Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Samuraj: ЗАЗ 968М "Джура" (1986 р.н.)
На сторінку Попер.  1, 2, 3
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
X2-bec



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.12.2005
Повідомлення: 3206
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 14 Квітень 2006 19:35    Заголовок повідомлення: Re: Ура! Відповісти з цитатою


Samuraj писав(ла):
Сьогодні мій зазик вперше проїхався своїм ходом. Зробив коло пошани навколо будинку. Цьому передувала заміна вкладок в головному циліндрі щеплення та прокачка щеплення...
Здавалося б нема про що писати, але для мене це подія: адже я вперше їхав за кермом свого жужа... Відчуття класні їхав я правда лише на першій та другій передачах (якість дороги більшого не дозволяла, та й взагалі житлова зона). Машина тягнула нормально, гальмувала чітко, і добре слухалася керма. Завтра черговий етап випробовувань: поїду на шиномонтаж поміняю гуму а потім перескочу в село... Про те як себе вела тачка розповім завтра...


Даа.. помню, как я в прошлом году впервые ехал на своей машине. Радости полные штаны были, так что я тебя понимаю и поздравляю Wink

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Samuraj



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 147
Звідки: Rivne

ПовідомленняДодано: 06 Тра 2006 12:51    Заголовок повідомлення: Продовження... Відповісти з цитатою


Нда, давненько я у свій гаражик нічого не писав.... Ну зараз це виправимо.

За час що минув сталося багато подій повязаних з моїм залізним другом. Спробую пригадати найголовніші:

Пробував їхати на ЗАЗику в село... Спочатку машина працювала нормально, а потім почалася комедія: спочатку машина відмовилася заводитися. Зникла іскра від центрального провода котушки запалювання. Я вирішив, що їй (котушці прийшла хана) і зїздив купив нову. Встановив - іскра зявилася знову. Проїхав ще трохи машина почала стріляти і глохнути при навіть незначному натисканні на газ. В довершення всього почала періодично зникати іскра вже на новій котушці. Довелося додому добиратися без газу на першій, а за кілометр від дому взагалі викликати батю і їхати на галстуку.

Прийшов батін товариш, подивився і за десять хвилин вирішив проблему вищевказаних напрягів. Виявилося що розрегулювався зазор в переривачі-розподільнику. Так що в гараж на капремонт двигуна машина їхала не на галстуку, як передбачалося раніше, а гордо, своїм ходом... та ще й як їхала...


Ростiк з нашого форума, дав мені поюзати двигуна зі свого ушастого, на період ремонту мого. За це йому великий респект.

вчора, 5 травня, я забрав у Ростiка двигун. Протягом вихідних встановлю його. Не можу дочекатися....



Останній раз редагувалося: Samuraj (09 Тра 2006 17:55), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Dimon_F



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.10.2005
Повідомлення: 733
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 06 Тра 2006 15:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кстати пора тебе для жужа имя придумать, название твоей ветки обязывает! Wink

_________________
В любом из нас спит гений, и с каждым днем все крепче.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
ushaster
Начальник транспортного цеха
Начальник транспортного цеха


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2005
Повідомлення: 2437
Звідки: Львів-München

ПовідомленняДодано: 06 Тра 2006 20:04    Заголовок повідомлення: RE: (empty) Відповісти з цитатою


Хочу заметить, что если в названии ветки нет ника владельца машины, то под постами не будет кнопки "Гараж"...
Exclamation


_________________
Kein Alkohol ist auch keine Lösung
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Lis-il



Статус: Offline
Зареєстрований: 01.11.2005
Повідомлення: 3268
Звідки: Красноярск
Моє авто: 965А'68, 965'62, 966В'71, 968'77

ПовідомленняДодано: 07 Тра 2006 17:16    Заголовок повідомлення: Re: Продовження... Відповісти з цитатою


Samuraj писав(ла):
Виявилося що розрегулювався зазор в переривачі-розподільнику. Так що в гараж на капремонт двигуна машина їхала не на галстуку, як передбачалося раніше, а гордо, своїм ходом... та ще й як їхала...


