Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Мій ЗАЗ 968м (4ico)
На сторінку 1, 2, 3, 4  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
4ico



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2007
Повідомлення: 124
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 15 Грудень 2007 22:40    Заголовок повідомлення: Мій ЗАЗ 968м (4ico) Відповісти з цитатою


Сьогодні я став власником ЗАЗ 968м
Рік випуску :77
Що цікаво що ця машина ішла на експорт до Польщі ,і в 1993р вона була проигнана на Україну (вернулась додому Very Happy ).Вона непогано зберегласся ,хоч і стояла на гаражах у Львові 7років.За неї я дав 100 y.o.І фото Arrow http://zaz.kiev.ua/forum/gallery/?do=sa&g=9891&a=1610


_________________
Україна без Запорожця як корова без молока=)))...
Продам свого Зазіка(((..
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 15 Грудень 2007 22:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну що ж. Вітаю!
Не побоявся узяти.
Що будеш з ним робити?

Коротше пиши. Чекаемо від тебе креативу Very Happy


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
zaz-for



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.05.2007
Повідомлення: 212
Звідки: Россия, Тульская обл., г. Ефремов

ПовідомленняДодано: 15 Грудень 2007 22:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Поздравляю с покупкой!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
VJB



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.05.2006
Повідомлення: 197
Звідки: Беларусь/Минск

ПовідомленняДодано: 15 Грудень 2007 22:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


с покупкой! Very Happy
модель заза понравилась, точнее его низкий клиренс, такая подвеска в моих мечтах =)


_________________
Дома хорошо, а в машине еще лучше ...
ЗАЗ 968М (1992 г.в.)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора
4ico



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2007
Повідомлення: 124
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 15 Грудень 2007 23:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ДЯКУЮ Very Happy .Я ще повністю неоприділився ,але перші думки були підварювати,покрасити а там видно буде,може тюнінг якись піде

_________________
Україна без Запорожця як корова без молока=)))...
Продам свого Зазіка(((..
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
4ico



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2007
Повідомлення: 124
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 15 Грудень 2007 23:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Власник цього ЗАЗа в придачу дав ще не робочу КПП,два кола з резиною,стартер,кольца для мотора,прокладку кришки розпридвалі,домкрат оригінальний , і ше багато там барахла Arrow

_________________
Україна без Запорожця як корова без молока=)))...
Продам свого Зазіка(((..
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
BUg



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2005
Повідомлення: 1894
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 15 Грудень 2007 23:48    Заголовок повідомлення: RE: (empty) Відповісти з цитатою


Имхо, ищи наманый кузов, а этот на запчасти. Экономьте свои сили и деньги, тогда можно сделать больше!

_________________
.... ______ .... ЗАЗ 968 GTR
.. /_______ .. by LEKS
. (О. --=-- .О) . 1.2L 58hp 1977 - dead
. "Ш""""""Ш" . 80632586422
VW Transporter T2 electric
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Germess



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 392
Звідки: Донецк

ПовідомленняДодано: 16 Грудень 2007 13:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вітаю з покупкою! Smile Smile Smile мрія з аватарки

кузову, дивлячись на фоти, щось не зовсім добре. а як почуває себе двигун, підвіски, що там з салононом, розкажи детальніше будь ласка


_________________
ЗАЗ 968М (екс-МГ) 1985 г.в.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 16 Грудень 2007 14:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А який двигун (40-50)? Ти пишеш що машинка йшла на експорт...
Двокамерний карб???
Педаль газу знаходиться на рівні з педалю зчеплення та гальма чи ні?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
4ico



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2007
Повідомлення: 124
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 16 Грудень 2007 22:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


madmobile писав(ла):
А який двигун (40-50)? Ти пишеш що машинка йшла на експорт...
Двокамерний карб???
Педаль газу знаходиться на рівні з педалю зчеплення та гальма чи ні?

Двигун який незнаю(напевно 40).Педаль газу знаходиться нежче від пидалі щеплення і тормоза.Я ще завтра зроблю фото салону і покажу вам(в салоні немає годинника але є прилад який показує обороти мотора,сидіння в жигулів).Всі шви були обмазані якоюсь смолою і це недало змоги сильно постаріти (якби не ця смола машина вжеб зігнила сильно.Це вона навигляд недуже бу дуже брудна стояла 7років біля дороги де постійно їздили машини.Салон в нормальному стані якщо там навести порядок(я скоро цим займусь).Мотор не є дуже в хорошому стані(з підонна підтікає масло а так ніби чистенький ,пробіг там є на фото.Завтра буду заводити .


