Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Куплю свечи

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Ganimed



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.07.2017
Повідомлення: 41
Звідки: Одесса
Моє авто: ЗАЗ 968А 1975 г

ПовідомленняДодано: 20 Листопад 2017 09:40    Заголовок повідомлення: Куплю свечи Відповісти з цитатою


Собсна куплю свечи на 40-ку , комплект .
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 534
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 20 Листопад 2017 10:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не такие это редкие комплектующие, проще будет зайти в магазин где-то у себя в городе и не переплачивать за доставку.

Стандартные свечи - А23
В качестве альтернативы могу порекомендовать NGK BP 7 HS. Но вообще можно ставить любые с аналогичным калильным числом и не забывать, что нужны свечи с короткой юбкой.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 20 Листопад 2017 10:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Самый простой и дешевый вариант:
https://detali.zp.ua/catalog/97828-svecha_zazhiganija_zaz_968_jengels_komplekt/


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Ganimed



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.07.2017
Повідомлення: 41
Звідки: Одесса
Моє авто: ЗАЗ 968А 1975 г

ПовідомленняДодано: 20 Листопад 2017 12:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ayger писав(ла):
Не такие это редкие комплектующие, проще будет зайти в магазин где-то у себя в городе и не переплачивать за доставку.

Стандартные свечи - А23
В качестве альтернативы могу порекомендовать NGK BP 7 HS. Но вообще можно ставить любые с аналогичным калильным числом и не забывать, что нужны свечи с короткой юбкой.
да понятно что А23 .
Вчера автобазар перевернул . А23 сто лет не было . NGK оригинал 160 гривасей штука . И то я им не верю . На трамбовках умирали вдруг и очень быстро .
Lanc , а эти свечи проверены в работе ?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 20 Листопад 2017 12:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мной нет
Думаю за 73грн. можно и проверить )))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
ayger
Адский баянист


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.05.2017
Повідомлення: 534
Звідки: Сумы
Моє авто: 968М, Alfa 75

ПовідомленняДодано: 20 Листопад 2017 13:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я купил NGK по 50 грн))))) Если верить всем внешим признакам - похоже на оригинал, все ровно, изолятор идеальный, все надписи и выштамповки есть.
Уже пару месяцев работают без проблем)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 20 Листопад 2017 13:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc ти собі ті свічки постав і доставку врахуй, а потім розказуй зі скількох замовлених комплектів один нормальний зібрав і скільки прослужили.

Я за bp7hs, в мене вже поза 35тис відходили і все гуд. Можна ще денсо взяти, але вони були дорожчі і мені якась походу підробка попалась

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group