Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЗАЗ 965 --- 965MMX
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 04 Квітень 2016 00:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сцепление тугое......пфф.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2499
Звідки: г. Сочи

ПовідомленняДодано: 28 Липень 2016 23:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вобщем собрался немного с мыслями. машину не забросил, а даже помыл и продолжаю ездить.
за время поездки, напомню это 6800 км всего-то, из глобальных поломок - заменен бензанасос, два диодных моста на генераторе и лопнула гофра в глушителе.
ВСЕ!!! поломок больше небыло. в ходовку не лазил, колеса не снимал, масло и воду не проверял и не доливал тем более. максимальная скорость в этом году зафиксированна на участке Борисполь-Киев и составляет 167 км/час по GPS это левй ряд и 20 минут тапки в пол. минимальная скорость рядом с поселком Кобыляки - ппц там дорога

расход бензина в режиме 90-110 на 5-й передаче вышел 5,8л/100км

огромное всем спасибо. очень рад был всех повидать.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 29 Липень 2016 10:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


"с поселком Кобыляки - ппц там дорога " Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
savchenko



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.04.2013
Повідомлення: 25
Звідки: Марганец; Харьков

ПовідомленняДодано: 29 Липень 2016 13:28    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


А полный отчёт о поездке будет? Интересно ведь)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 29 Липень 2016 13:46    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


+1 Атчётфстудию!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2499
Звідки: г. Сочи

ПовідомленняДодано: 30 Липень 2016 00:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а чем этот отчет не полный ? все поломки описал, впечатления словами все-равно не опишешь. а так все
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
savchenko



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.04.2013
Повідомлення: 25
Звідки: Марганец; Харьков

ПовідомленняДодано: 30 Липень 2016 13:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хотелось бы рассказа в виде "День первый, доехал туда-то, впечатления такие-то" и в таком духе. Но это если есть желание и время, конечно)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 30 Липень 2016 23:15    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


savchenko писав(ла):
Хотелось бы рассказа в виде "День первый, доехал туда-то, впечатления такие-то" и в таком духе.

Ну, для этого в экипаже должна быть стюардесса ! Very Happy


_________________
Водителю автомобиля запрещается соскакивать с него до полной остановки машины.
(Параграф 12 "Основные правила езды" СССР, 1931 г)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2499
Звідки: г. Сочи

ПовідомленняДодано: 07 Серпень 2016 21:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вiдремонтував передні поворотники ) а то всю Україну не працювали . І ніби як поклав горизонтально бензонасос . Треба б ще масло поміняти , або подивитися хоча б
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 07 Серпень 2016 22:30    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


О_О ...... О_О...... нет слов...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 07 Серпень 2016 23:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Гугл перекладач творит чудеса
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 08 Серпень 2016 01:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


тепер ше треба додати трохи місцевого діалеку, можна навіть львівського, а краще житомирського. Буде бімба!
П.С.Міша знаючи твої швидкісні режими то тобі взагалі поворотники на Україні непорібні))))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2499
Звідки: г. Сочи

ПовідомленняДодано: 08 Серпень 2016 09:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


format писав(ла):
Гугл перекладач творит чудеса


Онтонь, только для проверки правописания, а так ты не угадал.


_________________
"Моя машина, например, ведёт себя как лежалый ганджубас - прёт, но хотелось бы получше" (с) John Warner
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 08 Серпень 2016 17:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ого! Молодец. Для этнического москаля тяжелее выучить украинский, нежели английский языки.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 10 Серпень 2016 23:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


965mmx писав(ла):
...рядом с поселком Кобыляки - ппц там дорога....


КобЕляки Laughing А НАХ ты тудой поперся???? Кто тебе, друг сердешный, посоветовал это гузно?

При больших пробегах (как у тебя) вообще нет смысла даже думать о том, чтобы экономить десяток км ради матов, убивания машины и испорченного впечатления от того, что должно дорогой называться...



Останній раз редагувалося: Barbarossa (10 Серпень 2016 23:26), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 10 Серпень 2016 23:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


багато хто тудою їхав, і ми в тому числі. в принципі норм. але Мішка мав зробити поправку на свою підвіску)

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 10 Серпень 2016 23:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ЦЕ НОРМАЛЬНО??????????
Я єбу цю дорогу разом з усім автодором...З цим конченим кавалком може конкурурвати траса "Кривий Ріг- Миколаїв" або участок біля Олександрії між Дніпром та Кіровобадом, але гран-прі "Я ЄБАВ ЦЮ ДОРОГУ" все одно получить дорога "Куп'янськ- Сватово- Старобєльськ- Новоайдар" Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 11 Серпень 2016 02:28    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


Barbarossa

З усією повагою, чув що той відрізок дороги легко кажучи припоганий, але саме незадовго перед нашим проїздом, зі слів місцевих, там добряче полатали, підтримую Бодю, так - колійність, так нерівність, але жодної ями я не зустрів, пролетіли швидко без питань.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 11 Серпень 2016 11:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa по мне так дорога, как дорога. И на нашем, и на жужике Вована обратно прошли нормально. Такая же дорога как ехать с Чернигова или ПП Александровка к Киеву. Хорошо, что Олег уговорил ехать через нее, а не мотать круголя через Червоноград.
П.С.: почему они все их КобЫляками называют?)

Nikolya_22 "...я куплю тебе хату в Кобеляках..." Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 11 Серпень 2016 11:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


дякую, не треба, я і так там просидів під сонцем десь 8...10 годин)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 53, 54, 55, 56, 57  Наст.
Сторінка 54 з 57

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group