Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Омивайки та Мастила 20W50, 5W30, 10W40.. для ЗАЗ і не тільки
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 30 Березень 2016 22:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


el_fuego писав(ла):
в Україні, взагалі, не можна купувати мастило.

К сожалению это практически так и есть.

Гаражные дела вообще не в счет.

Речь о КРУПНЫХ поставщиках, которые расфасовывают масло, спиртные напитки, производят сборку автомобилей.
При этом они обязуются выполнять программу ЛОКАЛИЗАЦИИ.
Термин обозначает, что надо в конечном продукте заменить что-то на очень похожее местное (локальное).
Тут и вылезает различие товара купленного в Украине (с правильным сертификатом и штрих-кодом) и оригинального купленного не в Украине.

И изменится ситуация только когда в Украине масло будут продавать фирмы-производители!
Не ООО, ЧП, СП, ..., а фирмы MOTUL, AGIP и тд, которые отвечают за качество.


_________________
Водителю автомобиля запрещается соскакивать с него до полной остановки машины.
(Параграф 12 "Основные правила езды" СССР, 1931 г)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 30 Березень 2016 22:42    Заголовок повідомлення: Re: Оригінальні Мастила 5W30, 10W40, 15W40.. для ЗАЗ і не ті Відповісти з цитатою


el_fuego писав(ла):
Зараз обрали стратегію розширення асортименту у сторону мастил

Асортимент.
Наразі, є такі бренди, як Liqui Moly, Castrol, Lotos, COMMA, MOBIL, ORLEN, SELENIA, SHELL, FUCHS, TOTAL, MOTUL..



К стати очень интересная стратегия.
Вам надо разобраться в различиях масел между фирмами.
Современные производители автомобилей и масел "разводят" потребителей на разнообразии масел.
В итоге 5W-30 которое можно лить в МЕРС, не подходит для ФОРД, и тд.
Каждая фирма выпустила отдельно масло для ФОРД например.
И этому фирмы находят заумное объяснение.

Разъяснение способов маркировки - это азбука, которая есть везде и каждый, умеющий читать, ее прочитал.

Чем отличается 5W-30 MOTUL для ФОРД, COMMA для ФОРД, AGIP для ФОРД и тд. ?

Где взять масло для 50-летнего Запорожца 20W-50, 15W-50, чтоб это не было масло для современных спорт-каров по улетной цене ?

Very Happy Попробуйте растолковать это. И в ваш магазин потянуться люди.


_________________
Водителю автомобиля запрещается соскакивать с него до полной остановки машины.
(Параграф 12 "Основные правила езды" СССР, 1931 г)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 31 Березень 2016 09:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Serg.zp, Дякую.

Взагалі, колись проводив таку роботу по підбору мастила для Запорожця. Висновок: або лити суто синтетику (не гідрокрекінг, не з додаванням синтетичних мастил, не по синтетичній технології, а 100% синтетику) і нормально їздити, або їздити помірно, тоді і мастило можна по-простіше.
Випробовування показали таке: за перегріву, будь-яке мастило втрачає свої властивості і кожного наступного разу перегріти стає все легше. Найбільше для стокового двигуна сподобалось Liqui Moly 15w50 - довго трималось при тому, що їздив 100-110.

Зараз у новому двигуні хочу збільшити подачу мастила у головки, щоб воно там не так сильно застоювалось і горіло (температура головок 180-220*С) - тільки так мастила може і буде вистачати надовго.

Для усіх я б порадив просто НЕ дешеву напівсинтетику 10w40 і міняти його хоча б, раз на пів року або через кожні 5 тис.
Якщо їздите цілий рік, то можна міняти восени та навесні: для зими 0w* 5w*, на літо *w40, *w50

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 01 Квітень 2016 08:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мне тоже очень нравится 15W50. Подсел на него давно сам, и многих тоже подсадил) Проблем с давлением и температурой не было даже на заезженном моторе.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 01 Квітень 2016 17:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так это и есть вопрос: какой фирмы, какое масло 15W-50 брать для Запорожца?

