Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
led освещение гаража
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 15 Грудень 2016 00:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


мы пользуемся, только марка ферон

вот попробуй такую,
http://feron-ua.in.ua/shop/product/svetodiodnaia-lampa-feron-lb-225-22w
цена меньше, а сама мощнее

а вобще можно такие поглазеть по суперам, они их сейчас повсеместно используют, ну и отражатель на них надо

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 15 Грудень 2016 00:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


C_asper вот на твоей опять более 6000К
я-же всё ж хочу около 3000К
отражатель можно просто фольгированную плёнку наклеить на корпус плафона.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 15 Грудень 2016 01:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar Могу даже кинуть сцыль на тему с предложением и обсуждениями где купить дешевле

http://tavria.org.ua/forum/showthread.php?t=92111

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 15 Грудень 2016 08:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Купи у Лелика, если у него там еще осталось что-то.
Ленты очень дёшево распродавал

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
GRDEY



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.12.2008
Повідомлення: 361
Звідки: Вінниця
Моє авто: ГАЗ-21Р 1970

ПовідомленняДодано: 15 Грудень 2016 12:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Додам ще я свої 5 копійок. Оптимальна температура свічення 4300-4500К (денне світло), 5000 теж дуже комфортно, але це все не важливо. Важливо кількість світла, світловий потік, який вимірюється в люменах (lm), на нормальних світлодіодних лампочках є характеристики світлового потоку. А ще є така величина як люкс, це люмен на одиницю площі, офісне освітлення повинно бути 350-500 люкс, це 350-500 lm/m2. От за цими характеристиками розраховується освітлення, чим більша площа, тим більше лампочок, бажано в різних місцях.

Стосовно 100 Гц і світлодіодів, білий світлодіод - це, найчастіше, ультрафіолетовий світлодіод із люмінісцентним покриттям, як в газорозрядних лампах, люмінофор інертний, він згасає поступово, тому 100 Гц він згладить. До того ж якісні LED лампи мають імпульсний блок живлення з частотою понад 20КГц, щоб не чути писку котушки.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 15 Грудень 2016 12:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цілком погоджуюся з GRDEY. Тому вдома використовую Maxus в червоній упаковці з температурою 4100К. Global і Lemanso дешевші, алев них порівняно менший ресурс, менша вага - менший радіатор.
Пробував в гаражі використовувати стрічку з діодами 3528 60led/m, при повній темряві досить непогане освітлення, при чому без тіні. А в час, коли починає темніти, видно погано. Плюс в тому, що можна заживити від акумулятора, коли немає 220.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 15 Грудень 2016 18:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Цитата:
Плюс в тому, що можна заживити від акумулятора, коли немає 220.

Старенький UPS вирішить таку проблему.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 17 Грудень 2016 11:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


блин

http://www.svl.com.ua/catalog/svetodiodnye-svetilniki-prozhektory/naruzhnogo-osveshcheniya/prozhektor-svetodiodnyy-floodlights-fl-10w-cw-2y-4517/

или купи 10 вт ЛЕД и пару радиаторов от ПК, запитай от аккума через LM317

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 17 Грудень 2016 16:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


DaYa опять 6к и угол мне не нравится.

купил пока одну по ссылке с таврофорума.в домашних условиях мне понравилась.попробую в гараже,сравню с лдс-после чего сделаю окончательный вывод.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 19 Грудень 2016 22:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


якщо це тобі якось допоможе:
світло вимкнене



увімкнене






суто лєнта:



права лампа(жовта)



ліва лампа



суто дві лампи:



висота стелі до 2м, стіни темнуваті...по факту - якщо вмикаєш все на світі, вистачає. тільки тушиш одну з ламп - відразу мало стає..


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 19 Грудень 2016 23:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а ламп только две,да?
тогда походу мне будет збс,ибо я хочу по 2 на каждую из 4-х стен+2 на потолок+1 над столом.ну и каждая стена может выключатся не зависимо.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Компромисс



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.04.2009
Повідомлення: 1669
Звідки: Днепропетровская обл.
Моє авто: ЗАЗ 968М, Sens 1.3

ПовідомленняДодано: 19 Грудень 2016 23:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


На всякий случай, для самоделки - вроде как вот эти штучки
https://ru.aliexpress.com/item/COB-LED-Lamp-Chip-Beads-5W-20W-30W-50W-220V-Input-Smart-IC-Driver-Fit-For/32693479513.html?src=criteo&albch=criteo&acnt=russia&isdl=y&aff_short_key=UneMJZVf&albcp=lowerfunnel&device=pc&clickid=58582fc7fff40c0e75a703e1f040f50b148217440732693479513
нужно просто установить в подходящий светильник на радиатор нужного размера и подключить 220 В. Если надо, узнаю подробнее у того, кто сделал уже.


_________________
Если дела идут хорошо, значит вы чего-то не заметили...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 20 Грудень 2016 00:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Є ще одна лампа над фотіком. Біля наклейок. Але я її не фоткав, ібо там не видно характеристик. Але якщо треба..
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 20 Грудень 2016 01:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor не,не надо.представление я получил.будет збс.спасибо.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 20 Грудень 2016 22:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


будьласка Wink

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 20 Грудень 2016 23:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar писав(ла):
а ламп только две,да?
тогда походу мне будет збс,ибо я хочу по 2 на каждую из 4-х стен+2 на потолок+1 над столом.ну и каждая стена может выключатся не зависимо.


судя по фоткам то не две а по две в каждой, и того 4


_________________
"Теория без практики-мертва,а практика без теории-слепа" И. Кант
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 21 Грудень 2016 01:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


это отражение в потолке
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 26 Грудень 2016 16:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ИМХО по лампам: если брать готовые- то брать только известных производителей (филипсы там, осрамы), всякие евролампы и прочую китайщину - в помойку (там и мерцание, и цветопередача хромает, и световая отдача намного ниже заявленной, и мощность не соответствует, и срок службы печальный).

по максусам - ничего не скажу, как-то не брал - доверия не внушили, хоть якобы и бренд.

вариант дешево и сердито - покупается 12В БП ампер на 5, покупаются 10Вт светодиоды россыпью (7 грн штука на том же олх), покупаются/лепятся из подручного люминя радиаторы к ним, последовательно с каждым диодом - уравнивающий резистор на ~1 Ом (номинал не особо важен главное чтобы одинаковые были), ну и выключатели на группы диодов. осталось только выставить ток в районе 500-600мА через каждый диод (по мере нагрева ток будет расти) резистором на БП...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Сергей179



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.01.2017
Повідомлення: 0
Звідки: Киев

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 19 Січень 2017 17:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar я нашел подешвеле, вот тут тут была спамсцылька (Lanc) но будут только в феврале, как раз к тому моменту зарплату получу и закажу себе, мне нужно 20 шт, а там продают по 25, 5 трубок в запас оставлю
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2017 21:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ланс,забань плиз,я в гараже.

по поводу ламп-взял с таврофорума одну,поставил.едрить она валит.остальные 5 ЛДС против неё меркнут.
завтра фото покажу.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
Сторінка 2 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group