_________________
Україна без Запорожця як корова без молока=)))...
Продам свого Зазіка(((..
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
4ico



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2007
Повідомлення: 124
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 16 Грудень 2007 22:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Підвіска незнаю треба буде загнати в гараж і провірити в якому стані .А на аватарі зображений ЗАЗ який мені купив тато коли я ще був малий ,цей ЗАЗ мав ще прицеп заді але незнаю де він дівся .В ЗАЗа світилися фариі він їздив поколу бо колеса повертаються

_________________
Україна без Запорожця як корова без молока=)))...
Продам свого Зазіка(((..
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
Zeus



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.11.2004
Повідомлення: 390
Звідки: Ukraine / Lviv

ПовідомленняДодано: 17 Грудень 2007 01:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну що ж, приєднуюсь до привітань! Тепер ти власник справжнього Запорожця! На тобі тепер велика відповідальність представника цієї марки авто! Буде бажання - приєднуйся до львівської ЗАЗ-тусовки.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail Відвідати сайт автора ICQ Number
4ico



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2007
Повідомлення: 124
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 17 Грудень 2007 22:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zeus писав(ла):
Ну що ж, приєднуюсь до привітань! Тепер ти власник справжнього Запорожця! На тобі тепер велика відповідальність представника цієї марки авто! Буде бажання - приєднуйся до львівської ЗАЗ-тусовки.

Добре дякую Very Happy


_________________
Україна без Запорожця як корова без молока=)))...
Продам свого Зазіка(((..
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
4ico



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2007
Повідомлення: 124
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 07 Червень 2008 08:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


З придбання пройшло не мало часу ,але через занятість зробив тільки двиг http://zaz.kiev.ua/forum/gallery/?do=sa&g=9891&a=1754 Arrow

_________________
Україна без Запорожця як корова без молока=)))...
Продам свого Зазіка(((..
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
X2-bec



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.12.2005
Повідомлення: 3206
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 07 Червень 2008 09:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Чем двиг красил ?? Черная краска жаростойкая в аэрозолях ??
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
raed



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.10.2006
Повідомлення: 2237
Звідки: Москва
Моє авто: ZAZ 968MD 1989г

ПовідомленняДодано: 07 Червень 2008 21:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


автор. к тебе пара вопросов. я так понимаю машина без документов? так как во-первых заз 968М выпускался с 1980ого года, а ты написал 1977. во-вторых с чего ты взял что машина экспорт? ни одного признака экспорта нету. педаль газа должна быть аналогична жигулям (фото такой можно заценить у меня в галлерее), потом двигатель должен быть оснащен хотя бы коллектором под ваз карб. ну и под задней полкой должна быть бумажка, на которой написана страна, в которую экспортировался данный автомобиль. и еще. экспотные мыльницы выпускались с 80ого года по 82-83ий (точно не помню). дальше экспорт свернули

_________________
тюнить пока не развалится

ездить учился в GTA
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
4ico



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2007
Повідомлення: 124
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2008 09:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


raed писав(ла):
автор. к тебе пара вопросов. я так понимаю машина без документов? так как во-первых заз 968М выпускался с 1980ого года, а ты написал 1977. во-вторых с чего ты взял что машина экспорт? ни одного признака экспорта нету. педаль газа должна быть аналогична жигулям (фото такой можно заценить у меня в галлерее), потом двигатель должен быть оснащен хотя бы коллектором под ваз карб. ну и под задней полкой должна быть бумажка, на которой написана страна, в которую экспортировался данный автомобиль. и еще. экспотные мыльницы выпускались с 80ого года по 82-83ий (точно не помню). дальше экспорт свернули
Машина з документами, в тех паспорті пише шо 77р,під задньою полкою є наклеіка ЕКСПОРТ (пізніше виложу фотки).Власник мого заза пригнав його з Польщі в 1993р ,як він сказав шо не міг переїхати границю і прийшлось купити машину і він купив цього Запорожця.На свої роки заз непогано сохранився .А на фотках там просто іржа на кузові бо власник хотів його фарбувати ,і зачищав фарбу

_________________
Україна без Запорожця як корова без молока=)))...
Продам свого Зазіка(((..
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
4ico



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.11.2007
Повідомлення: 124
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2008 09:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


X2-bec писав(ла):
Чем двиг красил ?? Черная краска жаростойкая в аэрозолях ??
Серебрянка жаростійка ,тільки на картері,головки я не фарбував,а чорна не є жаростійка(я надіюсь шо буде тримати при нагріві)

_________________
Україна без Запорожця як корова без молока=)))...
Продам свого Зазіка(((..
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
bodia
еретик-отступник


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.02.2006
Повідомлення: 1303
Звідки: капает масло..?
Моє авто: визжала шина,шатал труба,гарела бампер))

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2008 12:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ту raed плюс адын.
к тому же приборка и подрулевые переключатели от более поздних вариантов(где то годов так 90х).так что тут много нуевязочек....))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
raed



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.10.2006
Повідомлення: 2237
Звідки: Москва
Моє авто: ZAZ 968MD 1989г

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2008 12:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


тада странно вообще. мож кузов меняный? хотя если кузов меняют то обычно он бывает темно-зеленого цвета...ну в этом я не совсем уверен. ну не бывает мыльниц 77ого года!!!!

_________________
тюнить пока не развалится

ездить учился в GTA
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3, 4  Наст.
Сторінка 1 з 4

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group