Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Samuraj: ЗАЗ 968М "Джура" (1986 р.н.)
На сторінку 1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Samuraj



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 147
Звідки: Rivne

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2006 23:03    Заголовок повідомлення: Samuraj: ЗАЗ 968М "Джура" (1986 р.н.) Відповісти з цитатою


Всім привіт.
Дякую що знайшли час заскочити до мого гаража...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Samuraj



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 147
Звідки: Rivne

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2006 23:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Для початку трохи історії:

Все почалося з того що я дуже хтів купити мотоцикла... Мама про це навіть слухати не хотіла і щоб якось відволікти мама одного вечора сказала, що є можливість купити у її подруги Запорожець за смішну ціну - менше 200 баксів. Мамина ідея мені ДУЖЕ сподобалася і ось одного прекрасного дня, а саме 29 листопада 2005 року, спільними фінансовими зусиллями мами і мене я став власником залізного коня.

Станом на день покупки я не мав посвідчення водія, тому в ДАІ, переоформлювати машину мене возив колишній власник ЗАЗа, дідок за 80 років, який все життя пропрацював водієм. Те що поїзка видасться веселою я зрозумів коли дідок витискаючи щеплення при перемиканні передач одночасно натискав і гальмо (педалі знаходяться досить близько одна від одної)... Занепокоївся я коли дідок, вперто їдучи посеред дороги, так що нас обганяли справа, так не дуже занепокоєно запитав мене: "я не поняв чи то я не там їду чи то вони нас по тротуару обганяють". Shocked І остаточно я зрозумів що треба НЕГАЙНО щось робити, коли дідок флегматично проїхав на заборонний сигнал регулювальника під відчайдушні матюки останнього "я бачу що він там стоїть, але що він там показує то хрін його знає", - прокоментував дідок. Не довго думаючи я висадив дідка біля його будинку, благо туди було рукою подати, і почав видзвонювати Вітька - єдиного з моїх друзів, що мав права. Вітька я витягнув прямо зза стола на весіллі і ми акуратно на першій-другій передачі (дуже слизько було) приїхали до мене додому. Ще один прикол на той день: ми не знали як вмикається задня передача і паркували машину в ручному режимі... Мабуть весело було за нами спостерігати Very Happy
Далі буде



Останній раз редагувалося: Samuraj (08 Червень 2008 00:31), всього редагувалося 2 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Samuraj



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 147
Звідки: Rivne

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2006 01:33    Заголовок повідомлення: Продовження пригод мого ЗАЗа: Відповісти з цитатою


Продовження пригод мого ЗАЗа:

В день покупки я не встиг поставити машину на реєстрацію, вже не памятаю чого чи то на роботу катастрофічно не встигав чи то на пари, але факт залишився фактом. Чесно кажучи я даним фактом не дуже переймався, адже наше Вкраїнське законодавство дозволяляє ставити авто на реєстрацію в 10 денний термін після покупки. Я запланував поставку на облік на 03 грудня. І тут спрацював закон всесвітньої підлості помножений на коефіцієнт моєї глупості. По наївності я не зняв зі своєї машини, яка стояла біля мого підїзду транзитні номери. Просто не бачив в тому потреби адже батькова тачка ціле літо простояла на тому ж місці де мій Жуж і нічого поганого з нею не сталося.

Так от, згідно вищевказаних законів саме в ніч з 02 на 03 грудня з мого ЗАЗа з3,14здили транзитки.

Я не знав що робити. Побіг в ДАІ і розказав все як на духу. Як виявилося дарма. Капітану в ДАІ я сказав що номери вкрали. Він відправив мене в міськвідділ міліції писати заяву, сказав: "вони пришлють тобі постанову про відмові в порушенні кримінальної справи, з цією постановою прийдеш до нас."

Мєнт, старлей здається якого мені виділили зустрів мене з матами, які я тут наводити не буду. Довелося показати йому журналістську посвідку і розповісти що працюю в газеті редактором якої колись був теперішній міністр внутрішніх справ. Не знаю що на мєнта більше вплинуло але він трохи попустився і ніби прийняв у мене заяву.

Постанову необхідну для реєстрації машини в ДАІ я чекав 3 місяці (до 9 березня). Потім не витримав пішов до знайомого юриста з ним склав напряжну заяву і пішов шукати справедливості.

