Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Флуд про БСЗ
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Електрика
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
perets



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.04.2008
Повідомлення: 104
Звідки: Ирпень
Моє авто: Луаз, 1.2l, 4х4

ПовідомленняДодано: 31 Серпень 2017 10:47    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Друже.
Буквально пару днів тому я заходив на сайт москвич.нет (хай вибачать мене адміни за рекламу) і там в темі про продажу запчастин розбирався якийсь москвич. І там автор теми продавав БСЗ. Береш той комплект, переставляєш грузіки в трамблері з тих на наші і користуйся.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 31 Серпень 2017 11:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну ну....переставиш ти там грузіки з одного на інший...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 31 Серпень 2017 14:55    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


переставити не допомаже?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 31 Серпень 2017 16:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


фізично грузи не переставиш
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 31 Серпень 2017 22:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а якщо зважити і відрізати-наростити щоб було схоже на рідні?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 31 Серпень 2017 22:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


не, надо еще и геометрию сохранить, для совпадения моментов
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 01 Вересень 2017 01:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


во-первых обычно перекидывают пружинки и вакуум.
во-вторых для этого есть стенд, на котором проводят настройку трамблёра.


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 01 Вересень 2017 08:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Боюсь, що стенд я не осилю купити Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 01 Вересень 2017 09:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


тебе его не надо покупать, ищи тех, кто ещё занимается старыми системами зажигания, у них должен быть.
а ещё проще - переделай родной трамб под ДХ. Он тоже не шибко точно настроен, но лучше, чем чужой с нашими пружинами.


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
German



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.06.2016
Повідомлення: 363
Звідки: г. Вольнянск,Запорожская обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М 1987г.

ПовідомленняДодано: 01 Вересень 2017 10:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А можно и трамблер родной не трогать, а сделать так: http://zaz.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=27286&start=80
Я себе взял. Как поставлю - отпишусь...


_________________
Для связи: 0502691700, 0671631101
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 01 Вересень 2017 11:02    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


это не избавит от контактов с их недостатками

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Вересень 2017 00:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Hell-Racer писав(ла):
тебе его не надо покупать, ищи тех, кто ещё занимается старыми системами зажигания, у них должен быть.

манав я цих майстрів, таке враження, що їм крім грошей ще відсмоктати тричі треба, щоб хоч підкапотку на ЗАЗі подивилися. Я коли навіть на шиномонтаж заїжджаю, дивляться наче на Соколі Тисячоліття прилетів. Всі такі дуже мега-майстри, зази не роблять, а самі срати на вулицю ходять і мівінку парять. Накипіло Smile


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 02 Вересень 2017 09:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


сочувствую)))
только тем, кто может тебе помочь в принципе зaз не в падлу, так что не ссы.


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Вересень 2017 21:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А чим хрінове стокове Москвичовська БСЗ? Без пафосних слів типу "криві не співпадають". Наче ж їздять і нахвалюють.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 03 Вересень 2017 11:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну с таким подходом проще купить у Веталя эмулятор ДХ, ездить и нахваливать.

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
CROSSFADER



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.01.2017
Повідомлення: 192
Звідки: EAST TROYA CUSTOMS
Моє авто: ЗАЗ 968М 1986г кап ремонт двигателя. Карпаты с поршневой от хонды Дио 27

ПовідомленняДодано: 03 Вересень 2017 21:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А есть еще траммблер под волгу или казалось, он вроде такой же, но с другими характеристиками.
Может он нам больше подходит?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 03 Вересень 2017 22:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну так в мануаоле на зазик углы опережения по оборотам и по вакууму есть, осталось найти эти данные в мануале для волги, казалося и космича)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
CROSSFADER



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.01.2017
Повідомлення: 192
Звідки: EAST TROYA CUSTOMS
Моє авто: ЗАЗ 968М 1986г кап ремонт двигателя. Карпаты с поршневой от хонды Дио 27

ПовідомленняДодано: 03 Вересень 2017 22:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Блин, т9
Уаза. Трамблер вроде такай такой же, только индекс 05 или 005
А остальная маркировка как у космича

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 04 Вересень 2017 22:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


та про ті трамблери вже все обсосано у інших темах.....я особисто б завалив би тему нах.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
3JIO
ГазетныйКупэМафиози


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.01.2013
Повідомлення: 405
Звідки: Киев, Лесной масив
Моє авто: КАМАЗ 1111

ПовідомленняДодано: 05 Вересень 2017 00:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сотник я собi робив бсз таким чином купив новий комплект бсз на Перова за 700грн(120$ тодi) поставив на машину i не дув в шкiряну сопiлку поки мене не стали турбувати цифри на тахометрi. Озброïвшись iнформацiею з сайто-дрочерiв я переставив тiльки вакуум. Трохи пiдiгнав його болгаркою (напильник то дуже дешево)
Так вiн i працював. Едине чого я не змiг побiдить - провал потужностi при стартi (це коли тобi треба так рушити з мiсця щоб мiсцевi кобiти, подумали до ти жиголо на дуже рiдкiй тачцi)
Став бсз з москвича з вакуумом заз i буде тобi 100500кiнських сил та +5 к уважению от мiсцевоï гопоти

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Електрика Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group