Так старая катушка всё-таки неисправная была?


_________________
Если достаточно долго портить машину, она сломается (закон Шмидта)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Samuraj



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 147
Звідки: Rivne

ПовідомленняДодано: 09 Тра 2006 19:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Dimon_F писав(ла):
Кстати пора тебе для жужа имя придумать, название твоей ветки обязывает! Wink


Так, імя пора придумати давно, я вже й серед друзів конкурс організував на найкраще імя для свого жужика. Набралося трохи варіантів, але я ніяк не можу з них вибрати... Мабуть зроблю так:

Шановні зазоводи.
Прошу вас взяти участь у виборі імені для мого жужа... Просто проголосуйте за один з наведених варіантів, або запропонуйте свій (якщо він виявиться найкращим обіцяю пивоSmile

Власне варіанти:
1.Азазелло - як мені пояснили тут основний прикол в корені ЗАЗ Smile
2. Термінатор - no coments
3. Камікаджи - гарно звучить, та й переклад не гірше - "божествений вітер".
4. Нечуй-Вітер - козацьке імя
5. Джура - продовження козацької теми, джура - помічник козака....

Хто хоче глянути на обєкт найменування, то кілька фоток є в галереї...
Чекаю відгуків

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Samuraj



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 147
Звідки: Rivne

ПовідомленняДодано: 09 Тра 2006 19:03    Заголовок повідомлення: Re: Продовження... Відповісти з цитатою


Lis-il писав(ла):
Так старая катушка всё-таки неисправная была?


Со старой котушкой как раз все оказалось в порядке... Все дело было в зазоре трамблера. Так что теперь имею две рабочих котушки Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
ushaster
Начальник транспортного цеха
Начальник транспортного цеха


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2005
Повідомлення: 2437
Звідки: Львів-München

ПовідомленняДодано: 09 Тра 2006 22:55    Заголовок повідомлення: RE: (empty) Відповісти з цитатою


Як на мене, дядьку, то найбільше підходить варіант номер 5....
Wink


_________________
Kein Alkohol ist auch keine Lösung
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Samuraj



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 147
Звідки: Rivne

ПовідомленняДодано: 09 Тра 2006 23:38    Заголовок повідомлення: Re: RE: (empty) Відповісти з цитатою


ushaster писав(ла):
Як на мене, дядьку, то найбільше підходить варіант номер 5....
Wink

Прийнято, №5 +1

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
X2-bec



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.12.2005
Повідомлення: 3206
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 09 Тра 2006 23:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Назови лучше "мессершмидт"... я хотел бы себе такое название... но так и быть поделюсь своей идее, если понравится. Wink
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Samuraj



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 147
Звідки: Rivne

ПовідомленняДодано: 10 Тра 2006 09:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


X2bc писав(ла):
Назови лучше "мессершмидт"... я хотел бы себе такое название... но так и быть поделюсь своей идее, если понравится. Wink

Дякую за класну ідею, назва дійсно прикольна.
№6 - Месершмідт +1.
Якщо вона набере найбільше голосів з мене

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
X2-bec



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.12.2005
Повідомлення: 3206
Звідки: Харьков

ПовідомленняДодано: 10 Тра 2006 19:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Samuraj писав(ла):

Якщо вона набере найбільше голосів з мене


Та если встретимся, то напьемся до всрачки Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Samuraj



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 147
Звідки: Rivne

ПовідомленняДодано: 03 Липень 2006 12:10    Заголовок повідомлення: Продовження епопеї... Відповісти з цитатою


Майже на через кляту сесію в універі закинув всі роботи по свому жужу. Але ось, слава Богу, сесія вже закінчилася, тому власне я почав черговий період роботи з жужем. По перше перекинув двигун. Поставив Ростіковий, а свій потихеньку капіталитиму. Ну і під час перестановки двигуна побачив дуже плачевний стан своєї вихлопної труби: одна велика діра і 2 маленьких. Завіз в село, з матюками заварив але не думаю що це дуже кардинально поможе... Мабуть треба буде шукати нову вихлопуху.

