Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
поможіть відродити 965-й

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Кузов
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
clown



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.11.2005
Повідомлення: 11
Звідки: Тернопіль

ПовідомленняДодано: 24 Січень 2006 18:54    Заголовок повідомлення: поможіть відродити 965-й Відповісти з цитатою


Привіт всім!
Я хочу спитати одну річ. Войтик тільки не нервуйся, може я здамся наївний.
зара я займаюся кузовом. наразі повністю вирізав дно в свому звірі!
тепер все скрити виплило на зовні. лівий ричаг де кріпиться на балці тримається на одному болті, страшно! Mad
дно в мене було і так не рідне, тобто не фіурне а з простої бляхи
Хочу спитати, томущо є моливість, чи можна вирізати повністю дно в 968, поті підрізати де треба, і підварити в свій, ну і поставити підвіски 968. Хочу спитати якщо якась неточність вмйде в кріпленні підвіски, якесь зміщення, чи можливо це відригулювати пізніше? якщо щось забув то підкажіть, якщо неправий взагалі то вибачайте не нервуйтесь! Всі хто хотя спробує щось сказати ДЯКУЮ!!! ЧЕКАЮ Rolling Eyes


_________________
супер пупер 65-й
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 24 Січень 2006 21:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а чого тут нервуватись? Very Happy

вварити можна, але прийдеться прилічно помудохатись. тому що база 965 і 968 різні.

в мому місті є один саме такий, але незакінчений. ззовні вроді і 965 і вже і не він.
так як слон натягнув мишку Laughing

вважаю що легше повторити знивші короби і стінки з нової бляхи. для рідної підвіски.

інший, простий варінт, для підвіски 968. то теж не є проблема. спереді і так можна поставити міст від 968 з мінімальними переварками його кріплень на ньому ж. або вкорочувати до рідної ширини. оба варінта я особисто вже зробив на обох своїх 965.
а як просто поставити задню від 968 я в форумі теж писав, пошукай пошуком. ричагі на одному кутнику і до кузова.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
clown



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.11.2005
Повідомлення: 11
Звідки: Тернопіль

ПовідомленняДодано: 24 Січень 2006 22:45    Заголовок повідомлення: сенкс! Відповісти з цитатою


не знаю навіть що робити, чесно вот сиджу і думаю і думаю і непридумаю Sad якщо ставити задні підвіски 968, передні також огбовязково? а після цього вильот коліс дуже збільшиться, і взагалі як
це все вплине на машину? Можете на російськи я розумію, та й написати але помилок нароблю багато, такщо терпіть мене Laughing


_________________
супер пупер 65-й
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 25 Січень 2006 01:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну, база у 968 на 3-4 см. більша. різниця невелика, відчутної шкоди не буде.

передню не обов"язково, але непогано було б. вільот десь на 2 см. з кожної сторони.

що я ще можу сказати? це треба самому вирішувати прмя на місці. зваживши можливості як інструментальні так і фінансові.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Alfer



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2004
Повідомлення: 98
Звідки: Херсон

ПовідомленняДодано: 25 Січень 2006 03:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хлопци, закинчуйте гнущаться з горбика. Можлыво и з говна пулю зробыть, тому э прыклады http://www.okatuning.com.ru/oka-tuning-!works.htm , алэ навищщо?? Вже чи повнистью востановыть, чи тюнингуйте до схачу. Це моя думка.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
clown



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.11.2005
Повідомлення: 11
Звідки: Тернопіль

ПовідомленняДодано: 25 Січень 2006 17:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Войтик, я в пошуці дещо найшов що ти писав про передню підвіску а про задні нічого Crying or Very sad , поможи Smile
я хотів також по передній уточнити, з того що прочитав я зрозумів що ти дещо переробляв, що повністю 968 уставити не можна?
також хочу спитати, чи можливо поставивши задню підвіску 68, коробку встановити 30-ку, як тоді з полуосями, так як зара я ще 40-кі немаю, і покищо ще най би була 30-ка, і мотор 30ка, ще не хочу і з цим починати, ЧИ МОЖЛИВО ТАКЕ? і якщо можна розясни, подробніше саме по установці передньої? що ти там змінював?


_________________
супер пупер 65-й
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 26 Січень 2006 03:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


так я ставив передню не підрізаючи балки.
http://www.zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=441&postdays=0&postorder=asc&start=0

так підрізаючи і заодно стабілізатор.
http://www.zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=1454&postdays=0&postorder=asc&start=60

так задню. ще не робив.
http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=211&postdays=0&postorder=asc&start=0


півісі потрібно буде міняти на 40-вочні.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
clown



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.11.2005
Повідомлення: 11
Звідки: Тернопіль

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2006 19:18    Заголовок повідомлення: ! Відповісти з цитатою


Войтик, дуже тобі дякую! Багато цікавого, тепер спати не буду! але всетаки більше мені припало передню не підрізати, а задню, так як в мене дно гниле, попробую із дном 968. Зара ще нічо не робитиму, бо холодно, хіба запчастини підшукаю!

Яка орієнтовочна ціна запчастин? приблизно...


Ще напевно поторбую, скажи мені свій номер аськи!


_________________
супер пупер 65-й
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 26 Січень 2006 20:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


цін на запчастини не знаю, я не продавець. і вони у різних продавців різні.

соррі, по асьці я консультацій не надаю.
на форумі я вже написав все що необхідно, навіть з малюнками і фотографіями.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
clown



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.11.2005
Повідомлення: 11
Звідки: Тернопіль

ПовідомленняДодано: 27 Січень 2006 15:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ок.
спасибі Cool якщо зроблю пофоткаю, на память


_________________
супер пупер 65-й
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Кузов Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group