Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Всем привет. Встречайте нового коллегу
На сторінку 1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Київ
Попередня тема :: Наступна тема  

Что вы скажете
Нафига тебе это нужно? Подкопи немного и возьми авто
27%
 27%  [ 8 ]
Поздравляю с выбором. Но сразу покупай набор инструментов
72%
 72%  [ 21 ]
Всього проголосувало : 29

Автор Повідомлення
lsandry



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.10.2015
Повідомлення: 0
Звідки: Kyiv
Моє авто: Yamaha XTZ660 Tenere

ПовідомленняДодано: 31 Жовтень 2015 14:17    Заголовок повідомлення: Всем привет. Встречайте нового коллегу Відповісти з цитатою


Добрый день.
Всем хороших дорог и удачи на них.

Посмотрел на семейный бюджет и понял что единственная машина, которую сможет быть куплена без особого вреда для него, это 968.
При его цене и цене на расходники - можно смириться с тихоходностью, необычным видом и звуком и прочими "бонусами" ЗАЗа

Поэтому, не спешно ищется 968 в приличном состоянии (сел и поехал).
На авто.риа за 4К гривен есть весьма достойные (как мне показалось) образцы.

Нужен куратор в Киеве, чтобы удержать от заведомой глупости и ответит в личномтелефонномскайпе режиме на общеизвестные (для владельца ЗАЗа вопросы).
В перспективе может взглянуть на машинку (расходы на передвижение с меня).

Машинка нужна для:
1. неспешного передвижения дом-дача с семьей и вещами
2. прицепить фаркоп с прицепом и заезжать в новую линиюэпицентр
3. убивать свободное время на доведение ЗАЗа до состояния, когда ему можно будет более или менее доверять.

О себе. Айтишник (можно назвать). Много езжу по командировкам.
Знаю все более или менее приличные гостиницы Украины и ближнего зарубежья.
Могу угостить грузинкиммолдавскимармянскимазербайжанскимказахским вином или коньяком Smile Дома оно не задерживается, но могу привезти "под заказ"

Безопасного гаража "для творчества" в данный момент нет, но с весны будет под Киевом.

З.Ы. Можете поотговаривать, но решение практически принято. Сейчас выделяю деньгивремя для поиска и покупки ЗАЗа.
Если есть на примете ЗАЗик, который очень интересен - стучите.

Контакты для связи
093 032-4-032 (сейчас в командировке)
скайп LSANDRY
личные сообщения тут

Updated: Есть пиво. Нужен человек с руками и чуть свободного времени, показать свой жуж, дать залезть под капот, послушать двиг и дать проехать (пиво после Smile.
В перспективе, если найду не убитого жужа который вкладывается в мой бюджет, за мой счет скататься со мной "для посмотреть жуж перед покупкой.

Территориально я на Голосеево.
Могу подъехать, но желательно чтобы не оч далеко от метро.



Останній раз редагувалося: lsandry (01 Листопад 2015 03:58), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 31 Жовтень 2015 15:10    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


ну ти помиляєшся, якщо вважаєш шо на жужику дешево їздити...
дешево їздити зараз на жигулю, чи таврії....ну, на крайняк, 2108-2109 тоже непогано...


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
lsandry



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.10.2015
Повідомлення: 0
Звідки: Kyiv
Моє авто: Yamaha XTZ660 Tenere

ПовідомленняДодано: 31 Жовтень 2015 15:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Богдане

Саме про які суми йде мова?
Чесно кажучі, віддати зараз больше 400 доларів на авто буде важко, але колеса вже потрібні.

Якщо взяти авто на ходу: двигун умовно в нормі, корпус більш-менш цілий (зварка дома є.... підварю сам при нагоді)

В шо саме треба буде вкладатися? Або на шо саме треба дивитися, аби не попасти дуже сильно?

Авто перше.
До цього їздив на мотоциклі - надійна але старенька ямаха (обслуговування мінімум)... Неспішно робив сам

Бортжурнали подивився, але по грошах мало інформації
Якщо підкажете бортжурнал з реальними сумами на обслуговування - буду радий.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 31 Жовтень 2015 15:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


щоб плюс-мінус безтурботно кататись на жужику, треба, як мінімум, на старті нормально вкласти в нього.

Proffesor писав(ла):

існує певний "джентельменський набір", для безтурботної їзди на жужику.

