Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Политическая тема (часть 3)
На сторінку Попер.  1, 2, 3, ... 74, 75, 76  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 11:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


nafaniano ааа, нормальные семейные отношения, а главное, что это того стоит.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 11:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Музыкальная пауза.
https://www.youtube.com/watch?v=7YEZXAvel3w

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 13:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


nafaniano писав(ла):
я чого питав. у мене родичі у симфі живуть. десь 1 чи 2 грудня телефонували. кажуть "у нас всьо харашо. свєт єсть - нічо про отключєнія нє знаєм. інтеренет і новості - врут! только правда школи і садікі нє работают. но свєт тут ніпрічьом!" вже не перший раз на такому їх ловив. от питання - нафіга викривляти інфу? (це я до родичів), а махх ще раз підтвердив, що не можна кримцям вірити з приводу їхнього російського життя. Теж саме стосується наших слобідських ватних бабусь. нещодавно підслухав таку розмову двох : "шо, пєнсію палучіла? палучіла - всьо патратіла, пашла в посад - сахар по 20 рублєй !!!... " ну і в тому ж дусі далі. Іду в посад - дивлюся - цукор по 16 гривень. от питання - ну нафіга так свідомо говорити неправду. теж саме вони кажуть і свої російським родичам, як все у нас погано.
все сказане суто як на мене.


а ти не вір кримццям - вір менi Laughing

чем это я подтвердил возможную ложь твоих родичей? я ж правду сказал. однако я сказал за себя.
у нас действительно были такие дома, в которых свет не отключали, потому что они на одной линии со стратегическими объектами. возможно родичам твоим повезло. конечно сады и школы закрыли из-за отсутствия света (электроплиты, отопление), тут и спрашивать было нечего.
однако, родичей твоих я тоже могу понять. наверняка ты им раньше говорил, что они предатели, ватники или что-то в этом духе, вот они и перестали нормально общаться, чтобы не дать тебе повода сказать:"я же говорил..." или что-то в этом роде.

Высоцкий как-то ответил иностранным журналистам:"У меня есть вопросы к своей стране, но обсуждать я их буду не с вами..."

так что если есть вопросы - не стесняйся, задавай. врать не буду.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 13:35    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


format писав(ла):
Музыкальная пауза.
https://www.youtube.com/watch?v=7YEZXAvel3w


совсем уже скатился ниже плинтуса. дворовый чёс постишь Laughing

вот как надо


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
nafaniano



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.06.2015
Повідомлення: 8
Звідки: Україна, Харківська область
Моє авто: заз 968 МГ

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 14:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


maxx писав(ла):
наверняка ты им раньше говорил, что они предатели, ватники или что-то в этом духе, вот они и перестали нормально общаться, чтобы не дать тебе повода сказать:"я же говорил..." или что-то в этом роде..

не повіриш, максе, але нічого подібного я не казав. а ось твої слова про "чтобы не дать тебе повода сказать:"я же говорил..." или что-то в этом роде.." наштовхують на думку, що не все спокійно в датському королівстві. Smile Wink я же говоріл. крім того , на твою думку, нє взірая на ліца, як можна назвати тих громадян держави, які , м’яко кажучи, допомагають армії іншої країни при захопленні території держави, громадянами якої особи являються?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
nafaniano



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.06.2015
Повідомлення: 8
Звідки: Україна, Харківська область
Моє авто: заз 968 МГ

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 14:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


maxx писав(ла):
вот как надо

у видиві за дописом формата хлопці знімають на вулицях міста, не боючись , що хтось може неадекватно сприйняти слова їхньої пісні , а твоє, максе, посилання містить тільки нарізку світлин та видива, які будь хто, знайомий з видиворедакторами , може зшити вдома , сидячи на дивані. Wink

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 15:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


nafaniano писав(ла):

не повіриш, максе, але нічого подібного я не казав. а ось твої слова про "чтобы не дать тебе повода сказать:"я же говорил..." или что-то в этом роде.." наштовхують на думку, що не все спокійно в датському королівстві. Smile Wink я же говоріл.


еще раз напомню про слова Высоцкого...

nafaniano писав(ла):
крім того , на твою думку, нє взірая на ліца, як можна назвати тих громадян держави, які , м’яко кажучи, допомагають армії іншої країни при захопленні території держави, громадянами якої особи являються?


у меня на этот вопрос есть свое мнение, я его высказывал еще в начале темы. повторять не буду. скажу лишь, что смотрю на события весны 14 года под другим углом, чем ты.

предлагаю этот вопрос не обсуждать, ибо доказать друг другу мы ничего не сумеем, а вот рассориться очень легко.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 15:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


nafaniano писав(ла):

у видиві за дописом формата хлопці знімають на вулицях міста, не боючись , що хтось може неадекватно сприйняти слова їхньої пісні , а твоє, максе, посилання містить тільки нарізку світлин та видива, які будь хто, знайомий з видиворедакторами , може зшити вдома , сидячи на дивані. Wink


в данном случае это было обращение к формату и тут речь о музыке, поскольку формат в далекой молодости играл треш-на-помидорах Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 15:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


maxx


_________________
Во имя МеМЗа конечно же!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Wladimir_Donetsk



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.07.2006
Повідомлення: 4791
Звідки: Донецьк->Піддубне->Запоріжжя->Дніпро
Моє авто: ЗАЗ-968А / ГАЗ-3110і

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 16:37    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


maxx писав(ла):
...