Не брать же предлагаемые
http://westport.com.ua/download/client_price/71

Если Motul есть во Франции/Польше,... "after 1950", "after 1970", а в Украине его даже не предлагают.
https://www.motul.com/fr/en/products/oils-lubricants/20w50
https://www.motul.com/fr/en/products/oils-lubricants/sae-30?
https://www.motul.com/fr/en/products/oils-lubricants/sae-50?

А то, Запорожец не Мерс - может ездить на всем, что горит, получается!
Вопрос в цене и качестве 15W-50.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Serg.zp



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.09.2007
Повідомлення: 644
Звідки: Запорожье
Моє авто: ЗАЗ-965А, 1964

ПовідомленняДодано: 01 Квітень 2016 19:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вопрос как специалистам. "Найди 10 отличий"
На сайте http://www.motoroil.com.ua/
Масла с допусками для ФОРД ( 1л ):
MOTUL - Eco-Nergy 8100 F 5W-30 - 274 грн
ARAL - High Tronik F 5W-30 - 219 грн
FUCHS - Titan SuperSyn F SAE 5W-30 - 206 грн
FORD - Formula F 5W-30 - 178 грн - не подходят допуски
FORD - Formula S/SD 5W-30 - 195 грн
AGIP (ENI) - Eni I-Sint Tech F 5W-30 - 164 грн

Что и почему выбрать?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
savchenko



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.04.2013
Повідомлення: 25
Звідки: Марганец; Харьков

ПовідомленняДодано: 04 Квітень 2016 13:43    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


А для двигателя, работающего на газе что можете предложить? Кроме Лукойла. Не вызывает оно у меня доверияSmile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Portwest



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.03.2016
Повідомлення: 35
Звідки: Днепр
Моє авто: ЗАЗ, Шкода, Ланос, Тойота и др.

ПовідомленняДодано: 11 Квітень 2016 11:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


savchenko
Добрый день! Кроме масла LUKOIL LUXE LPG для авто работающем на газе специальных масел нет. Само масло довольно таки качественное и производится на заводе в Румынии.

LUKOIL LUXE LPG позиционируя себя масло специально разработанное для авто на газе. Но при детальном анализе выясняется что у этого масла всего один допуск API SL (масла для многоклапанных и турбированных двигателей, работающих на обеднённых смесях топлива). Кроме LUKOIL LUXE LPG такой же допуск имеют

Mobil Ultra
http://westport.com.ua/goods/maslo-motornoe-mobil-benzin-dizel-33-mobil-ultra-10w40-4l

PENNASOL SUPER LIGHT
http://westport.com.ua/goods/maslo-motornoe-pennasol-33-pl-super-light-sae-10w40-4l

Lotos Semisynthetic
http://westport.com.ua/goods/maslo-motornoe-lotos-benzin-dizel-33-lotos-semis-4l

Comma X-FLOW XS
http://westport.com.ua/goods/maslo-motornoe-comma-benzin-dizel-33-x-flow-xs-10w40-semi-4l

Так что пометка "для газа" в названии масла это всего лишь маркетинговый ход. Все вышеперечисленные масла произведены в ЕС и предназначены для двигателей работающих на газе.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
MishkoZAZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.11.2009
Повідомлення: 1302
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 16 Квітень 2016 22:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не сочтите за рекламу но смогу привезти или помочь привезти масло из Европы так как там я практически каждую неделю...
И машины тоже...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 17 Квітень 2016 00:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


MishkoZAZ тогда расскажи что там по ценам масла,о которых писал Serg.zp?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 17 Квітень 2016 10:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


теж цікаво
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
MishkoZAZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.11.2009
Повідомлення: 1302
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 17 Квітень 2016 16:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Заходим на сайт Alegro прописываем в поиске ваше масло что хотите найти и польскую цену умножаем на 6,8.
MOTUL - Eco-Nergy 8100 F 5W-30 5литров стоит у них 1820грн

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 17 Квітень 2016 18:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Serg.zp писав(ла):
Если Motul есть во Франции/Польше,... "after 1950", "after 1970", а в Украине его даже не предлагают.