В міліції довго шукали мою заяву від 3 березня і.... не знайшли. От же подонок старлей що приймав заяву, щоб не мати на собі висяків він просто викинув мою заяву.

Прискорбний факт. Я з нього зробив такі висновки:
1. Мєнти казли, до них звертатися тра в крайньому випадку і кожен їх крок контролювати.
2. Якби я сказав що номери не вкрали а я їх просто посіяв, то заплатив би 50 гривень штрафу і в той же день поставив би машину на облік, а тепер мені грозить крім штрафу за втрачені номери ще й штраф за невчасну реєстрацію машини (адже якщо нема заяви то нема й підстав для затягування з реєстрацією).
3. Тра буде шукати неофіційні підходи до цієї справи.
4. Я мєнтам цього западла так не подарую: вже з юристом склав скаргу в прокуратуру та в обласне управління МВС на злочинну недбалість, а якщо треба буде то почну журналістське розслідування по даному факту.

Отакі справи.

--Далі буде--

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Samuraj



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 147
Звідки: Rivne

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2006 01:37    Заголовок повідомлення: Перші автопокупки Відповісти з цитатою


Вчора пішов на ринок автозапчастин і зробив перші у своєму житті покупки до автомобіля: замок запалювання, перетворювач іржі, дві пари робочих рукавичок. Потім не витримав і докупив ще обтяжку до кермового колеса і важіля КПП Very Happy
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
ushaster
Начальник транспортного цеха
Начальник транспортного цеха


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2005
Повідомлення: 2437
Звідки: Львів-München

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2006 10:48    Заголовок повідомлення: RE: Перші автопокупки Відповісти з цитатою


Samuraj писав(ла):
перетворювач іржі


Користувався, не дуже сподобалось. Після нього шкуркою ще треба валити і валити......


_________________
Kein Alkohol ist auch keine Lösung
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
h@voc
Основатель Клуба
Основатель Клуба


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 2152
Звідки: Kiev

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2006 13:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


как более лояльное средство можно использовать Кока-Колу

_________________
Заз-965Б 1969г.в. 'Fireball'
Заз-968М 1989г.в. 'SHUTTLE'
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відвідати сайт автора ICQ Number
Антонио
Ленинградский Мститель


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.03.2005
Повідомлення: 2811
Звідки: Санкт-Петербург
Моє авто: ЗАЗ-968Мститель

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2006 13:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ё-мое, ну вы чего, совсем русский язык забыли... Sad
Обидно, что понимаю ~30% текста...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
ushaster
Начальник транспортного цеха
Начальник транспортного цеха


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2005
Повідомлення: 2437
Звідки: Львів-München

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2006 14:53    Заголовок повідомлення: RE: (empty) Відповісти з цитатою


Антонио, да ладно Smile я думаю, можно и по-русски....

_________________
Kein Alkohol ist auch keine Lösung
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 20 Березень 2006 15:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а який саме перетворювач купив?
вони різні є, для різних цілей і з різним результатом. Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Samuraj



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 147
Звідки: Rivne

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2006 23:43    Заголовок повідомлення: відповіді Відповісти з цитатою


Доброго дня панове, дякую що цікавитеся і залишаєте коментарі. Відповідатиму по черзі

ushaster писав(ла):
Користувався, не дуже сподобалось. Після нього шкуркою ще треба валити і валити......

Ну що ж, іншого виходу нема... візьму в руки наждачку і буду валити і валити Very Happy

h@voc писав(ла):
как более лояльное средство можно использовать Кока-Колу

ага... кока-колу внутрь перетворювач на машину, "смотри не перепутай, Кутузов" Smile

Антонио писав(ла):
Ё-мое, ну вы чего, совсем русский язык забыли...
Обидно, что понимаю ~30% текста...

Нет не забыл. Просто я никогда его хорошо не знал. В смысле грамотно писать никогда не умел. Тем более украинский родной для меня, как, я думаю и для большинства учасников форума. У тебя есть несколько вариантов: 1. Попробовать понимать по украински, ведь в принципе наши языки не так уж и различны, а как говорил Гетте "сколько языков ти знаешь столько раз ты человек". Вариант второй: если с украинским полный напряг, а тебя очень заинтересовал какой-то мой пост - маякни в личку и я попробою перевести.
Удачи.

Voytik писав(ла):
а який саме перетворювач купив?
вони різні є, для різних цілей і з різним результатом.

