Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Продам ЗАЗ 968м

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Авто
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 20 Вересень 2015 18:44    Заголовок повідомлення: Продам ЗАЗ 968м поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Власне сабж. є Мка білого кольору 94р.в. 19тис.км. в майже ідеальному стані. Суто гаражне зберігання, на дворі майже не була за останні 10років. Власник живий з документами все гуд. Кузов не гнилий, попередніми власниками пофарбований і оброблений. З того що зробилось після простою, так це перебрана повністю ходовка і нова рульовка, нові гальма, зчеплення перебране. коробка помита, заміненний пильник куліси, пильники піввісів на нові якісні, а також сальник ну і заправлена тойотовським 75в90 маслом, двигун в хорошому стані компресія на холодну 9-10, карбюратор перебраний повністю без люфтів, все рівне, настроєний. свічки ngk, бензонасос перебраний, посуті всередині помитий і залите нове масло. єдиний косяк це походу неправильно поставлена шестерня балансиру і це єдиний маленький мінус. Вернувшись назад до кузова скажу що весь в салоні завібрений + стінка мотвідсіку ззовні, постелений карпет. стоїть хороший коричневий салон. Електрика робоча повністю, на світло релюшки по 2 на фару. чеська оптика спереду, скельця фонарів і поворотників нові. Робоча, тиха пічка. Колеса передні посуті нові ззадні посуті то саме може чуть гірше. Акумулятор в мот відсіку. тай вроді все. Прайс 900у.о. з торгом біля машини. так дорого, але й машина не шрот, навіть замінники не треба міняти. Хто зацікавлений як і писав вище може потрогуватись в розумних межах, але на 500-600 доларів навіть нема чого розраховувати. фото поки одне бо погода не льотня, потім буде більше.

З.І. Брав для себе, але вийшло так що пріоритети змінились і машина тупо заважає тільки.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 03 Жовтень 2015 22:15    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Як і обіцяв фото:
















Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
alessandro23



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.02.2011
Повідомлення: 12


ПовідомленняДодано: 04 Жовтень 2015 21:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


двигун 1,2?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 04 Жовтень 2015 22:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так 1.2, але їде як 1.3)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 29 Листопад 2015 01:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Нагадаю що машинка ще є, пічка працює, народ дивиться, встигніть забрати собі цей чудовий екзимпляр, поки це не зробив хтось перед вами!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2015 01:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Народ треба досить таки терміново зввільнити місце під іншу машину віддам з дууже хороошою знижкою!!!!!!!!!!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
BANDITkiev



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.05.2009
Повідомлення: 157
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2015 15:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


"Хороша знижка" - это сколько?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 27 Грудень 2015 20:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Доо НР 650, до різдва 700 і потім сстара ціна
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
АлеНика



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.12.2012
Повідомлення: 116
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2016 23:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Привет.Машинку еще не продал?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 27 Січень 2016 12:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Автор теми просили шоб ви телефонували йому на мобільний))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 27 Січень 2016 16:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


АлеНика Машина ще є, успішно на ній катаюсь.

Бодян спасибі

Так як форум в мене з телефона не ахті працює а за компом рідко то дзвоніть
063-062-21-61

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Игорь!



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.10.2017
Повідомлення: 4
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 29 Жовтень 2017 15:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Машина ещё в продаже?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 29 Жовтень 2017 15:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Впринципі так
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Игорь!



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.10.2017
Повідомлення: 4
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 29 Жовтень 2017 15:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Какой пробег на сегодня, цена и состояние?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 30 Жовтень 2017 23:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Стан стоїть в гаражі чекає поки моторист мотор збере)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
jktu-jk-j



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.10.2017
Повідомлення: 70
Звідки: харьков

ПовідомленняДодано: 23 Грудень 2017 22:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Любий друже,...далi русским языком за эти деньги можно взять отличную 2106 причем на газу,а то что ты наладил все агрегаты которые и так должны работать в Нормальной машине...так это норма,просто это ты влетел в бабки За свой счет и Никто денег не даст.У меня в Харькове стоит и каждый день чел выезжает на натасканом (по родине) Заз каждодневного выезда,так хозяин не может продать (джаже с плакатом за 200 у.е).Ты попал,вот это и беда всей этой линии(модельного ряда зезсс) ,что бы она ехала бабок надо заплатить+время проверить от "чудо мастеров" что бы это ехало.У малолеток лове нет,богате не оценят. Продавай и "Не хай щастить" типа как у вас там ....Ох как круто повести за собой караван subaru?mazd и.т.д в городском потоке ...дорого и наверное никто денег не даст...хе...хе..
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 24 Грудень 2017 00:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


jktu-jk-j я скажу, що в тебе купа вільного часу та натхнення, якщо ти зміг так насрати у всіх темах... я думаю, що з таким успіхом ти вже завтра відправишся в бан...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Авто Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group