Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Заводская альтернативная передняя подвеска
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Ходова
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 18 Лютий 2016 18:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


не знаю...мені рідна не дуже подобається, тим шо вона слабо витримує бокові навантаження на колеса...плюс втулки ричагів в балці...її завтулити майже не реально, або ціна космос..
а тут наче як все можна відремонтувати до ідеалу, хоча і гєморніше...


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 18 Лютий 2016 18:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


да ладно не реально.вон уже куча людей на перевтуленной катается,я в том числе.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 18 Лютий 2016 19:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А ценнік?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
GaD



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.08.2012
Повідомлення: 73
Звідки: Черкассы
Моє авто: ЗАЗ 968 МБ

ПовідомленняДодано: 18 Лютий 2016 22:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor писав(ла):
А ценнік?

Если не задумываться о вечном то 370 грн.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 18 Лютий 2016 23:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


тобто? шо це значить?

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
pashazaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.01.2005
Повідомлення: 509
Звідки: Гродно, РБ
Моє авто: ЗАЗ-968А-VW/Audi, Renault-Clio RS 172

ПовідомленняДодано: 18 Лютий 2016 23:26    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


У передней подвески есть и другие проблемы, кроме втулок. Её кинематика далека от идеальной. От этого проблемы управляемостью и устойчивостью, даже, когда все втулки-подшипники-вкладыши и т.д. идеальные. На драйве я писал, что у неё неблагоприятный развал колёс в повороте, а центр крена расположен на уровне проезжей части, в отличие от задней подвески. Наихудшие характеристики устойчивости из советских авто именно у Запорожца: критическая скорость по устойчивости лишь незначительно превышает максимальную, а при полной загрузке она даже меньше максимальной, как утверждает Ю.А.Долматовский. В этом немалая «заслуга» и передней подвески, в том числе. Поэтому и не получила эта подвеска своего дальнейшего развития на легковых автомобилях. А вот двухрычажная до сих пор считается одним из лучших вариантов по кинематике.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 18 Лютий 2016 23:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar писав(ла):
да ладно не реально.вон уже куча людей на перевтуленной катается,я в том числе.


ладно, навіть якщо буде де не дорого завтулити, як бути з тим шо в тебе в поворотах колеса "лягають"? а особливо якщо ти гарну яміщу взяв на наружне колесо, то ричаг гнеться аж бігом...і це мене напрягає...а та підвіска до такого більш стійка, виходячи з досвіду жиг і москвічів...

і кастор мені теж не подобається... Rolling Eyes


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 19 Лютий 2016 01:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


цены это к Мише,он скажет актуальные.как ложится?у инопомоек вообще-то тоже ложится колесо при повороте.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 19 Лютий 2016 09:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ага, тільки в них колесо лягає в сторону поворота, бо така геометрія підвіски. А в нас?))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 19 Лютий 2016 12:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну как-бы тоже немного.просто угол не такой сильный.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 19 Лютий 2016 15:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Коли машина стоїть на місці - то може і лягає))) а на ходу?

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 19 Лютий 2016 15:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а я їбу?я на ходу обычно внутри))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 19 Лютий 2016 15:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тут вопрос другой: Нахера все это? Купи 2108-09 или москвич или гольф и катайсо! А внедрять другую подвеску на 968 нужно или на полную переделку или опыта в сварке итд.
Бодя, тебя на форуме иногда не понять: то жуж класс, то полное говно, ты уже определись. Если уже катаешься каждый день, то купи ипомарочное и не парь себе мозг.
Нравится-не нравится. устроили тут ромашку.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 19 Лютий 2016 16:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Жуж с завода делался для бездорожья, а не для комфортной скорости свыше 90 кмч
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 19 Лютий 2016 16:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


давайте вспомним что на стоке он выше 90 начинает черпать вёдрами бенз,для начала....
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
pashazaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.01.2005
Повідомлення: 509
Звідки: Гродно, РБ
Моє авто: ЗАЗ-968А-VW/Audi, Renault-Clio RS 172

ПовідомленняДодано: 19 Лютий 2016 22:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar, а что хотеть от аэродинамики кирпича, да ещё с ушами (как у моего)?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 19 Лютий 2016 22:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


здрістє, я не казав, шо жужик гімно, ти чо?) просто є речі, до яких приходиш поступово...

просто останнім часом дуже багато їзжу на жужику, + є купа вільного часу за рульом, і голова собі думає Laughing
"когда бабе нечего делать - у нее появляются мысли, и она начинает их думать. в силу женских особенностей ни к чему хорошему это не приводит!" Laughing

так і в мене вийшло, шо я став звертати увагу на те, як машина веде себе в поворотах і т.д...і от і прийшов до такої думки, шо в нас передня підвіска нє очєнь...а тут ще й така темка всплила)
але далі чим ниттє на форумі про погану підвіску навряд шо діло зайде, бо це все купа бабла....хіба може потім колись Crying or Very sad

а купляти якийсь сраковоз немає за шо, та і не хочу..люблю я жужика свого, і хочу кататись на ньому завжди, постійно, і всюди Smile


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
pashazaz



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.01.2005
Повідомлення: 509
Звідки: Гродно, РБ
Моє авто: ЗАЗ-968А-VW/Audi, Renault-Clio RS 172

ПовідомленняДодано: 19 Лютий 2016 23:04    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


запорожец, как и порше-911, всё делает попой: разгоняется, тормозит и поворачивает. и если порше-911, это стрела, пущенная наконечником назад, то запорожец, как минимум, стрелка. так что нужно с этим мириться, и приспосабливаться. кто пройдёт через это, тот будет ездить, кто нет - кинет под забором или на вторчермет.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2499
Звідки: г. Сочи

ПовідомленняДодано: 19 Лютий 2016 23:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну кастор я поправил допустим, руль реально возвращает в 0 и колесо ,, ложится,,. Ещё оченьсильно на поведение авлияет что ? Верно, Колеса. Так вот, зимой езду на 13, и очень очково, резких маневров избегают, так как ну его накуй, мягко но небезопасно. А вот летом на 15 и низком профиле, на любой скорости можно закладывать любые повороты. А ямы... То не подвеска херовая, то дороги херовые!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2499
Звідки: г. Сочи

ПовідомленняДодано: 19 Лютий 2016 23:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да, и о Порше и торсионах. Управляемость Порше считается близкой к идеалу, и это при моторе 400+ за задней осью и торсионами.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Ходова Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
Сторінка 2 з 4

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group