Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
West ZAZ club /до 2007 г. -- Клуб ЗАЗ-Львов 966-968/
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Крізь міста й країни
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2011 20:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


не видишь? роско не может, он в бане. может, бендер ответит...

_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 08 Тра 2011 23:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Неее, Бендер с Элвисом тоже уехали в сторону заката...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 26 Тра 2011 23:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


иии.... шо сказати.... я новий президент клубу. сьогодні передали мені повноваження. Будем оправдувати сподівання, піднімати клуб, залучати людей для співпраці і рухатись в сторону відновлення сайту та офіційної реєстрації клубу.

_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 27 Тра 2011 00:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Юрий, говоришь, президент?
Ты хостинг нашёл? Я тут подумал, что можно заказать дизайн на сервисе MyBB, там дизайнеров много.
Ну, или хотя бы подсмотреть и скамуниздить, хе-хе)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 27 Тра 2011 00:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я даже думаю, что смогу помочь с дизайном, в меру сил и возможностей.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 27 Тра 2011 00:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну щось типу того.
Хостинг є один на замітці. Шукаю такі які крім домена можуть розмістити базу форума в себе на серваку. Нарахунок дизайну не думав. Но скорше всього шо буде класичний, такий як був колись, хіба ти його зможеш підробити, ато я читав ту літературу і зрозумів шо то не моє, принаймі зара)))))
Зара більше хочу влаштувати зустріч де складеться список лбдей які будуть активними учасниками!!!! А потім будем розбиратись в фінансовому плані щодо сайту і легалізації. Плани як у Наполеона но є нпдія шо з часом вони втіляться в життя з допомогою однодкмців.


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 27 Тра 2011 00:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну у тебя хоть какие-то движения, да есть. Я тут пытался как-то поднять ЗАЗодвижения в родной Хакасии - никого не нашёл, даже дедков никаких Crying or Very sad
У нас вообще с этим делом туго.
По Хакаснету пошарил-пошарил - только одни объявления да письма в личку, насчёт продать что-то из запчастей, я их всех к дедку на рынок отправляю, чтоб ему продавали (а дед берёт, да).
А с однодумцами туго, блин. Ближайшие - красноярцы, 500 км.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 27 Тра 2011 00:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну внас тут зазоводів є троха машин з 20 може б і на збирали. но реально ті шо бхочуть і будуть це чоловік з 6-7 відсили. ну мож трохи більше. то буде видно після зустрічі

_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
LEKS
Авторитетище
Авторитетище


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2003
Повідомлення: 7163
Звідки: Боярка (пригород КИЕВА)

ПовідомленняДодано: 30 Тра 2011 22:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


правду говорят: где 3 хохла - там 2 гетмана

_________________
050-5254195
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 15 Липень 2011 15:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Где вы есть? До сих пор ни сайта ничего.... Rolling Eyes
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 15 Липень 2011 15:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Фсе разбежались, как только узнали кто у них новый презик Twisted Evil

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 15 Липень 2011 18:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сань як такого клубу вже не існує, на зустріч ніхто не зміг/захотів прийти бо їм не потрібно. У Львові є досить немало ЗАЗіків но народ нехоче нічого робити.

З.І. Забаньте того троля-флудера нарешті!


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
John Warner
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист
ЗаЗоводной ЭцихоКлоПедист


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 5912


ПовідомленняДодано: 21 Липень 2011 20:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну, вы пока целуетесь, я задам вопрос, который, возможно, не очень-то и удобен в этой теме будет -
Так ведь во Львове же есть ещё и клуб "ЗАЗ-Козак"?
Мне кажется, потому-то и не клеится у Юрия дело... Rolling Eyes

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
ushaster
Начальник транспортного цеха
Начальник транспортного цеха


Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2005
Повідомлення: 2437
Звідки: Львів-München

ПовідомленняДодано: 21 Липень 2011 21:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
Сань як такого клубу вже не існує, на зустріч ніхто не зміг/захотів прийти бо їм не потрібно. У Львові є досить немало ЗАЗіків но народ нехоче нічого робити.


То нормально для Львова, в т.ч. в бізнесі, як би це не було сумно.

