Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
HELP PLEASE
На сторінку 1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Шедеври
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
MelyaDVRZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.11.2006
Повідомлення: 25
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 08 Листопад 2006 17:38    Заголовок повідомлення: HELP PLEASE Відповісти з цитатою


Как в ГОРБАТЫЙ влепить двигло с ЗАЗ-968м??????????????????????? Question Question Question Question Question Question Question Question Question Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Greyglass
Невозмутимый Альфаман
Невозмутимый Альфаман


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.02.2004
Повідомлення: 1659
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 08 Листопад 2006 18:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Это невозможно. Никак он не лепится.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail Відвідати сайт автора
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 08 Листопад 2006 19:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


+1

не лепится! Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Ilya



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.09.2003
Повідомлення: 1310
Звідки: Tula

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2006 01:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Greyglass писав(ла):
Это невозможно. Никак он не лепится.

Может быть и не лепится, но устанавливаетя, это я вам точно скажу, потому что видел на Автостраде 2006 Жужики из Москвы с сороковочными двигами.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Ilya



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.09.2003
Повідомлення: 1310
Звідки: Tula

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2006 01:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Voytik писав(ла):
+1

не лепится! Laughing

У него невозможно отделить защитный слой Very Happy

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2006 01:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


проще говоря, оно не липнет Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Nazgul



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.05.2004
Повідомлення: 2090
Звідки: Сумская обл.

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2006 09:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


нада сначала обезжирить Rolling Eyes
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2006 12:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


и намазать тем что липнет Very Happy
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Dmoto5



Статус: Offline
Зареєстрований: 01.11.2006
Повідомлення: 477
Звідки: Павлоград

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2006 12:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


и прижать со всей силы на 15-20 сек - выждав сутки можно ехать Laughing

_________________
ЗаЗ 968А 1977 г.в.
...душевная машинка...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2006 13:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вот и вся интрукция. а вы волновались Very Happy
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Гість








ПовідомленняДодано: 10 Листопад 2006 12:06    Заголовок повідомлення: RE: (empty) Відповісти з цитатою


Цитата:
Может быть и не лепится, но устанавливаетя, это я вам точно скажу, потому что видел на Автостраде 2006 Жужики из Москвы с сороковочными двигами.

Визуальный обман Laughing

Повернутися до початку
Ilya



Статус: Offline
Зареєстрований: 29.09.2003
Повідомлення: 1310
Звідки: Tula

ПовідомленняДодано: 03 Грудень 2006 00:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Нет, во-первых я узнал движок, а во-вторых, спросил у хозяина. Из дискомфорта я заметил только то, что расстояние от центрифуги до корпуса маленькое - около 1 см.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
MelyaDVRZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.11.2006
Повідомлення: 25
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 19 Грудень 2006 12:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Липнет он очень даже и хорошо!!! Я узнавал на СТО ЗАЗиков, мне сказали что нада сам силовой агрегат, какието вланцы карданов(я даже и не догадиваюс как оно виглядит Embarassed Rolling Eyes Embarassed ) и 200грн за установку!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
h@voc
Основатель Клуба
Основатель Клуба


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 2152
Звідки: Kiev

ПовідомленняДодано: 19 Грудень 2006 13:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вланцы - это побокам. Типа двустороннего скотча только помощнее, чтоб крепить движки и подвески.

Цитата:
+1
не лепится!

"то вроде лепится... а то не лепится..." (с)Падал прошлогодний снег


_________________
Заз-965Б 1969г.в. 'Fireball'
Заз-968М 1989г.в. 'SHUTTLE'
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора ICQ Number
Антонио
Ленинградский Мститель


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.03.2005
Повідомлення: 2811
Звідки: Санкт-Петербург
Моє авто: ЗАЗ-968Мститель

ПовідомленняДодано: 21 Грудень 2006 14:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


MelyaDVRZ писав(ла):
Липнет он очень даже и хорошо!!! Я узнавал на СТО ЗАЗиков, мне сказали что нада сам силовой агрегат, какието вланцы карданов(я даже и не догадиваюс как оно виглядит Embarassed Rolling Eyes Embarassed ) и 200грн за установку!!!

Ты уверен, что нужен сам силовой агрегат?
Видь как он виглядит ты мозет тозе не дагадиваесся. Razz

вланцы - может мужики имели в виду "гланды". Мол залепим тебе агрегат по самые гланды, за 200 гр. Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
h@voc
Основатель Клуба
Основатель Клуба


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 2152
Звідки: Kiev

ПовідомленняДодано: 21 Грудень 2006 16:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Laughing синоним за3.14%%чим

_________________
Заз-965Б 1969г.в. 'Fireball'
Заз-968М 1989г.в. 'SHUTTLE'
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора ICQ Number
Greyglass
Невозмутимый Альфаман
Невозмутимый Альфаман


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.02.2004
Повідомлення: 1659
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 21 Грудень 2006 18:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


h@voc писав(ла):
Laughing синоним за3.14%%чим


Laughing Laughing Laughing 100%

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail Відвідати сайт автора
Lis-il



Статус: Offline
Зареєстрований: 01.11.2005
Повідомлення: 3268
Звідки: Красноярск
Моє авто: 965А'68, 965'62, 966В'71, 968'77

ПовідомленняДодано: 06 Січень 2007 18:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Итак начинаем составление словаря:
Вланцы (многознач.) :
1) Двусторонний скотч для крепления элекментов подвески и трансмиссии автомобилей
2) син. Гланды

Залепить - эвфемизм от "За3,14%%чить"


_________________
Если достаточно долго портить машину, она сломается (закон Шмидта)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lis-il



Статус: Offline
Зареєстрований: 01.11.2005
Повідомлення: 3268
Звідки: Красноярск
Моє авто: 965А'68, 965'62, 966В'71, 968'77

ПовідомленняДодано: 06 Січень 2007 18:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Объявление:
Продам двигатель МеМЗ-968СКбВ
Самоклеющийся: при установке не требуется клей и вланцы.
Дёшево. т.03


_________________
Если достаточно долго портить машину, она сломается (закон Шмидта)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
MelyaDVRZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.11.2006
Повідомлення: 25
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 10 Лютий 2007 05:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Уважаемые!!! Я понимаю что не знаю как правильно называютса детали! Для меня всё надо показывать, бо не раздупляю так, для меня все детали - ДЕТАЛИ! Но на вид, если увижу, почти всё знаю. Убедительная прозьба, ПОМОГИТЕ, посоветуйте. Очень прошу Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes Embarassed
Я новичёк просто, знаю лиш что для ЗАЗа надо о-о-о-о-очень много время, денег и внимания! Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Шедеври Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3  Наст.
Сторінка 1 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group