Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
968м Запонка - Голуба устриця 1992 - Likvid
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 54, 55, 56  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2017 01:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


nylon вообще 120 за сидуху, но для жужика действует система скидок)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2017 02:31    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


120,простите чего?
это с материалом?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2017 08:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar гривен мля! Долларов конечно.
120 долларов одно сиденье. С материалом и с работой. Но это без восстановления поролона цена.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
3JIO
ГазетныйКупэМафиози


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.01.2013
Повідомлення: 405
Звідки: Киев, Лесной масив
Моє авто: КАМАЗ 1111

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2017 10:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сальники corteco по размерам зазовского закажи, лучше кременчутских на порядок.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2017 14:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вот фотоотчет по восстановлению сидений.
было

на этом фото видно дальнее сиденье, поролон висит, весь дряхлый оказался
















ну и собсна результат снова выложу. для сравнения. подголовники не ставил для придания более классического вида

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Cepera-exp



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2010
Повідомлення: 840
Звідки: Запорожье

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2017 15:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зря, прокатаешься чуток и поставишь. Зуб даю)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2017 15:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Cepera-exp что поставлю?

а. ты про подголовники)
ну я их не выкидываю, просто не ставлю пока) тоже думаю, что скоро поставлю)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2017 20:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Likvid можу тобі сказати як власник Альфа сідушок) трішки на рівень вищих що рідні сідухи то кайф і торч! Альфа ковші які мягко фіксують тебе, але диван це ріііч! До того ж аби поставити ці прийшлось рідні кронштейни тютю і тепер виключно спорт, виключно гонка особливо з підголовниками розрахованими на шолом ібо не регулюються. А прайс тупо жестяк чесно...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2017 20:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо сразу отвечу за прайс: как человек, который шьет обувь, цена которой от 6000грн, скажу - если хочешь иметь качество - нужно заплатить за него. Опять таки, как человек, который понимает как сидеть за швейной машинкой, у меня бы дико бомбило, если бы хоть один шовчик был кривой! Это уже чисто мои половые трудности. а тут я не нашел к чему придраться! И мне от этого так прекрасно на душе)))
В родных себя чувствую очень незащищенным каким-то))) сиденья жесткие, спортивные, согласен, тем более после восстановления поролона и после армирования) Мне с моей спиной будет в самый раз, спина больная у меня) чем жестче будет, тем меньше будет болеть спина. Плюс поясничная поддержка, вообще прям супер!
Да, я догадываюсь что родные кронштейны нужно будет чикнуть)
Выбор я сделал, назад пути нету)) уверен, что останусь доволен))
Время покажет)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2017 21:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Likvid головне щоб тобі подобалось. А щодо вартості це твій вибір, але за той прайс вже була б і попогрійка а може і вентиляція)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2017 21:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо я расплачивался не деньгами, поэтому я в большом выигрыше)))))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2017 23:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Likvid підозрюю роботою в своїй сфері) загалом вітаю! Єдине що підголівники загалом важливі для безпеки, особливо з ременем! Інакше це сток з боковою підтримкою))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2017 23:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо да, я понимаю,
Безопасность шеи важная вещь) но блин, все таки классического вида хочу придерживаться, и пока меня устраивает "родные сиденья с боковой поддержкой")))) в принципе этого и хотел
Поездка в житомир все покажет)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2017 14:29    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Ставь подголовники, не шути. Не дай бог какой-то придурок сзади достанет Evil or Very Mad

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2017 23:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Likvid писав(ла):
Roskо я расплачивался не деньгами, поэтому я в большом выигрыше)))))))


То есть я на твою почку могу больше не рассчитывать? Sad


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 07 Червень 2017 00:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


у него почки давно закончились,уже спермой и волосами с жопы отдаёт
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 07 Червень 2017 15:02    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


sanitar скоро придется дырочку в штанишках делать уже, что б расплачиваться
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2017 21:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Снял сегодня махочювик. Я даже не надеялся в свою победу)) купил поехал головку, вщял вороток с набора Форс, два удлиннителя, длинна рычана вышла сантиметров 40. Ничего длиннее не нашел в гараже, ни трубы ничего. Начал прыгать на этом деле. Нифига. Нашел рулевой вал инвалидный))) надел это дело на мой рычаг, и опять давай прыгать))) и когда я уже совсем отчаялся, думаю ну последний разок, и получилось)))) кстати, под прыжками я имел ввиду то, что я становился на рычаг ногами и как бы покачивался вверх вниз.
Закреплял маховик так:

Трубочка что б не убить резьбу на шпильке, и какая-то шлицевая часть чего-то валялась в гараже)
Сняв маховик понял о какой бумажной прокладке все говорили.
Отвез мазовик с набором сцепы Мишиному папе, надеюсь я поеду в житомир.......
Он может не успеть мне сделать....

Поменял задний сальник кв, он нормально так сопливил.
Так же купил восстановленную опять же Мишиным папой балку. Еще бы найти где-то побырику рулевую трапецию подтяжную)))))) ато если еще и с этим пристану к Мише, то точно пойду нафиг, а не в житомир))))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2017 21:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У меня есть такое рулевое Twisted Evil

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 08 Червень 2017 22:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Hell-Racer ога, свапом полмашины)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 54, 55, 56  Наст.
Сторінка 25 з 56

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group