Я в цих справах чайник, тому поклався на вибір продавців на ринку автозапчастин. Купив "Авто Преобразователь ржавчины с оцинкованием поверхности" виробництва Шосткінського заводу. Вуйко, що його продавав сказав що це найкращий: добре виводить іржу і покриває поверхню цинковою плівочкою. Може вуйко трохи прибрехав, на вихідних займуся обробкою - побачу.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zeus



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.11.2004
Повідомлення: 390
Звідки: Ukraine / Lviv

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2006 00:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ти б пошвидше робив машинку! Будемо чекати тебе в гості на травень! Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail Відвідати сайт автора ICQ Number
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 21 Березень 2006 02:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


якщо то досить прозора рідина, шкіра на пальцях трохи плавиться і робиться липка, то це перетворювач на базі ортофосфорної кислоти.
після неї справді чистий метал вкривається тонким шаром цинку. фосфатування відбувається. Smile

цей добрий під фарбування. але варто перед фарбуванням таки пройтися наждачкою і чистою тряпкою, щоб зняти можливий рихлий наліт, пил та непрореаговані рештки перетворювача.
доречі ржу він візьме тільки саму тоненьку. як дезинфекція перед покраскою. все що хоть трошки сильніше всеодно прийдеться вручну здирати. інакше воно просто залишиться під слоєм засохшого перетворювача.

особисто я вважаю, що це все прийнятно саме під фарбу. на лицьових поверхнях.
а все що скрите (в арках, порогах, під поліками, в дверях і тп.) набагато корисніше просто залити якимось мастилом (масло, салідол, тп.) навіть внузу днище, під машиною, чи в арках краще добре в очищене місте затерти салідолом або літієвою смазкою. воно масляним пятном зайде у всі шпаринки іржі не даючи їй жити. а зверху припаде шаром дорожнього пилу. тай навіки Cool

сало рулить! Twisted Evil

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Samuraj



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 147
Звідки: Rivne

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2006 23:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zeus писав(ла):
Ти б пошвидше робив машинку! Будемо чекати тебе в гості на травень! Smile

Працюватиму над машиною по мірі наявності сил часу і грошей... А що таке буде в травні?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Samuraj



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 147
Звідки: Rivne

ПовідомленняДодано: 21 Березень 2006 23:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Voytik, дуже дякую за вичерпне пояснення. Я поки що хочу зайнятися зовнішньою частиною кузова і днищем зсередини, а коли вже стане трохи тепліше, поставлю машину на яму і займуся обробкою днища ззовні.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 22 Березень 2006 01:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


до травня залишилося трохи більше тиждня. а на дорогах сніг. хто поїде? ніхто не поїде. Rolling Eyes
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Dimon_F



Статус: Offline
Зареєстрований: 20.10.2005
Повідомлення: 733
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 22 Березень 2006 06:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Voytik писав(ла):
до травня залишилося трохи більше тиждня. а на дорогах сніг. хто поїде? ніхто не поїде. Rolling Eyes


вообще-то следующий месяц апрель, а не май


_________________
В любом из нас спит гений, и с каждым днем все крепче.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Voytik



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.04.2003
Повідомлення: 13605


ПовідомленняДодано: 22 Березень 2006 13:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


тю блін!!! Very Happy геть запрацювався Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Samuraj



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 147
Звідки: Rivne

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2006 12:32    Заголовок повідомлення: Ура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Відповісти з цитатою


Нарешті! Сталося!
Вчора я став власником техпаспорта на свого жужа і номерного знака ВК 4114 АС. Щоб отримати довелося трохи помудохатися та підключити неофіційні підходи. Просидів я в ДАІ без малого два дні і це ж при повному сприянні... З жахом думаю скільки б часу я потратив якби довелося на загальних засадах вистоювати в чергах...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
ushaster
Начальник транспортного цеха
Начальник транспортного цеха


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2005
Повідомлення: 2437
Звідки: Львів-München

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2006 12:33    Заголовок повідомлення: RE: Ура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Відповісти з цитатою


Що ж - мої вітання! Very Happy

_________________
Kein Alkohol ist auch keine Lösung
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Samuraj



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 147
Звідки: Rivne

ПовідомленняДодано: 23 Березень 2006 20:22    Заголовок повідомлення: Як вставляти фотки? Відповісти з цитатою


Панове, поясніть будь ласка (бажано примітивно на пальцях) як на форум вставляти фотки... Пліііііз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3  Наст.
Сторінка 1 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group