John Warner писав(ла):
Ну, вы пока целуетесь, я задам вопрос, который, возможно, не очень-то и удобен в этой теме будет -
Так ведь во Львове же есть ещё и клуб "ЗАЗ-Козак"?
Мне кажется, потому-то и не клеится у Юрия дело... :roll:


Отвечу то же, что было сказано ... лет назад на первых страницах темы. Тогда ЗАЗ-Козак был категорически Горби-клубом и создали «филиал» сего.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 21 Липень 2011 21:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


John Warner писав(ла):
Ну, вы пока целуетесь, я задам вопрос, который, возможно, не очень-то и удобен в этой теме будет -
Так ведь во Львове же есть ещё и клуб "ЗАЗ-Козак"?
Мне кажется, потому-то и не клеится у Юрия дело... Rolling Eyes


Ні, не в тому діло... народ попродавав ЗАЗіки, або занятий роботою і немає бажання виділяти час на клуб,.... або ше якісь причини про які я не знаю.
ЗАЗКозак не завада народу займатися машинами ібо шо вони нам можуть зробити... вся в справа в небажанні, ліні, байдужості людей до цієї справи!


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 21 Липень 2011 21:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ushaster писав(ла):
Отвечу то же, что было сказано ... лет назад на первых страницах темы. Тогда ЗАЗ-Козак был категорически Горби-клубом и создали «филиал» сего.

..... через те що ЗАЗКозак був і є категорично проти співпраці!


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 23 Липень 2011 12:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
ushaster писав(ла):
Отвечу то же, что было сказано ... лет назад на первых страницах темы. Тогда ЗАЗ-Козак был категорически Горби-клубом и создали «филиал» сего.

..... через те що ЗАЗКозак був і є категорично проти співпраці!


Львівський "ЗАЗ-КОЗАК" завжди був й залишається прихильником співпраці з будь-якими людьми та автоклубами, які щось хотять РОБИТИ, а не лише ГОВОРИТИ чи ДЕКЛАРУВАТИ свою діяльність. Спеціално з цією метою на основі клубу в січні 2011 року було засновано підрозділи не ЛИШЕ ЗАЗ-965 а й інших ретро-автомобілів та підрозділ "ретро-мілітарі". В фестивалі "Леополіс Гран Прі" 10-12 червня участь у акціях прийняло 74 класичних автомобілів. Причому, більша частина з них - вітчизняні авто з багатьо міст України не лише Львова. По регламенту в "Вільному" класі були допущені (цього року як вийняток та запрошення до подальшої співпраці) автомобілі випуску до 1970 року та ексклюзиви до 1983-го.

Ось вирізка з Регламенту розміщеного в неті та на офіційній веб-сторінці клубу-організатора ретро-фестивалю.

АВТОМОБІЛІ: До участі у «Леополіс Гран Прі 2011» допускаються транспортні засоби, виготовлені в роках (періодах), визначених класифікацією FIVA. Учасникам пропонується представити ідентифікатор FIVA (якщо такий є). Транспортні засоби повинні відповідати технічним нормам, а також нормам безпеки, визначеним у Міжнародному Спортивному Кодексі FIA, а саме в його Додатку К.
Класифікація FIVA
Клас Період випуску
Class A (Ancestor) до 31/12/1904 р.
Class B (Veteran) 01/01/1905 до 31/12/1918 р.
Class C (Vintage) 01/01/1919 до 31/12/1930 р.
Class D (Post Vintage) 01/01/1931 до 31/12/1945 р.
Class E (Post War) 01/01/1946 до 31/12/1960 р.
Class F 01/01/1961 до 31/12/1970 р.
Class G (Exluzive) 01/01/1971 до 31/12/1983 р.

З цього слідує, що у змаганнях 2011 року у "Вільному", або "Класі малих автомобілів" (разом з польськими "малюхами" ФІАТ-126р.) прийняти участь могли й не "Горбаті Запорожці". До речі, ЗАЗ-965 змагалися в окремому "Національному" класі за Кубок 5-разового Чемпіона України з авторалі Василя Ростоцького.

Тому, прохання НЕ АРГУМЕНТУВАТИ відсутність на автомобільній карті Львова West-клубу нашим НЕ БАЖАННЯМ СПІВПРАЦЮВАТИ. Це не правда. "ЗАЗ-Козак" - нормальний клуб який ТОЛЕРАНТНО ставиться до будь-яких спроб ЩОСЬ РОБИТИ ( Наголошую. РОБИТИ, а не декларувати роботу.

