Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Український кросовер ЗАЗ-965 Crossover

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гумор
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
miflan



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.03.2013
Повідомлення: 123
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 01 Серпень 2015 21:51    Заголовок повідомлення: Український кросовер ЗАЗ-965 Crossover Відповісти з цитатою


У мережі з'явилися фото українського кросовера ЗАЗ-965 Crossover.

Нові фотографії українського кросовера "запорожець" з'явилися в мережі, новий і стильний дизайн якого в недалекому майбутньому може впроваджений у масове виробництво, трудилися над дизайном працівники Askaniadesign Carstyling Studio.

Головною особливістю створюваного кросовера було прагнення зберегти особливість легендарного "горбатого". Дана ідея народилася два роки тому. В основі зародження ідеї були створені начерки моделі, через два роки, на початку 2015 амбітні дизайнери поліпшили представлений раніше варіант, а в даний час презентували нову версію ЗАЗ-965 Crossover.

Поліпшеною моделі надали більш реальні форми, які будуть використовуватися в основі масового виробництва незабаром. Литі диски отримали сучасний малюнок, головною особливістю яких залишається великий радіус.

Кузов нового "запорожця" оснащений 3 дверима, колір в базовій комплектації залишається білим. Крізь нове лиття видно сучасні гальмівні колодки. Фото салону відсутня як і масове виробництво на сьогоднішній день.





_________________
Пошел ты в жопу, - раздраженно сказал водитель Запорожца мигавшему сзади фарами Мерседесу и резко нажал на тормоз.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 01 Серпень 2015 23:18    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Галіма пародія на нісан джук і по дизайну таке ж лайно
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
miflan



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.03.2013
Повідомлення: 123
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 01 Серпень 2015 23:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мне интересно, что дизайнеры здесь оставили от легендарной модели)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 01 Серпень 2015 23:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


miflan кузов типу купе, хотя то хетч скорше і походу все, ше хіба то шо має 4колеса і десь якщо дивитись з марса ліхтарі будуть схожі
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
miflan



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.03.2013
Повідомлення: 123
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 01 Серпень 2015 23:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
якщо дивитись з марса ліхтарі будуть схожі

Laughing Laughing Laughing
Хорошо излагаешь))))


_________________
Пошел ты в жопу, - раздраженно сказал водитель Запорожца мигавшему сзади фарами Мерседесу и резко нажал на тормоз.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Nimax



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.12.2015
Повідомлення: 5
Звідки: Одесса

ПовідомленняДодано: 18 Грудень 2015 18:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Работа студента-заочника по дизайну
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
miflan



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.03.2013
Повідомлення: 123
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 18 Грудень 2015 21:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я смотрю здесь все специалисты. Покажите мастер-класс.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 19 Грудень 2015 14:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


miflan писав(ла):
Я смотрю здесь все специалисты. Покажите мастер-класс.


На тебе мой мастер класс!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 19 Грудень 2015 19:19    Заголовок повідомлення: Re: Український кросовер ЗАЗ-965 Crossover Відповісти з цитатою


miflan писав(ла):
У мережі з'явилися фото українського кросовера ЗАЗ-965 Crossover.

Нові фотографії українського кросовера "запорожець" з'явилися в мережі, новий і стильний дизайн якого в недалекому майбутньому може впроваджений у масове виробництво, трудилися над дизайном працівники Askaniadesign Carstyling Studio.

Головною особливістю створюваного кросовера було прагнення зберегти особливість легендарного "горбатого". Дана ідея народилася два роки тому. В основі зародження ідеї були створені начерки моделі, через два роки, на початку 2015 амбітні дизайнери поліпшили представлений раніше варіант, а в даний час презентували нову версію ЗАЗ-965 Crossover.

Поліпшеною моделі надали більш реальні форми, які будуть використовуватися в основі масового виробництва незабаром. Литі диски отримали сучасний малюнок, головною особливістю яких залишається великий радіус.

Кузов нового "запорожця" оснащений 3 дверима, колір в базовій комплектації залишається білим. Крізь нове лиття видно сучасні гальмівні колодки. Фото салону відсутня як і масове виробництво на сьогоднішній день.





Как по мне то тут ничего общего с горбиком не предлагается. Как художник поясню: эта разработка представляет собой практически полный плагиат (того же ниссана жука), ничего более- НОЛЬ ОРИГИНАЛЬНОСТИ. При первом взгляде ассоциативно даже близко не напоминает горбика. В противовес мысли достаточно вспомнить семейство фольксов гольфов. это был яркий пример удачного наследия, в том числе и усовершенсвования внешних форм. Каждая последующая модель гольф-семейства внешне напоминала только предыдущую модель и ничто другое!!! Прекрасным примером удачного дизайнерского наследия является Нью-битл. Фактически по формам это "продолжатель рода" старого доброго жука, но технически совершенно другой автомобиль, потому и более дорогой...это не обеспечило ему славы и массовости предшественника, но это уже другая тема.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 19 Грудень 2015 19:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


miflan писав(ла):
Я смотрю здесь все специалисты. Покажите мастер-класс.


а при чем тут мастер-класс? Каждый должен заниматься своим делом, но воровать чужие идеи и выдавать из за собственные разработки должно быть стыдно Laughing Laughing Laughing или ты думаешь, что те ескизы что ты выдложил- это первоисточник дизайнерской мысли запорожских дизайнеров, а ниссана жука уже отсюда спиздили? Запомни- никогда отечественный дизайн не был вершиной вкуса. Не потому. что мы не умеем рисовать. а потому что в далеком 17 убили все веревочки к чувствам прекрасного, потому всё на протяжении лет было рубанным с топора, поколениями прививался примитивизм в понимании форм и как следствие- ущербность в понимании изящества...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 20 Грудень 2015 01:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Борбаросса, насчёт прививания можно поспорить, много людей делало прекрасное. Просто красивое требует больше затрат, а дизайн "Коробки" быстрей и дешёвлее.

Я инженер, жена дизайнер. И сделал красивое, а тем более красивое -функциональное очень трудоёмкой занятие

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Мурзік Васильович



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2014
Повідомлення: 17
Звідки: Кам"янець-Подільський
Моє авто: MAN 8.136 ЗАЗ 968А

ПовідомленняДодано: 06 Січень 2016 18:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да пофіг хай хоть шось роблять шоб груді от гордості распйорло
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
pashuta



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.02.2016
Повідомлення: 1
Звідки: Kiev

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 12 Лютий 2016 00:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


сколько же такое чудо стоить будет ?)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
grezly



Статус: Offline
Зареєстрований: 25.01.2016
Повідомлення: 35
Звідки: Киев

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 14 Лютий 2016 20:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Проект «Вожак» : возрождение Запорожца?

Ой, не стоит!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гумор Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group