Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Установка Солекса в подробностях.
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 11 Грудень 2009 13:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Войтик подібний пробував ставити, і пав шось біль 15 л розходу, якщо не помиляюся, у слона є тоже однокамерни , готується до інсталяції, я тоже в загашніку маю....лєнь ставити, бо реально заграло бавитися з тоб машиною Rolling Eyes , соля має однокамерний, правда вебер
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Александр мики



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2009
Повідомлення: 969
Звідки: Запорожье
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 09 Квітень 2010 07:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


petertuning писав(ла):
взял книгу Дмитриевского-совецкого гуру в карбах-буду читать...


Ну и что там теория говорит? как правильно ставит карб, первой камерой в тупик? или второй?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Max968



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.01.2009
Повідомлення: 51
Звідки: Москва

ПовідомленняДодано: 18 Липень 2012 21:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Пожалуйста подскажите, как установить тросик газа на карб 2105 с ДААЗ пауком?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Q2kerS



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.06.2010
Повідомлення: 340
Звідки: Севастополь
Моє авто: 968м '83, 2101 '72, 2101 '77, Opel Ascona C '82

ПовідомленняДодано: 19 Липень 2012 17:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


2Ra1ter
Этот карбик ставить не вариант, он как минимум на двигатель объемом 1.8 л Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
HoHoL



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.07.2011
Повідомлення: 372
Звідки: Ирпень (7 км. от Киева)
Моє авто: ЗАЗ 968М 1994, Skoda Octavia 1.8 TSI 2013, ЛУАЗ 969М 89 г.в. BRABUS

ПовідомленняДодано: 28 Липень 2012 14:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ребят, уже где то читал про подсос картерных газов в Солексе, но спрошу еще раз - нужно ли и в чем польза?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Q2kerS



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.06.2010
Повідомлення: 340
Звідки: Севастополь
Моє авто: 968м '83, 2101 '72, 2101 '77, Opel Ascona C '82

ПовідомленняДодано: 28 Липень 2012 20:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На любом уважающем себя карбюраторе присутствует сей простой и весьма эффективный девайс. Польза в том, что он не дает засиратся карбюратору, т.к. именно в режиме малых оборотов образуется львиная доля злых смол, которые не успевая оседать в диффузорах и на дросселях отсасываются через маленький штуцер на корпусе карбюратора. Это если говорить хотя бы про про малую ветвь рециркуляции.
З.Ы.
Вентиляция картера включена по умолчанию Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Sysanin



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.07.2006
Повідомлення: 131
Звідки: Киев, Позняки

ПовідомленняДодано: 16 Липень 2014 15:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Товарищи помогите фотками установленным карбом Солекс на родном коллекторе заводском тоже под этот солекс. Ставлю его, но металическая крышка мешает и не могу понять как троса газа/подсоса подключить и пружины к ним подвести для возврата. Ну и вообще как он выглядит на моторе со всех сторон. Если тяжело, то можно архивом на имейл кинуть или в лс. пасибо!

С одной стороны боченок ХХ упирается в железяку(в сторону вентилятора если ставить), а с другой стороны он мешает трамблеру двигаться. Sad

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 16 Липень 2014 15:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ввечері сфоткаю.одразу скажу що штуцерами стоїть в ліву сторону.кріплення тросу газульки зняв з рідного карба і прикрутив до солекса на фотках буде видно.

_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 16 Липень 2014 21:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою








_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Sysanin



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.07.2006
Повідомлення: 131
Звідки: Киев, Позняки

ПовідомленняДодано: 16 Липень 2014 21:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пасиб большое, пару вопросов - кожух под карбом под солекс или выгибал? подсоса тросика нет, боченок ХХ не мешает движению катушки??
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 17 Липень 2014 17:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кожух рихтував шоб ставало нормально і регулювати гвинт якості,врахуй бо потім доведеться знову карб знімати!боченок хх нічому не мішає,трос підсоса є але ще не встановлений бо тра кожух трохи довшим зробити!

_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Sysanin



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.07.2006
Повідомлення: 131
Звідки: Киев, Позняки

ПовідомленняДодано: 17 Липень 2014 18:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


блин как его так рихтануть ((( че за гемор постоянно с этими переделка, уже устал как-то....
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 17 Липень 2014 18:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


молоток і різні проставки і вперед!поклав кожух на місце надів перехідник з прокладками і карб ,подивився де мішає і вперед і по новому поки не буде так як треба!

_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Packie



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.06.2013
Повідомлення: 33
Звідки: Дніпропетровськ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 17 Липень 2014 21:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Sysanin, В отакій ось книжці:

є малюнок як можна повздовж розрізати кожух і потім прикрутити дві стяжки, щоб його стянути, тобто шо ми маємо:
- викручуємо 4 болти кожуху і знімаємо дві половини в різні сторони;
- викручуємо 8 болтів які тримають павука і знімаємо карб разом з павуком.
Знайомий дідуля так зробив і поставив солекс з однією прокладкою між карбом і перехідником, тільки у нього газулька і підсос з правої сторони а штуцера на паливо з права типу як на к-133, але тоді не так зручно регулювати.

RIDE, а ви ЭПХХ не підключали?
І ще таке питання, у мене солекс на холодну заводиться онлі з підсосом, це норма?


_________________
"Запорожець" - fan & user.


Останній раз редагувалося: Packie (18 Липень 2014 20:08), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 18 Липень 2014 14:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


клапан був підключений до + який зявляється коли ввімкнуте запалення,однак в одній поїздці клапан здох,і ми відрізали пластиковий кінчик,без системи епхх,користі від клапана мало тому не міняли!
якщо без підсосу то то хх немає але заводиться,але з підсосом краще заводиться і зараз вистачає 1-1.5 хв щоб зявився стійкий хх без підсосу!


_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Packie



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.06.2013
Повідомлення: 33
Звідки: Дніпропетровськ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 18 Липень 2014 20:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


RIDE писав(ла):

якщо без підсосу то то хх немає але заводиться,але з підсосом краще заводиться і зараз вистачає 1-1.5 хв щоб зявився стійкий хх без підсосу!

О мої симтоми, також з підсосом хвилана-дві і є хх. Тобто так краще?


_________________
"Запорожець" - fan & user.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Sysanin



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.07.2006
Повідомлення: 131
Звідки: Киев, Позняки

ПовідомленняДодано: 13 Серпень 2014 11:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вот тут мои фото установленного без кожуха http://my.mail.ru/mail/sysanin-1981/photo?album_id=450

Так вот реально цепляет если трамблером крутануть ((( Если клапаном [[ хода в сторону трамблера, то вообще не становиться (((

Из этой книги можно скрин той страницы где это все описано как делать, а то я немного не понял (((

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 13 Серпень 2014 11:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Выкинь нах кронштейн, тот что в разъём ДХ упирается и поставь под карб толстую от классики текстолитовую прокладку - карб выше поднимется. Может поможет
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Sysanin



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.07.2006
Повідомлення: 131
Звідки: Киев, Позняки

ПовідомленняДодано: 13 Серпень 2014 12:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Немного не понял( Так у меня стоит проставка та что справа на фото:


Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 13 Серпень 2014 14:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Они есть разной толщины
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Двигун Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Наст.
Сторінка 18 з 20

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group