Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
РЛС Памир 2015
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 15 Жовтень 2015 21:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Гарно покатались!а сток реально додому міг на шнурку їхати!хоча гуртом всіх би заперли наверх але моторам було б не весело!
Хлопці ви крутяки просто супер!!!!!!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 16 Жовтень 2015 16:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


RIDE, дякуємо Wink

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 26 Жовтень 2015 22:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


"коротко, сжато, рубленым текстом....Тезисы, блеать!"

Щоб у вас, в процесі прочитання цього звіту, не виникало думки шо ми псіхи, забіжу на перед - воно того варте!....хоча ми таки трохи й*бнуті Laughing
сток мотор+пара б/у всесезонки БЦ-20 можуть запхати М-ку на Памір.
основною моєю проблемою було ГБО та Ремінь гєни.
через неправильну установку балона, клапан не відкривався на заправці і я не зміг задутись до повного. тому газ скінчився раніше, ніж треба було. включивши бєнз, виявилось шо ЕБН не зтягує тої програми і дуже часто здихав.
далі при сильній перетяжці ремня, підділо сальніка КВ, і при сильному пропиздоні в грязюці він здався і висцяв все масло в підкапотку.

підйом тяжкий, але основна складність заключається в великій кількості камнів на дорозі. ти мусиш їхати повільно, шоб нічого не відірвати знизу, але тоді двигун не зтягує підніматись в таку гору на таких малих обертах. і тому треба постійно ловити цей баланс...

перед пешим перевалом хлопці перезули гуму, а я....я допомагав Валєрчику і шарився, бо в мене не було інакшої гуми.
після перевалу ми думали шо ми вже заїхали в єбєня, хоча, як виявилось потім, ці села були мегаполісами)) там були і кабаки, і заправки і магазини.
всі, з ким ми спілкувались, в кого питали дорогу на Памір, всі казали шо ми туди не заїдем)
а ми таки заїхали)
всі брали з собою палатки, спальніки і карємати, але добре що ми поставили ті палатки в середині казарми. Бо ми б змерзли як цуцики! Вночі, з п'ятниці на суботу був мороз і випав сніг.
в суботу ми поснідали, підійшли до сусідньої хати, де відпочвали якісь джипери, і спробували домовитись про те, шоб Бєжика затягнули на саму вершину. я не доїхав приблизно 1км. ремонтуватись там було не реально, бо було холодно, і дуже вітряно. а зверху був затишний критий гараж, тепла грубка, компанія і алкоголь, шоб не змерзнути).
в результаті джипери нас кинули, і мене на верх затягнув Валєра. правда був один прикол з тими джиперами. вони, виявляється, приїхали туди на полювання. а тут ми катаємся по горах - три жужика з прямотоками, в Саняби ще й музика на всю волає. кароч, ми тим серйозним дядям перелякали всього звіра, і вони були дуже недавольні. тому на самому жестяку, мене відчепили від Валєри, і по-тихому, акуратно, джипом відтягнули на верх, подалі від місця їхнього полювання Laughing
ввечері суботи замутили діскач в одному з куполів Laughing

в неділю роздуплились, прибрали після себе, загрузились і почали спуск. 80% спуску можна їхати на заглушеному моторі, але виявилось шо спускатись не легше ніж підійматись...я весь спуск тільки і думав про те, як я сюди заїхав..а ще, до цього всього, там проїхались джипери, і ситуація стала ще гірша!

перед перевалом, знову завівся, і знову згадались мої проблеми з ЕБН. декілька раз чистили контакти, ставили два насоси послідовно - всеодно їм було тяжко. я часто зупинявся через це, а хлопців піджимав час, і валєра рішив знову затягнути на верхушку. там ми відчепились і був знову довгий спуск. внизу, на асфальті, хлопці стали перезувати гуму, а я помантулив в Берегомет на газову заправку(десь 15-20км). туди доїхав без єдиної зупинки, насоси працювали безвідмовно!
задулись з Валєркою газом і рушили далі на Чернівці.
Там попрощались з хлопцями - вони в кам'янець до Ніциків і Кузьміча, а я в Тернопіль. Але проїхавши пару кварталів старий ремінь не витримав лихої долі і таки лопнув(в горах він постійно злітав і його крутило).
за допомогою Вовки Сотника вийшов на його знайомого, з чернівців, але він нічим не зміг мені допомогти....лишалось тільки одне - ночувати в Чернівцях. зкотили жужика з дороги на тротуар(бо на дорогах літали там як придурки! нас пару разів чуть не збили, хоча ми стояли під сами м бардюром, з аварійкою, і знаком аварійної зупинки!!), і полягали спати, вже в 10 ранку я знайшов потрібний магаз по камазах, купив ремінь, поставив, і вже в обід ми були в Тернополі. Більше проблем небуло ніяких!