Question На цю тему відразу питання до досвідчених колег: чи можна купити десь нову вихлопуху до ЗАЗ-968, якщо можна то яка приблизно їй ціна, а якщо не можна, то які вихлопні підійдуть, і які до них необхідні переробки?

Наперед дякую за відповіді.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
ushaster
Начальник транспортного цеха
Начальник транспортного цеха


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2005
Повідомлення: 2437
Звідки: Львів-München

ПовідомленняДодано: 03 Липень 2006 13:02    Заголовок повідомлення: RE: Продовження епопеї... Відповісти з цитатою


Нову, наскільки мені відомо, купити більш-менш реально. Ціну не годен сказати - сам не цікавився. Виникають сумніви в тому, що вона могла "дожити до наших днів" і при цьому лишитись в кондиційному стані. Не знаю..

Кажуть, стає вихлопна від 2108/2109, але сам ще не міряв...

Embarassed


_________________
Kein Alkohol ist auch keine Lösung
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
ushaster
Начальник транспортного цеха
Начальник транспортного цеха


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2005
Повідомлення: 2437
Звідки: Львів-München

ПовідомленняДодано: 03 Липень 2006 19:51    Заголовок повідомлення: Re: RE: Продовження епопеї... Відповісти з цитатою


ushaster писав(ла):
Кажуть, стає вихлопна від 2108/2109, але сам ще не міряв...


До речі: http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?p=82837#82837.
Пошук, звичайно, рулить... Просто я облінився останнім часом..

Embarassed


_________________
Kein Alkohol ist auch keine Lösung
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Dimon_F



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.10.2005
Повідомлення: 733
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 04 Липень 2006 10:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Год назат менял глушители, нашел без проблем, цена вопроса 60гр ( за пару), буквально через 100км, в одном глушителе оторвалась сетка, теперь на холостых она позванивает Very Happy

_________________
В любом из нас спит гений, и с каждым днем все крепче.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lis-il



Статус: Offline
Зареєстрований: 01.11.2005
Повідомлення: 3268
Звідки: Красноярск
Моє авто: 965А'68, 965'62, 966В'71, 968'77

ПовідомленняДодано: 04 Липень 2006 19:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А у меня стоит вдвое укороченный ГАЗовский прямоточный. Twisted Evil
Кстати, нормально справляется. Но всё же скоро заменю на буржуйский (сосед по гаражу подарил Wink )


_________________
Если достаточно долго портить машину, она сломается (закон Шмидта)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Samuraj



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 147
Звідки: Rivne

ПовідомленняДодано: 12 Жовтень 2007 18:11    Заголовок повідомлення: Я опять в сторою Відповісти з цитатою


Всем привет.
Давненько я в гаражик да и вообще на форум не заглядывал: работы было не в проворот, и с машиной ничего не делал поэтому писать особенно не про что.

Хотя немножко есть.
Начну с вещей нехороших: 1 ноября прошлого года меня ограбили. Нагло так, прямо на улице бомбанули. Помимо прочих вещей (ноутбука, мобилки, небольшой сумы наличными) я остался еще и без прав и техпаспорта на запорожец. Можна сказать, большинство последствий нападения уже ликвидированы: ноутбук вернула страховая компания, телефон, как ни странно, нашла наша доблесная милиция, получил дубликат прав..., а вот с доками на ЗАЗ разобраться не было времени (работа, работа, работа...).
Правда на следующей недели займусь восстановлением техпаспорта.

Состояние машины за последние три месяца стояния в гараже изменилось только в худшую сторону:
1. Сдохли правые аморты (оба).
2. Пропали тормоза (начисто).
3. Заглючил гена (горит красная лампочка зарядки акумулятора).
Вот такие пироги.

Прикупил несколько запчастей:
1. Амортизаторы (передние новые, задние бу)
2. Крылья (оба).
3. Ремкомплекты для РТЦ
4. Тросик спидометра.

Вот на следующей неделе займусь установкой всего этого добра....

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group