Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЗАЗ-968мр AlexK
На сторінку Попер.  1, 2, 3
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
CROSSFADER



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.01.2017
Повідомлення: 192
Звідки: EAST TROYA CUSTOMS
Моє авто: ЗАЗ 968М 1986г кап ремонт двигателя. Карпаты с поршневой от хонды Дио 27

ПовідомленняДодано: 05 Січень 2020 04:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


AlexK писав(ла):
З LED в фарах головного світла ще є питання, так як оптичні елементи запроектовані під галогенову лампу. Тут суть не тільки в тому як тобі видно, а і де буде лінія зрізу. Я використовую оптику Wesem + Osram Night Breaker+ реле на світло і цілком задоволений.
Хоча ще б "+" до реле провів окремим проводом від АКБ, і "-" від фар теж.
Тому що був поганий контакт правої фари з кузовом автомобіля і відповідно фара світила так собі.


Я бы еще уделил особое внимание проводам генератора и хорошей массе на мотор.
Недавно по случаю кусал провода от родного генератора, когда откусил плюс со стартера (он же с АКБ)
Мягко сказанно прифигел..
Он толстый визуально, думал хоть четверка.
А хрен там, 2,5 квадрата!
Делайте выводы господа, как по мне этого очень мало, и масса там такая же. Я бы кинул как минимум десятку, какого то пв 3 например.

У меня еще была толстая масса с Лева от мотора на коромысле, но она до меня была кем то обрезана, и куда цеплялась хз.

Вот думаю оригинал ли это?


_________________
- Ты Цапу крутил?
- Да где тут Цапа, где?!!
- Да вот та, ржавая!
- Они все ржавые!!
- Она самая ржавая !
(с)Кин-дза-дза
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 05 Січень 2020 21:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну кусав ти скоріше всього провід генератор-стартер, тому що той, що йде від АКБ набагато товстіший.
Там може й 4мм2, це треба переміряти, так як в діаметрі жила 2,5мм2 дає 1,78мм, а 4мм2 це 2,26мм.
2,5мм2 по Іmax не проходить.

Щодо маси на коромислі, шукай над нею отвір з різьбою в кузові, це заводська маса.

В мене було на горбі, що забув прикрутити силову масу, (там з генератора йде свій "-"). Так цей мінус тримав пусковий струм, але не довго(.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
CROSSFADER



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.01.2017
Повідомлення: 192
Звідки: EAST TROYA CUSTOMS
Моє авто: ЗАЗ 968М 1986г кап ремонт двигателя. Карпаты с поршневой от хонды Дио 27

ПовідомленняДодано: 06 Січень 2020 00:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да, провод с гены на стартер.
Я и говорю что его и мало для зарядки и всех потребителей если они будут кормится от гены
Может это одна из причин плохого заряда на зазе.
Пожлобились меди, каки в случае переноса аккумы в багажник в девяностых.

А сфоткай пожалуйста свою массу на коромысле, у тебя ж тоже мыло

Я и сам думаю, как мой при этом заводился?)))
Явно не с провода массы гены, видать по тросткам газа и подсоса, или еще по чему то масса пролезала к стартеру)
Крутил без вопросов))


_________________
- Ты Цапу крутил?
- Да где тут Цапа, где?!!
- Да вот та, ржавая!
- Они все ржавые!!
- Она самая ржавая !
(с)Кин-дза-дза
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 14 Липень 2020 00:19    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Скидав фото з телефону, і ось декілька весняних фото:
При чому при їзді по густій траві обломався хвостик на датчику температури. Датчик замінено на новий. Як виявилося, датчик ТМ-100А є доволі поширеним, тому знайти його не виявилося проблемою.


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 14 Липень 2020 00:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Знайшовши трохи вільного часу, вирішив подивитися до двигуна, куди я не ліз останніх 5 років. Свічки виявилися в червоному нальоті, скоріш за все, від бензу.
В лівій головці на осі коромисел була відсутня розпірна пружина, встановив від іншого двигуна, заодно підправив робочі поверхні коромисел, а то ніяк нормально не вистявся зазор.
До цього не слабо калатало в правій голові. Воно й не дивно: зазор в 4-му на впуску 0,4мм. Клапана відрегульовано, одразу змінився звук з січкарні на бурякорізку.
Заодно зняв карб і кожух, щоб вимити пил і бруд між циліндрами, але там виявилося все сухо і чисто, тому обмив тільки ззовні, при чому прокладка клапанної кришки лівої головки дала тріщину і звідтіля підсирало масло. Замінив на нову.
Також помив центирфугу і залив нове масло 20W-50 з наявних і не дорогих. За якихось 3тис. пробігу бруду в центрифузі доволі багато.




Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 14 Липень 2020 09:22    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Ого! Вперше бачу такий колір свічки, ніби червоним грунтом помальована))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 24 Липень 2020 12:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa писав(ла):
Ого! Вперше бачу такий колір свічки, ніби червоним грунтом помальована))
Ага, суріком залізним Very Happy

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Николай Викторович



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.03.2011
Повідомлення: 461
Звідки: Крюковщина под Киевом
Моє авто: ЗАЗ 968АЭ

ПовідомленняДодано: 27 Липень 2020 20:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


По мануалу,вроде,идеальная работа двигателя,даже масла на резьбе нет!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group