1.Додатковий генератор. по суті він не є додатковим, так як працює один, а рідний генератор повністю відключається.
Встановлюється він через те, що рідний генератор дуже слабенький, і його часто не вистачає на всю бортову електрику, а особливо якщо втсановлено щось від себе(типу музики, протитуманних фар, і т.д.), і тим паче взимку, в морози! Тому є загроза того, що ваш акумулятор буде постійно недозаряджений(а це дуже погано! новий акум так можна зіпсувати за рік-два!), або взагалі часто розряджатись, і як завжди, в найнепідходящі моменти, десь посеред міста!
Рідний генератор має максимальну потужність 35А, коли для спокійної їзди потрібно мінімум 50-55А. Генератора такої потужності з головою вистачить на всю електрику авто, і на зарядку АКБ!
Виглядає це приблизно так:



Генератор піходить в принципі любий. головне щоб було правильно розташоване кріплення на ньому, ну і шків підходящий для нашого ременю.
краще вибирати з б/у німецьких виробників. вони прості, надійні, та і ціни не кусаються!

2.Хороші гальма. Хороші гальма це не рідні гальма! Very Happy
тут є декілька варіантів.
Або дискові гальма від ВАЗ 2108, або циліндри від класики жигулів.
в обох варіантів є свої плюси і мінуси.
але скажу лише одне - в мене стоять дискові від 2108, і я на них не заглядав вже 3 роки.

3.Інакший карбюратор. дуже часто рідний карбюратор починає виносити мозок, якісні запчастини знайти на нього тяжко, і мало які карбюраторщики беруться його ремонтувати/регулювати.
тому простіше встановити карбюратор ОЗОН, чи Солєкс(Жигулі або Лада)


4.Хороші свічки і ВВ провода та трамблер. Ці речі також відіграють важливу роль в роботі двигуна!
Провода підходять від 2108-2109, а свічки просто якісні, і підібрані по характеристиках.

ну і зрозуміло, що решта авто теж має бути в хорошому стані, все обслужено, і поміняно. тоді ви зможете сміло їздити на свому жужику і на море, і в гори, і в Париж! Wink

є ше купа різних корисних доробок, але не все відразу Wink


плюс бери до уваги, шо в жужику більшість запчастин і розходніків міняються частіше, ніж інших машинах.

плюс хороші запчастини, які більш-менз якось їздять, коштують так само, як на вже названі аналоги - тарвія, ваз 2101-09..

плюс робити все треба буде виключно самому, і робити багато, довго і часто. бо якщо не самому - то це також буде дорогувато


кароче, якщо порівняти скільи ти витратив на ремонт/тюнінг і твій кілометраж, то вартість одного кілометра виходить доволі дорога, і дуже часто дорожча, ніж в тих самих аналогів...

....хоча, здається шо все наче як дешевше


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
lsandry



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.10.2015
Повідомлення: 0
Звідки: Kyiv
Моє авто: Yamaha XTZ660 Tenere

ПовідомленняДодано: 31 Жовтень 2015 16:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дяк за інфу.
Курю мануал

Поправ, де я неправий....

Генератор - 300-500-800 гривень. Плюс-мінус, треба розуміти шо можна поставити і шукати під те. Не дуже розумію шо саме там зі стабілізатором, але розберусь.
Думаю поставити датчик напруги, аби розуміти коли саме підкрадаться пушне звірятко.

Гальма у зборі не знайшов. Ціна невідома. Поки залишу старі і буду потім шукати (доречі... Скільки коштують? Куратор може й потрібен, шоб разом поставити).

Карб - 300-400 гривень на сландо

Свічки - то зрозуміло... ВВ провода та трамблер не думаю шо дорого буде.

Наскільки я розумію, за 200 доларів можна поміняти майже всю розходку.

Так як то все обов"язкове, то є шанс шо воно буде вже стояти в жужику. Або шукати шоб стояло.

Доречі. Для чайників як я, бажано зробити список ТО, шо саме й коли треба обслуговувати і приблизно скільки воно коштує.
На таврію дивився. Ціна дуже сумна в неї. Або повний хлам.
Не потягну зараз.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 31 Жовтень 2015 20:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


lsandry писав(ла):

Чесно кажучі, віддати зараз больше 400 доларів на авто буде важко, але колеса вже потрібні.

Якщо взяти авто на ходу: двигун умовно в нормі, корпус більш-менш цілий (зварка дома є.... підварю сам при нагоді)



Laughing

стоковий жуж, який ти візьмеш за 400 баксів, для повсякденної їзди... на тиждень вистачить.


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 31 Жовтень 2015 22:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


lsandry писав(ла):
Дяк за інфу.
Курю мануал

Поправ, де я неправий....