Тим паче, що принаймні три рази в рік ми організовуємо акції у яких можуть взяти участь УСІ бажаючі автомобілісти на класичних авто: окрім фестивалю "Леополіс Гран Прі", це спортивно-туристичний автопробіг "Забави з Левами" та фестиваль "Дорогами бравого вояка Швейка"...
ROSKO, ЗАПРОШУЄМО ВАШ КЛУБ ДО СПІВПРАЦІ...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 23 Липень 2011 13:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Evgeny писав(ла):
Тому, прохання НЕ АРГУМЕНТУВАТИ відсутність на автомобільній карті Львова West-клубу нашим НЕ БАЖАННЯМ СПІВПРАЦЮВАТИ. Це не правда. "ЗАЗ-Козак" - нормальний клуб який ТОЛЕРАНТНО ставиться до будь-яких спроб ЩОСЬ РОБИТИ ( Наголошую. РОБИТИ, а не декларувати роботу.

Тим паче, що принаймні три рази в рік ми організовуємо акції у яких можуть взяти участь УСІ бажаючі автомобілісти на класичних авто: окрім фестивалю "Леополіс Гран Прі", це спортивно-туристичний автопробіг "Забави з Левами" та фестиваль "Дорогами бравого вояка Швейка"...
ROSKO, ЗАПРОШУЄМО ВАШ КЛУБ ДО СПІВПРАЦІ...


До ВАС ніяких претензій НЕ МАЄМО! Ви пояснили чому охочі не можуть приєднатись! тому я і написав
Цитата:
..... через те що ЗАЗКозак був і є категорично проти співпраці!
Можливо я це занадто грубо написав но це так і є.

Як я писав вище наданий час "WestZAZclud" не існує, тому приєднатись до ваших дійств не можемо! Також не можемо приєднатись тому що наприклад фестиваль "Дорогами бравого вояка Швейка" відбувається не тільки в нашій країні але і у Польщі, куди можна вїхати по візі. у вас вони є і ви як клуб маєте спрощений перехід кордону! в нас цього немає, тому нас чекає довгий і прискіпливий огляд і перевірка! Тай на хвості за вами їхати бажання відсутнє!

Якщо в подальший час в нас з'явиться більше активних людей з якими можна працювати. Ми попробуємо відродити клуб, можливо його зареєструвати... І тоді вже можна буде думати про спільні заходи! (але ви самі знаєте що народ в нас без ініціативний і важкий на підйом, тому це буде не скоро)

З повагою Юрій (Rosko)


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Evgeny
Засновник ЗАЗ-Козак


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.11.2009
Повідомлення: 441
Звідки: lviv (Ukraine)
Моє авто: zaz-965

ПовідомленняДодано: 23 Липень 2011 13:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ОК. Юрко, життя показує, що дві-три активні людини можуть зробити набагато більше й краще, аніж цілий клуб пасивних членів.

P.S. Ще раз відносно категоричності у небажанні співпрацювати, якщо не секрет, у чому вона проявляється?.А то аргументація виглядає типу "масло, бо масляне..." Я, напиклад, не памятаю, жодної КОНКРЕТНОЇ пропозиції про співпрацю з Вашого боку. Дійсно, ми клуб певної моделі "ЗАЗ-965" -так склалося, й ведемо свою діяльність згідно наших принципів, які склалися за багато-багато років...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 23 Липень 2011 14:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Evgeny писав(ла):
ОК. Юрко, життя показує, що дві-три активні людини можуть зробити набагато більше й краще, аніж цілий клуб пасивних членів.

P.S. Ще раз відносно категоричності у небажанні співпрацювати, якщо не секрет, у чому вона проявляється?.А то аргументація виглядає типу "масло, бо масляне..." Я, напиклад, не памятаю, жодної КОНКРЕТНОЇ пропозиції про співпрацю з Вашого боку. Дійсно, ми клуб певної моделі "ЗАЗ-965" -так склалося, й ведемо свою діяльність згідно наших принципів, які склалися за багато-багато років...


будем старатись но 3 людини ще потрібно найти! Laughing Wink

Категоричне не бажання проводити події є не тільки у вас а й у деяких наших (напевно вже колишніх) клубнів. Через що це проявлялось не вкурсі 2 сторони змовчують. НО я чув від вас минулого року що ви не дуже б хотіли нас бачити на св'яткувані 50 річчя горбатого у Львові, хотя потім передумали, за що частково вдячні! Чому частково? тому що склалось враження що це була якась поблажка....


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Крізь міста й країни Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27  Наст.
Сторінка 25 з 27

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group