в Саняби вирваний задній фартух, і дві вихлопні труби з правої головки, у Валєрки та сама фігня, тільки глушник в нього віпав при самому колекторі, і пробило передній аморт.

....я би туди ще раз з'їздив, тільки з потужнішим мотором, і на хорошій гумі....






знімаю стаби



в саняби вирвало першу трубу Laughing



ЕБН Evil or Very Mad



ЕБН+Ремінь Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Основний треш пройшли. лишився приблизно 1км..
потім в цьому болоті в мене висцяло все масло...



ранок суботи



коли ще можна буде ремонтувати свій зазік на такому краєвиді... Laughing



туса в куполі







вночі, гріємось біля грубки, під 50шку







перший треш, після якого я зняв стаби



а тут був сильний крєн, а карб перестав лити бєнз в мотор, прийшлося зкотитись трохи назад, щоб вирівняти машину..



а це та ділянка, відео з якої скидувала Заноза..один з найбільших трешняків



наступна ділянка



це вже на вершині



діскач під куполом(дуже погано видно, але атмосферу частково передає)



Купол з єдиною антеною на горі:



Храм, для молитв за МеМЗа Laughing



всі фотки і відео за цим посиланням
https://yadi.sk/d/ZCAIPz4Xk4r2f


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан


Останній раз редагувалося: Proffesor (28 Жовтень 2015 12:05), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Джордано Бруно



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2014
Повідомлення: 102
Звідки: Днепр
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2015 00:54    Заголовок повідомлення: поддержали 4 человек Відповісти з цитатою


Ахуеть! Нет слов, одни эмоции! Это круто, вне всякого сомнения! Особенно молитва порадовала. Черт, очень-очень жалею о том, что не получилось составить компанию. Буду всю зиму кусать локти и ждать начала весны дабы повторить поездку. Молодцы!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Джордано Бруно



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2014
Повідомлення: 102
Звідки: Днепр
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2015 00:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Есть вопрос по теме - маршрут там, если не ошибаюсь, по приграничным районам - нужно как-то заранее предупреждать погранцов, или на месте показывали документы и вас пропускали? Спасибо!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2015 01:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Джордано Бруно Маршрут непосредственно по границе с Румынией, насыпаем по буеракам и колдобинам, по левой стороне колючка с датчиками, на пограничном КПП на нас посмотрели как на юродивых, попросили документы, на вапрос "какие" ответили пофиг))) Когда поднялись на гору, там где Бодя устроил экоколлапс, засрал маслом лужу, всем пришли СМСки "Приветствуем в Румынии!" )))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2015 03:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


молодці. Круто.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2015 09:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У меня ещё есть пару видях со спуска
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Джордано Бруно



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2014
Повідомлення: 102
Звідки: Днепр
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2015 10:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc, а маршрут есть конкретный? Или там невозможно заблудиться? Старт из Шепот-а? Спуск туда же? Сколько времени занял подъем и спуск?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2015 10:26    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


МеМЗу помолимся
+++


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2015 12:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


МеМЗу помолимся
+++



Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2015 13:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Глюки ЭБН. Валера тянет Бодю на перевал. Качество видео не очень.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2015 14:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


так вроде по видео уклон не сильный...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2015 14:30    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Видео под уклоном снимается, вот и кажется, что ровно, на самом деле подъём приличный
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2015 15:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зная не по наслышке, шо там за дорога - молитва МЕМЗу правильные!

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2015 19:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


крутяк скатались і як виявилось рідному МеМЗу це по силах я б навіть сказав шо досить жваво вони проїхали судячи з відосів!класно що вирвались і повторили маршрут першопроходців!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2015 19:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Джордано Бруно для прикордонної зони підходить любий документ, що засвідчує особу!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2015 20:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ха, по приколу возьму комсомольский билет или служебный загран паспорт совецкаго образца, имеем такие весчи в память о прошлом)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2015 20:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Джордано Бруно писав(ла):
Ахуеть! Нет слов, одни эмоции! Это круто, вне всякого сомнения! Особенно молитва порадовала. Черт, очень-очень жалею о том, что не получилось составить компанию. Буду всю зиму кусать локти и ждать начала весны дабы повторить поездку. Молодцы!!!


готовь машину для летней встречи в Запорожье, а там и про Карпаты побурчим вместе

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 27 Жовтень 2015 21:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Джордано Бруно як тобі сказати....самий підйом після всіх сіл один. там нікуди не звернеш і не заблудишся. а от в селах, до підйому, можна поблудити, бо там різні вулиці і т.д. але при цьому там в кожного можна запитатись як туди проїхати!

короче треба мати з собою нормальний навігатор на борту, який вміє водити не тільки по асфальту, і можна заїхати. лише їдь не сам, а ще з кимось...вдруг десь загрузнеш, чи поламаєшся....та і самому скучно їхати..

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Наст.
Сторінка 2 з 7

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group