революционная целесообразность подменила закон. прав тот, кто наглее, кто громче орет про майдан или у кого сила.
безнаказанно взорвать столбы - но проблем, грабить на дорогах людей - нормально, побить ментов - но проблем, сломать памятник - та не вопрос, угрожать судьям и заставить силой написать заяву на увольнение - нех делать, сорвать выборы - раз плюнуть, застрелить неугодного писателя - герой и т.п. и за это все ничего не будет.

конечно же - это самая настоящая свобода! поздравляю!


maxx, вот тут ты не прав, закон давно извратили под свои потребности кучка хапуг-олигархов и их приспешников-политиканов, и в данном случае "революционная целесообразность" всего лишь восстанавливает статус кво.
У Украины и Российской Империи всегда были свои взгляды на внутриполитическое устройство, и эти взгляды кардинально отличались. У вас царь-император на первом месте, у нас люди, и сейчас "революционная целесообразность" заменяет остатки российско-имперского правления, своим, если бы некоторые индивидуумы не размахивали "аквафрешем", а отстояли свою свободу, всё уже давно бы закончилось, а так как у некоторых в голове "колбаса по 2.20" и непреодолимое стремление "умереть на родине", то и революция превратилась в рутинные реформы, которые неизвестно когда и чем закончатся.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 17:19    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


Wladimir_Donetsk а я считаю, что в Украине одного гандона заменили на другого. И разницы нет никакой. Только при последнем люди погибают.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
nafaniano



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.06.2015
Повідомлення: 8
Звідки: Україна, Харківська область
Моє авто: заз 968 МГ

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 17:37    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


MEOtida писав(ла):
а я считаю, что в Украине одного гандона заменили на другого. И разницы нет никакой. Только при последнем люди погибают.

звідкіля така обізнаність щодо справ в Україні ? от просто так - замінили одного іншим, і при іншому люди гинуть, гинуть -просто так. не забувай, що люди гинуть через те, що на нашу територію зайшов окупант і всілякі "порєбрікі". нє, ну так можна дійти і до того , що як ти з чоловіком розлучилася, а в твій дім заліз сусід і відхапав частину , ще й тобі ножа встромив , то й можна сказати, що винуваті ви з чоловіком - якби не розлучення, не було б ножа в спині.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
nafaniano



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.06.2015
Повідомлення: 8
Звідки: Україна, Харківська область
Моє авто: заз 968 МГ

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 17:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


maxx писав(ла):
у меня на этот вопрос есть свое мнение, я его высказывал еще в начале темы. повторять не буду. скажу лишь, что смотрю на события весны 14 года под другим углом, чем ты.

предлагаю этот вопрос не обсуждать, ибо доказать друг другу мы ничего не сумеем, а вот рассориться очень легко.

а як раз тут все дуже просто. кримінальний кодекс дає роз’яснення

Стаття 111. Державна зрада

1. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, -

карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.

і розкажи, що у тебе інший погляд на ті події. вибач , але до тебе в друзі я не набиваюся.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 17:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


nafaniano окей, войну в расчет брать не будем. Но он все равно гандон. Что такое "обізнаність"?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 17:54    Заголовок повідомлення: поддержали 6 человек Відповісти з цитатою


MEOtida, со своими гандонами разберитесь!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
nafaniano



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.06.2015
Повідомлення: 8
Звідки: Україна, Харківська область
Моє авто: заз 968 МГ

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 17:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


MEOtida писав(ла):
nafaniano окей, войну в расчет брать не будем. Но он все равно гандон. Что такое "обізнаність"?

чого ж не беремо , а люди гинуть де? з другим пунктом згоден. обізнаність - Дасведчанасць . откуда знаешь, как дела обстоят?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Веталь



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.09.2006
Повідомлення: 2490
Звідки: Горловка
Моє авто: ЗАЗ 968 цвет: Монтекарло

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 21:26    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


maxx писав(ла):
format писав(ла):
Музыкальная пауза.
https://www.youtube.com/watch?v=7YEZXAvel3w


совсем уже скатился ниже плинтуса. дворовый чёс постишь Laughing

вот как надо



Мда, с пидатым миром он конечно пришел ни чё не скажешь. У меня сейчас в школе даже первоклашка различает калибр по звуку ))


_________________
Оставим дома дела и будни серые. Давай уедем туда, где нету времени!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 21:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


nafaniano писав(ла):

а як раз тут все дуже просто. кримінальний кодекс дає роз’яснення

Стаття 111. Державна зрада

1. Державна зрада, тобто діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, -

карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років.

і розкажи, що у тебе інший погляд на ті події. вибач , але до тебе в друзі я не набиваюся.


а вот ваша конституция, которая есть высшим законом в стране говорит о том, что "джерелом влади е народ".
в нашем случае народ решил воспользоваться данной базовой нормой и провозгласить независимость Крыма от материка.

ну и напоследок.
я не предлагал дружбу, я предлагал не ссориться. согласись, это разные вещи. Wink

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 22:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc а что за отношение? Тут нельзя высказывать точку зрения противоположную модераторам? Насколько я знаю, со мной согласятся многие одноклубники.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 07 Грудень 2015 22:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


nafaniano так друзья-товарищи-зазоводы рассказывают о своей жизни, и глазки видят, когда приезжаю.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, ... 74, 75, 76  Наст.
Сторінка 2 з 76

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group