Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЗАЗ 965 Жужелиця (Олексій)
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Олексій



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.03.2010
Повідомлення: 59
Звідки: Чорноморськ
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 04 Грудень 2020 21:40    Заголовок повідомлення: ЗАЗ 965 Жужелиця (Олексій) Відповісти з цитатою


Вітаю всіх учасників форуму!
Я зареєстрований тут понад 10 років тому. Відписувався в кількох темах, переважно про запчастини. Читав теми про чужі проєкти, черпав натхнення та секрети.

Користі від мене не було. Не дарма мій аватар до сьогоднішнього дня виглядав так



Гараж до сих пір не створював. Всю свою історію та прогрес в роботі я не збирався афішувати. Хотів пред’явити відразу готовий результат. І розтяглася ця робота на 13-14 років. З досвіду сьогоднішнього дня я нарешті зрозумів це підсвідоме затаювання. Я не був впевнений, що реставрація закінчиться успіхом. І до того було багато об’єктивних причин. Дуже багато прикладів, коли докладний звіт по роботі над машиною закінчується фразою « проєкт закритий». Або продається якийсь корч, і в описі зазначається, що машина повністю комплектна, залишилося лише доскладати.

Але мій проєкт дійсно майже завершено. Машина на ходу. Зараз обкатка. Пишеться список того, що треба доробити.


_________________
050 517 46 72
063 632 68 34
Я фірман старий вже...
Ну, не старий, ну бувший.


Останній раз редагувалося: Олексій (05 Грудень 2020 20:46), всього редагувалося 3 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 04 Грудень 2020 21:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Перший нах! Вітаю!!!
Фото мотору покажи.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олексій



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.03.2010
Повідомлення: 59
Звідки: Чорноморськ
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 04 Грудень 2020 21:48    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою




_________________
050 517 46 72
063 632 68 34
Я фірман старий вже...
Ну, не старий, ну бувший.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олексій



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.03.2010
Повідомлення: 59
Звідки: Чорноморськ
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 04 Грудень 2020 21:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую за миттєвий прийом! Фоток мало, мотора пошукаю. Там 30- ка, зібрана з нових запчастин. Я поки борюсь з труднощами з відправкою фотографій, вибачте, що повільно
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олексій



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.03.2010
Повідомлення: 59
Звідки: Чорноморськ
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 04 Грудень 2020 21:58    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою



Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 04 Грудень 2020 22:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


это что у него с мордой-то?зачем и от чего вварены горшки под фары и зачем площадка под поворотники?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Олексій



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.03.2010
Повідомлення: 59
Звідки: Чорноморськ
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 04 Грудень 2020 22:54    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою






_________________
050 517 46 72
063 632 68 34
Я фірман старий вже...
Ну, не старий, ну бувший.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олексій



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.03.2010
Повідомлення: 59
Звідки: Чорноморськ
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 04 Грудень 2020 22:56    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою






_________________
050 517 46 72
063 632 68 34
Я фірман старий вже...
Ну, не старий, ну бувший.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олексій



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.03.2010
Повідомлення: 59
Звідки: Чорноморськ
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 04 Грудень 2020 22:58    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою





_________________
050 517 46 72
063 632 68 34
Я фірман старий вже...
Ну, не старий, ну бувший.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олексій



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.03.2010
Повідомлення: 59
Звідки: Чорноморськ
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 04 Грудень 2020 23:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Це була перша і єдина фотосесія після того, як машина виїхала з ремонту. Далі холодно і мокро, сховав в гараж до тепла
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олексій



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.03.2010
Повідомлення: 59
Звідки: Чорноморськ
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 04 Грудень 2020 23:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я купив машину з великими ГАЗівськими фарами і квадратними підфарниками. Оскільки мені не йшлося про повний оригінал, крила вирішили не переварювати. Я вже звик до такої морди, а з хромовими обідками вона мені навіть більше подобається, ніж оригінал

_________________
050 517 46 72
063 632 68 34
Я фірман старий вже...
Ну, не старий, ну бувший.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олексій



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.03.2010
Повідомлення: 59
Звідки: Чорноморськ
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 04 Грудень 2020 23:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


До речі, якщо зробите зауваження по колхозу ззаду, будете праві. Планую переробити рамеу номера замість убогої гратки на видув. Вже маю квадратний номер аиериканського стандарту
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 05 Грудень 2020 01:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


