никто не делал)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
bedryk
Гість







ПовідомленняДодано: 23 Вересень 2015 22:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Якщо в Головецьку, то спокійно, мангал там є, робити не треба Laughing
Повернутися до початку
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 24 Вересень 2015 00:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саняба все буває вперше.....
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 25 Вересень 2015 13:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Народ, у меня на 9-11 в Карпаты не получается Crying or Very sad По-этому буду ехать 2-5 на Памир чтобы не портить планы, описанные выше на 9-11. Маршрут посмотрел, попробуем подняться. Если получится, поделимся опытом для всех желающих на будуйщее. Кто не против - милости прошу. Выезд предварительно - в четверг вечером, возвращение - в понедельник. Условие - готовность машины для поездки в горы.

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 26 Вересень 2015 02:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


фигассе...четверг-понедельник Laughing это ж какую печень надо иметь?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 26 Вересень 2015 22:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa писав(ла):
фигассе...четверг-понедельник Laughing это ж какую печень надо иметь?
Усе будет культурно! Ты ж меня знаешь Laughing

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 27 Вересень 2015 01:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Laughing Laughing Laughing Ты меня тоже...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г.

ПовідомленняДодано: 28 Вересень 2015 13:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саня, а ты на когда планируешь?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 30 Вересень 2015 12:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Выезд в четверг 01.10 вечером около 18-19-ти из Киева.

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 03 Жовтень 2015 18:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У меня не вышло по нескольким причинам, одна другую доганяющим... Ребята добрались благополучно до самой вершины. Судя по телефонному разговору, туда не каждому зазу открыт путь. Так что интрига офигенная. Ждем фото и видео)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 04 Жовтень 2015 00:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ребята молодцы!
Олег! з днюхой! Всего самого налутшего!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zanoza
Красива! Талантлива! Скромна!


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.08.2007
Повідомлення: 1240
Звідки: Киев, Теремки-1
Моє авто: ЗАЗ-965 64г.

ПовідомленняДодано: 05 Жовтень 2015 11:37    Заголовок повідомлення: поддержали 4 человек Відповісти з цитатою


Тизер



_________________
Вы кто? Добрая фея. А почему с топором?! Настроение что-то не очень...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Джордано Бруно



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2014
Повідомлення: 102
Звідки: Днепр
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 05 Жовтень 2015 11:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Круто! Рад что у ребят получилось!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г.

ПовідомленняДодано: 05 Жовтень 2015 11:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Очень КРУТО!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Наст.
Сторінка 7 з 10

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group