Генератор -500-800 гривень. Плюс-мінус, треба розуміти шо можна поставити і шукати під те. Не дуже розумію шо саме там зі стабілізатором, але розберусь. - це я і сам не зрозумів, про що мова...
Думаю поставити датчик напруги, аби розуміти коли саме підкрадаться пушне звірятко.

Гальма у зборі не знайшов. Ціна невідома. Поки залишу старі і буду потім шукати (доречі... Скільки коштують? Куратор може й потрібен, шоб разом поставити).

по гальмам два варіанти: шукай або гальма від 2108(суппорта, гальм.диски, шланги, колодки), 5 колісних дисків і перехідники на дискові гальма, або шукай задні РТЦ від класики жигулів(4шт) і гальм.щитки від 966(2шт). до цих двох варіантів бажано відразу купити новий, нормальний, жигульовський ГТЦ. по вартості зараз взагалі нічого не скажу, все кожен день міняється. тут сам гугли


Доречі. Для чайників як я, бажано зробити список ТО, шо саме й коли треба обслуговувати і приблизно скільки воно коштує. - сам над тим думаю..


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
lsandry



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.10.2015
Повідомлення: 0
Звідки: Kyiv
Моє авто: Yamaha XTZ660 Tenere

ПовідомленняДодано: 01 Листопад 2015 04:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Есть пиво. Нужен человек в Киеве с прямыми руками, опытом перебора жужи и чуть свободного времени, показать свой жуж, дать залезть под капот, послушать двиг и дать проехать (пиво после Smile.
В перспективе, если найду не убитого жужа который вкладывается в мой бюджет, за мой счет скататься со мной "для посмотреть жуж перед покупкой и вернуться в Киев (на жуже)

Территориально я на Голосеево.
Могу подъехать, но желательно чтобы не оч далеко от метро.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 01 Листопад 2015 15:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пиво говоришь...а пиво вкусное?)))))))))))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
lsandry



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.10.2015
Повідомлення: 0
Звідки: Kyiv
Моє авто: Yamaha XTZ660 Tenere

ПовідомленняДодано: 01 Листопад 2015 17:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Где ты в Киеве пиво невкусное найдешь то?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Листопад 2015 03:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я б спросил наоборот как-раз,где ты вкусное найдёшь?ибо как-то очень уж много откровенной дряни.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
lsandry



Статус: Offline
Зареєстрований: 31.10.2015
Повідомлення: 0
Звідки: Kyiv
Моє авто: Yamaha XTZ660 Tenere

ПовідомленняДодано: 02 Листопад 2015 03:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Это вы еще в ближнем зарубежье не бывали....

Медове від УманьПиво
Бердичівське Пшеничне
Микулинецьке.....
Но возможны и варианты....

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Листопад 2015 04:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


бывали,и не только в ближнем но и дальнем.
перечисленные варианты согласен,приемлемы.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 02 Листопад 2015 10:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Могу показать 968м в который вбухали больше чем 2500бакинских.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
titanik



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.06.2015
Повідомлення: 11
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 02 Листопад 2015 17:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zazik_91 писав(ла):
Могу показать 968м в который вбухали больше чем 2500бакинских.


Ну и как, оно того стоит?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 02 Листопад 2015 17:21    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Да, моторчик урчит, коробка молчит, тормоза тормозят, фары светят. В салоне тепло,тихо, мягко и уютно. По трассе жрет 7 в городе 9л100км. В 90 градусный поворот входит без крена на 70кмч. Вот так.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Листопад 2015 17:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ещё там не хватает преферанса и девъ распунтыхъ)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
titanik



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.06.2015
Повідомлення: 11
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 02 Листопад 2015 18:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar даже как-то странно, 2,5 куе вбухали и нет девъ ?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
titanik



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.06.2015
Повідомлення: 11
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 02 Листопад 2015 18:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zazik_91 писав(ла):
Да, моторчик урчит, коробка молчит, тормоза тормозят, фары светят. В салоне тепло,тихо, мягко и уютно. По трассе жрет 7 в городе 9л100км. В 90 градусный поворот входит без крена на 70кмч. Вот так.


Т.е. делали зазик без ограничения в деньгах и решили не менять двигатель, побоялись, что будут проблемы с ГАИ, или изначально планировали только оригинал?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 02 Листопад 2015 18:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zazik_91 а шо це за чудо-конь такий? теж хочу подивитись..зроби хоть пару фоток, чи шо? Confused

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Київ Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3  Наст.
Сторінка 1 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group