Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
968м Запонка - Голуба устриця 1992 - Likvid
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 54, 55, 56  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 05 Вересень 2017 21:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


el_fuego писав(ла):
Виварювати треба, виварювати Laughing

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1478678895509224.1073741966.100001013843157&type=1&l=a89cbf73e1
это чтобы снять рыхлый окисел с поверхности, а в чем и как варить?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 00:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Likvid Ты почему галочку "я пьян" не поставил?
Забаню!!!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 01:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вот кстати да
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 12:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc я вчера был так пьян, что даже не смог тебе ответить. Помню что писал ответ, что было дальше не помню))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 12:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Похоже цОНЕТАР до сих пор не протрезвел))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 13:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вот не надо мне здесь)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 14:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вопрос на засыпку, на который мне продаван на рынке не смог ответить, и продать не смог соответственно. Между карбом и коллектором какцю прокладку ставить? Почитал в нете, кто-то просто картоновую ставит, с двумя отверстиями под дифузоры, кто-то картонную с овальным большим отверстием сразу. А кто-то еще и теплоизоляционную ставит текстолитовую какую-нибудь

Шо делать?

А так же, на базаре не обратил внимание, вот только что начал собирать карб, продаван продал мне йухню какую-то.
Это прокладка между средней и нижней частью карба
Размеры диффузоров подобраны просто мастерски, сука

Хорошо, что я уже успел набрать запасов этих карбов, подобрал все по размеру диффузоров, что б было без ступунек всяких

Вчера врезал штуцер вакуумника. Пока сверлил отверстие, вскрылся канал винта качества, но хорошо, что не там где бензин уже проходит, а еще до резьбы. Нарезал резьб, посадил этот штуцерок на эпоксидку, и все зашибись.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 15:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Пиздес, я сегодня очень активный в гараже

Решил я приняться за приведение впуска в порядок.... и просто охренел от этого литья, это просто нельзя ставить на машину.







Думаю это и остановит установку двухкамерного карба, потому что наверняка сделать с этого металолома нормальный впуск с нормальными каналами будет стоить денег, которых к сожалению у меня сейчас нету.
Я уже начал своил Дремелом пытаться убрать наплывы в 3мм, ступеньки, но понял, что там в некоторых местах и наварить тела нужно, ибо ямы, кароче пздц
Всем спасибо, все свободны

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 15:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


оце все чорне на площині приялгання з карбом - це ями?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 16:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


То заливки прокладки.
А Ями i напливи він хоче забрати в середині впуску.
Може просто шарошкой тоді, бо я не бачу смислу ложить гроші в цей паук..

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 16:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor нене, Бодя, то не ямы, то герметос, предыдущий хозяин этого впуска без прокладок поставил солекс, тупо на герметик
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 16:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


так..тоді в чому проблема?
шо такоє?
"хлопці, шо у вас не получається?"

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 16:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor ну так внутрь впуска загляни, там же сплошные ступеньки, наплывы углубления. Это ж будет пиздец какой нестабильный поток
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 17:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Надо еще и выпуск тогда поровнять, и в голове каналы)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 17:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Morgan выпуск это гнутая труба, а не литье. Там наплывов нету.
А в голове не было, когда разбирали - смотрели

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 17:29    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


аааааа....
воно то как-бе да....але ж це на мемз всетаки колектор...я не думаю шо там буде сильно шось відчутно..
я би на твому місці позпилював всі виступи - а ями вже не чіпав би...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 18:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Likvid писав(ла):
Morgan выпуск это гнутая труба, а не литье. Там наплывов нету.
А в голове не было, когда разбирали - смотрели
Вместах приварки фланцев возможно всякое
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 23:32    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


+100,Веталь,не еби вола.шлифуй ступеньки,на впадины забей.ставь и...чини остальное по списку)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 23:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar +1 иниипёт!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2499
Звідки: г. Сочи

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2017 23:50    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


на безвпрысковых системах полированный впуск ухудшает дело. так что там с завода ,,завихрители,, стоят )))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 54, 55, 56  Наст.
Сторінка 34 з 56

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group