я имел ввиду вот это

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Portwest



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.03.2016
Повідомлення: 35
Звідки: Днепр
Моє авто: ЗАЗ, Шкода, Ланос, Тойота и др.

ПовідомленняДодано: 01 Червень 2016 10:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою



Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 23 Червень 2016 18:06    Заголовок повідомлення: Поліроль для хрому Відповісти з цитатою


У нас з’явився поліроль для хрому - вирішив випробувати Smile



Перший піддослідний - хромований обідок Дніпрогесу. На обох мав подряпаний хром з одного боку, що вже став матовим



Наніс кілька крапель на ганчірку та хвилин 15 тер вручну. Що сказати? - результат є, але полірувати будь-який метал, а особливо, хром - дуууже довго, то ж відклав до походу у гараж, щоб завершити на станку.
Верхній шар хрому (погана якість хромування) знявся практично повністю і почав блищати (на фото можна побачити зняття шару у процесі роботи)





Другий піддослідний - хромований кран. Колись помив його Доместосом і мав "причудову" сітку з кольорових плямок (і це не звичайне відкладення солей чи вапно), що вже не знімалась нічим. Результат за 5хв. роботи мене дуже порадував




Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 24 Червень 2016 03:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Юра попробуй на алюминии,к примеру колпаках.и что он по цене?

и как там вопрос с маслом,что я процитировал в последнем посте?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 24 Червень 2016 09:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ок, спробую. Гадаю, все поліруватиме, але на станку, бо витратити день на ковпак - не для мене )
Для всіх коштує 340 грн, для клубу - по 300 грн

До нас (у Україну) таке, взагалі, не завозять. Є будь-яке мастило з Лікві, що й на інших сайтах

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
el_fuego
Маньяк-одиночка
Маньяк-одиночка


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.12.2007
Повідомлення: 4852
Звідки: Дніпро -> Гатне, Київ
Моє авто: ЗАЗ-966 яскраво-синій 1970 р.

ПовідомленняДодано: 05 Липень 2016 13:05    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Відтепер ми є офіційним постачальником і Shell Smile


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Portwest



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.03.2016
Повідомлення: 35
Звідки: Днепр
Моє авто: ЗАЗ, Шкода, Ланос, Тойота и др.

ПовідомленняДодано: 19 Липень 2016 19:34    Заголовок повідомлення: Масла для ЗАЗиков 20W-50 Відповісти з цитатою



Comma TRANSFLOW XP 20W-50 5л. - 433 грн
http://westport.com.ua/goods/show--maslo-motornoe-comma-transflow-xp-20w-50-5l-benzinovyy-dizelnyy-sl-cg-4--1467


Comma X-FLOW SP 20W-50 4л. - 324 грн
http://westport.com.ua/goods/show--maslo-motornoe-comma-x-flow-sp-20w-50-4l-benzinovyy-dizelnyy-sl-cf--1468


[url]KROON OIL BI-TURBO 20W-50 5л. - 448 грн
http://westport.com.ua/goods/show--maslo-motornoe-kroon-oil-bi-turbo-20w-50-5l-benzinovyy-dizelnyy-sl-cf--1471[/url]


PENNASOL MULTIGRADE SUPER HD 20W-50 5л. - 408 грн
http://westport.com.ua/goods/show--maslo-motornoe-pennasol-multigrade-super-hd-20w-50-5l--1818


_________________
http://WestPort.com.ua - Автозапчасти и масла со склада в Днепре. Отправка по Украине
Тел.: (093) 292-01-02, (097) 992-01-02
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
ELZAZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.12.2014
Повідомлення: 136
Звідки: Приазовье
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 25 Липень 2016 13:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Serg.zp писав(ла):

И изменится ситуация только когда в Украине масло будут продавать фирмы-производители!
Не ООО, ЧП, СП, ..., а фирмы MOTUL, AGIP и тд, которые отвечают за качество.

а почему не покупать "среднее" местное масло с сертификатом и допусками по "средней" цене? Тот же ВАМП, ЮКОЙЛ, на крайняк Лукойл или Газнефть...
Менять чуть чаще, зато меньше шансов нарваться на каку, заплатив при этом как за амброзию богов....

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
Сторінка 2 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group