Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЗАЗики в СМИ

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 02 Березень 2016 21:39    Заголовок повідомлення: ЗАЗики в СМИ поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Может есть такая тема, я не нашел.
ЗAЗ-965С — унікальний поштовий «Зaпoрoжeць» з правим кермом


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
zazment



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.03.2009
Повідомлення: 320
Звідки: Одесса-Мама

ПовідомленняДодано: 02 Березень 2016 22:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Когда я был вот такого роста, у этой картинки была вот такая борода))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 20 Тра 2016 21:02    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Белорусы отправились покорять ралли для миллионеров на «Запорожце»


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
vlad@SCORPIO



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.08.2007
Повідомлення: 1033
Звідки: киев
Моє авто: заз 965.Газ-69

ПовідомленняДодано: 11 Жовтень 2016 23:42    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


https://autoreview.ru/articles/gruzoviki-i-avtobusy/kak-zaporozhec-byl-gruzovikom
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 03 Квітень 2017 15:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


https://informator.dp.ua/2017/04/02/v-dnepre-sostoyalsya-avtoprobeg-redkih-zaporozhtsev/
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zanoza
Красива! Талантлива! Скромна!


Статус: Offline
Зареєстрований: 03.08.2007
Повідомлення: 1240
Звідки: Киев, Теремки-1
Моє авто: ЗАЗ-965 64г.

ПовідомленняДодано: 03 Квітень 2017 16:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Фото-видео раздел не катит уже?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
zazik_sasha



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2012
Повідомлення: 126
Звідки: Ханженково
Моє авто: ЗАЗ968М 1987г.

ПовідомленняДодано: 05 Тра 2017 22:21    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


При разборке спинки старого дивана за зеркалом, которое встроено в спинку, нашел газету

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
grezly



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.01.2016
Повідомлення: 35
Звідки: Киев

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 22 Червень 2017 22:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Про такой раньше не слышал))
Первый спортивный автомобиль мог появиться в Украине еще в советские годы. Инженеры даже успели выпустить несколько концептов.

Советский прототип «Спорт-900» построен на базе «горбатого» — ЗАЗ 965. Всего было собрано не более шести таких машин и ни один не дожил до сегодня в нормальном состоянии. Есть остатки былого «спорта» и несколько фотографий. Вот и все.

Что это было? Обычный «жужик» с 0,9-литровым двигателем, расположенным сзади. Багажник располагался впереди. Других подробностей о машине нет. https://carbook.ua/media/articles/ukrainiansportcars

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 22 Червень 2017 22:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Боян Боян Боян

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Valentin_ZP_UA



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2006
Повідомлення: 1404
Звідки: Запоріжжя
Моє авто: ЗАЗ 968м, Ford Fusion

ПовідомленняДодано: 09 Листопад 2017 21:57    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


.
Настоящей «изюминкой» музея технического прогресса ЗНТУ стал «Запорожец»


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Cepera-exp



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2010
Повідомлення: 840
Звідки: Запорожье

ПовідомленняДодано: 10 Листопад 2017 00:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вспомнился Дядя Фёдор и его отец, которые тянут Запорожец Very Happy
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Morgan



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2017
Повідомлення: 488
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 05 Грудень 2017 14:48    Заголовок повідомлення: Криминал Відповісти з цитатою


На "Запорожце" из Чернобыльской зоны пытались вывезти металлолом https://delo.ua/ukraine/na-zaporozhce-iz-chernobylskoj-zony-pytalis-vyvezti-metallolom-337181/
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group