Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Подарунки на автомобільну тематику від Green Seven

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Барахолка
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 07 Липень 2012 12:06    Заголовок повідомлення: Подарунки на автомобільну тематику від Green Seven Відповісти з цитатою


Якщо зазоводи захочуть зробити комусь подарунок і підтримати Українського виробника, майстерня Green Seven на чолі зі мною буде тільки рада. В даній темі постараюся розмістити вироби, що стосуються Запорожця.

Ціни іноді змінюються, тому найоптимальніший варіант - переглянути актуальність на сайті www.green-seven.com При замовленні з сайту, введіть код для знижки zaz.kiev.ua і отримайте -20% (годинники, вішаки, гребінці) також в примітки до замовлення скиньте посилання на свій гараж.
Знижка діє тільки при замовленні з сайту та наявності живого гаража на форумі, для лінивих знижок немає, не було і не буде Evil or Very Mad

1. Шильд 965


2. Шильд 965А


3. Ключниця вішак ЗАЗ 965, 966, 968, 968м





4. Годинники фанерні, вінілові та акрилові







5. Підставка для книг



6. Світильник



7. Гребінці




7. Брелоки, магніти і т.д.







8. Ковпачок колісного вентиля





_________________
Green Seven


Останній раз редагувалося: Сотник (04 Тра 2020 13:04), всього редагувалося 224 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 03 Лютий 2017 19:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Почистил тему Cool

Все за сувенирами!!!


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2017 22:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Задарую брелоки, має бути 10 шт. Давно комусь робив, чи не розрахувалися, чи ще щось - хз. Викинути шкода.



_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 14 Червень 2017 20:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=31538 Cool

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Петрович202



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2017
Повідомлення: 5
Звідки: Винница

ПовідомленняДодано: 18 Червень 2017 21:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


и что по чем
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 18 Червень 2017 23:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc зрозумів) буде
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
seedoyy



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2017
Повідомлення: 120
Звідки: Житомир
Моє авто: ЗАЗ 965

ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2018 23:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Привіт. Дружина подарувала вішак ЗАЗ965 - класний. Дякую за якість! І є питання: хочу другу подарувати вішак ВАЗ2103 ,але в нього 2106 - по зовнішньому вигляду думаю підійде? І чи можливо обрати червоний колір? Бо на зображенні червоний і зелений, а при виборі - пропонується чорний, синій і жовтий. Дякую.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 15 Лютий 2018 23:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Привіт. Дякую, що оцінив, мені приємно Smile
Червоних в наявності немає, є тільки чорний, синій і жовтий, тому і пропонується на сайті.
Червоний і зелений на картинці, бо я фізично не зміг перефоткати і опрацювати всі моделі у всіх кольорах, тому виставив навмання.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 26 Червень 2018 20:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Добрый день!
Прошу ознакомится и поддержать: http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?p=636566#636566
Заранее благодарю за понимание!
Удачных продаж! Wink


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 27 Червень 2018 08:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Підтримав)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Барахолка Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group