Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Продам двигатель в сборе + кпп от 968а.

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Sergey Velchev



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2015
Повідомлення: 47
Звідки: Odessa

ПовідомленняДодано: 05 Тра 2015 00:28    Заголовок повідомлення: Продам двигатель в сборе + кпп от 968а. Відповісти з цитатою


Продам, состояние не знаю) заводится, ездит.
могу подъехать куда скажите в Одессе.
цена - не знаю.
кто сколько даст.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
zazment



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.03.2009
Повідомлення: 320
Звідки: Одесса-Мама

ПовідомленняДодано: 05 Тра 2015 01:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ориентировочно сколько хочешь? Вообще цена должна быть, так в правилах раздела. Предложу 270грн. не глядя
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
udu



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.08.2013
Повідомлення: 268
Звідки: Одесса
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 05 Тра 2015 22:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


сколько денег то?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Sergey Velchev



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2015
Повідомлення: 47
Звідки: Odessa

ПовідомленняДодано: 07 Тра 2015 18:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


270 грн* 10
я правильно понял предложение?))
самовывоз с альянса

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
zazment



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.03.2009
Повідомлення: 320
Звідки: Одесса-Мама

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2015 18:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Никто за 2700 у вас двигатель не купит. Тут на форуме проверенные люди, капиталенный движок за 1000 продадут. А у вас кот в мешке
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Максим 968М



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.04.2015
Повідомлення: 1
Звідки: Николаев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2015 19:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


zazment писав(ла):
Никто за 2700 у вас двигатель не купит. Тут на форуме проверенные люди, капиталенный движок за 1000 продадут. А у вас кот в мешке


Мне интересно, кто это продает двигатель за 1000грн еще и капиталенный??

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
zazment



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.03.2009
Повідомлення: 320
Звідки: Одесса-Мама

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2015 19:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я не собираюсь вам что-либо доказывать. Это вы, если так сильно хочется, попробуйте опровергнуть мою точку зрения.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10317
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2015 20:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ща посыпятся сцылки с ОЛХа где неодыкваты лупят и по три куска))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Sergey Velchev



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2015
Повідомлення: 47
Звідки: Odessa

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2015 21:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну еще два дня назад на нем можно было поездить, сегодня уже лежит все рядом с машиной
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Sergey Velchev



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2015
Повідомлення: 47
Звідки: Odessa

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2015 21:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


своим ходом доехала машинка с Полтавы в Одессу. температура 80, лампочка давления на холостом горела.


Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Sergey Velchev



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2015
Повідомлення: 47
Звідки: Odessa

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2015 22:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


по цене, говорите какая адекватная цена
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2015 23:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


600-800 +200 кпп
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 09 Тра 2015 21:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


двигун з навісним норм робочий 1200-2к +- все залежить від того в якому стані + коробка від 200 до 700 (теж залежить чи гудить, риве, як передачі включаються)

ви мене звичайно вибачайте але нема вже біля 2х років ціни 500-800 за двигун шей з навісним хіба це трупачок з якого масло гонить як з того що в мене на золотому стояв, де потірбно було все що з середини що ззовні вимивати, міняти всі манжети а з теперішньою якістю 2 рази + купа вбитого часу, нервів а якби самому не робити то шей грошей в результаті краще заплатити більше і отримати норм двигун. коробку впринципі можна по ціні металу взяти і толку якщо від неї шуму більше буде чім користі, вся в маслі. невідомо що в середині. тай на металі наскільки я памятаю вона заважить до 30кг, множимо на продажну ціну металоприйомника тобто на 5грн і того 150грн без ніяких гарантій і історії що з нею. А потім ще дивуєтесь чого за ваші машини більшість дають пару сотень баксів в кращому випадку. Evil or Very Mad Запорожець дешева машина але не настільки шо мопед дороще коштує і його дороще обслуговувати.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group