какие были работы по кузову?что по поварке/антикору днища?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Олексій



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.03.2010
Повідомлення: 59
Звідки: Чорноморськ
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 05 Грудень 2020 12:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Повинен прояснити пару моментів. По-перше, я "гуманітарій", а точніше лікар і роботи по малярці, електриці і двигуну робив не я.
По- друге, зараз по фотографіях з'ясував, що почав розбирати машину у 2007 році, сварка і малярка робилися у 2012-2013.
Тому багато важливих подробиць я вже не згадаю.
Перед кузовними роботами з'ясувалося, що є деформація морди, трохи поведений центральний тоннель - колись побував в аварії.
Тягнути на стапелі мені не радили, щоб остаточно не порвати кузов. Обмежилися підваркою днища, в районі педалей, колісних арок. До мене на днищі вже були латки. Двері не мали серйозної корозії, як і задня, передня кришки. Піскоструїлося тільки дно. Пороги промиті, залиті мовілем. Після грунтування на дно і пороги залитий гравітекс.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олексій



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.03.2010
Повідомлення: 59
Звідки: Чорноморськ
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 05 Грудень 2020 13:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Архівні фото з попереднього життя




Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олексій



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.03.2010
Повідомлення: 59
Звідки: Чорноморськ
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 05 Грудень 2020 16:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ось цей нештатний пропеллер Карлсона виявився ведмежою послугою. Купивши машину, я по недосвідченості сприйняв такий тюнінг попереднього господаря як додаткову потужність для обдуву
Деколи відгинав лопасті, щоб не чіпляли ремінь.
Машина їздила зовсім небагато, кілька разів до 10 км. І лише раз, коли їздив в ОблДАІ знімати з обліку, вийшло кілометрів 30. За ту поїздку разів 3 двигун перегрівався і зупинявся. Тобто пропеллери дують, а толку нема. І лише коли вже розбирали машину на ремонт, мені показали, що той Карлсон нагнітає повітря в турбіну генератора, назустріч нормальному потоку. Не знаю, чи відчув покращення від такого тюнінгу його автор після інсталяції...


_________________
050 517 46 72
063 632 68 34
Я фірман старий вже...
Ну, не старий, ну бувший.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олексій



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.03.2010
Повідомлення: 59
Звідки: Чорноморськ
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 05 Грудень 2020 19:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У багатьох  активних учасників форуму читаю, що тяга до Запорожців виникла з дитинства, коли така техніка була в родині. Або ж ЗАЗ залишився  у спадок від старших поколінь. Про себе такого не скажу. Жодних сентиментів з дитинства, навпаки сприймав Запорожців як засіб пересування найнижчого статусу. Уже в студентські роки на велосипедній прогулянці з друзями ми знайшли десь в посадці покинутий Горбік. У нього не було даху, зате він був веселого жовтого кольору і якась частина була обгоріла. Мабуть, так закінчився чийсь проєкт. Але у мені він  вселив дуже сильне зворушення, і з того часу виникла ідея мати таку машину.

Я не знаю, скільки минуло років, але ідея втілилася в життя. Я обшукав всі стоянки у нашому містечку, перш ніж мені дали координати людини, яка мала в гаражі ЗАЗ 965. Інтернету я не мав, вибирати не було з чого, тому перша машина, яку я знайшов, і стала моєю. Вона була на ходу, і ми з дружиною, весело дивуючись такій незграбній машинці, приїхали на ній додому. Обійшлося це у 2000 грн у 2005 році. А оскільки діло було на початку весни, Запорожець став ніби подарунком жінці на 8 березня. Напевно, із вдячності, що вона не заперечувала проти втілення моєї мрії.


_________________
050 517 46 72
063 632 68 34
Я фірман старий вже...
Ну, не старий, ну бувший.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 11 Грудень 2020 11:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою




_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Olexandr'95



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.10.2008
Повідомлення: 1747
Звідки: КИЕВ
Моє авто: BMW E34

ПовідомленняДодано: 11 Грудень 2020 14:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дверные карты понравились. Пускай машина приносит только позитивные эмоции

_________________
Автомобиль — не роскошь, роскошь — запчасти к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanaka968



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.06.2014
Повідомлення: 54
Звідки: Одесса
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 25 Грудень 2020 22:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Джинса на дверных картах АГОНЬ.
Отличная машинка, поздравляю.
Почти соседи с вами

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group