Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
А почем щас бензин в Украине?
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 03 Квітень 2015 22:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не гнался бы ты поп за дешевизной (С)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 04 Квітень 2015 00:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ок,ок,лей что хочешь.не мне-же потом двиг капиталить,чего я дёргаюсь...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
GVC911



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.07.2014
Повідомлення: 152
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 04 Квітень 2015 10:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar понимаешь, тратить по 18 грн и 16 разница есть, + нюанс хочу таврический двиг. Но нюанс по поводу того что пока разници нет, а потом будет беда настораживает и все же наверно прислушаюсь и не буду на тех заставках заправляется. Буду на КЛО туда но блин донаг все же по 18.97(
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Sanya



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.12.2010
Повідомлення: 77
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 06 Квітень 2015 11:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


@rtyom писав(ла):
Блин, цены почти до европейских дошли. Ппц!


в том году был на Крите, там только 95ый и солярка,
95ый 1.7-1.8 евро, что по нынешнему курсу 48-50 грн.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 06 Квітень 2015 14:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


GVC911 писав(ла):
Шо на КЛО, шо там заправился разници нуль

Потому-что КЛО - клоака. Раз в 5 лет приходится вынужденно там заправиться, и каждый раз это приводит к проблемам.

А вот Форматыч, хоть и не местный, но шарит
format писав(ла):
Посоны. А 95й на окко и ВОГ сколько стоит?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
zazment



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.03.2009
Повідомлення: 320
Звідки: Одесса-Мама

ПовідомленняДодано: 06 Квітень 2015 19:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Раз уж тут о заправках тема пошла. Что скажете об Укрнафте?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 06 Квітень 2015 21:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


GVC911 писав(ла):
sanitar заправлялся на 2 заставках перед этим, заправлялся на КЛО уже писал выше. Ну не увидел разници((( толи у меня двиг такой то ли карб, незнаю. Факт есть факт проблемы что с "хорошим" что с дешевым гоуном одно и тоже и эффект и проблемы - разница вв цене только...


коли немає різниці, і коли ти не відчуваєш ту різницю - це зовсім різні речі, вибачте за тавтологію.

не може бути такого, що у всіх різниця є, а в тебе прям чудо машина - їде однаково добре(чи погано....) на любому паливі.
якщо люди, які шарять, щось радять - прислухайся, а не сперечайся...


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
sasha74



Статус: Offline
Зареєстрований: 22.01.2012
Повідомлення: 483
Звідки: г.Коростень
Моє авто: ЗАЗ 965, 965АЭ, ,vw T6,audi a6 avant

ПовідомленняДодано: 06 Квітень 2015 21:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


zazment писав(ла):
Раз уж тут о заправках тема пошла. Что скажете об Укрнафте?
То-же,что и Авиас и АNP,заправки Коломойского,топливо наше украинское.Очень редко заправляюсь,пока всё нормально-претензий нет.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 06 Квітень 2015 22:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


napalm Сами научили))) Ланц по крайней мере еще с 2009 года ввел в курс дела.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 07 Квітень 2015 00:59    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


На ВОГе принципиально не заправляемся - козлы они. Когда цены начали повышатся так они первые на максимальную планку подняли их и долго не отпускали. А в самих их цыстернах не бензин, а какая-то моча.
Так званый "100" по 40 грн барыжили.
КЛО тоже мудаки. Набрались смелости пустить рекламму - "виграй знижку 2 грн/ на литр". Сволочи, монополисты наживаются на людях.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 07 Квітень 2015 07:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кто-то на топливном рынке работает честно и правильно?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10316
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 07 Квітень 2015 10:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я сейчас заправляюсь на БРСМ или АNP
ВОГ и КЛО мудаки! +1 к madmobile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 07 Квітень 2015 10:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


При таких спорах згадую RIDE та завод матері, де цемент з одного вагону фасували в різні мішки))
згадайте скільки нафтопереробних у нас заводів.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 07 Квітень 2015 21:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc писав(ла):
Я сейчас заправляюсь на БРСМ или АNP
ВОГ и КЛО мудаки! +1 к madmobile
у меня на воговском бензине расход по трассе при скорости 100 - 110 вышел 9л. на 100, авто славута 1.2инж

_________________
http://dilight-electric.com.ua/ интернет магазин электротехнической продукции
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
C_asper
Клубное привидение


Статус: Offline
Зареєстрований: 14.03.2007
Повідомлення: 1905
Звідки: Украина, Светловодск
Моє авто: ЗАЗ 968М 1983 года рождения

ПовідомленняДодано: 08 Квітень 2015 06:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zaz 968 1975 ты в их защиту или наоборот это пишешь????
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 08 Квітень 2015 08:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я заправляюсь на воге и анп. Жужу - пофиг.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 08 Квітень 2015 16:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я на кло заправляюсь (неЗазом)уже 5 лет подряд и проехал на обычтном укр. 95-м бензине больше 100тыс км. Никаких проблем нет.
Я не знаю, чем Запорожец такой привередливый к топливу?
Мой ЗАЗ едет на любом 80-92, ну только уж с очень-очень (No-name) говняной заправки может почувствоваться разница.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zaz 968 1975
НенАвиЖу RamzesА


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2009
Повідомлення: 2424
Звідки: от туда
Моє авто: Geely mk new comfort 2011 Пежо 301 1,6hdi

ПовідомленняДодано: 08 Квітень 2015 20:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


C_asper пинаю, когда на авиасе и анп заправляюсь, расход был 8,5 - 9 в городе 7.5 - 8 по трассе, у меня сейчас на газу расход меньше, чем на воговском бензине,
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Klim DSO



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.03.2011
Повідомлення: 78
Звідки: м.Дубно Рівненської обл.

ПовідомленняДодано: 10 Квітень 2015 17:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я давно відхрестився від ВОГ і ОККО. Перші проблеми почались ще коли їздив на мопеді (свічки на місяць хватало). Колись жужу заправив на ОККО поки доїхав до ставка так стриляло в глушак, що всю сажу витрусило)))). Заправився на АВІАС і все стало на місце.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Alexis



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.04.2015
Повідомлення: 4
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 15 Квітень 2015 15:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


madmobile писав(ла):

КЛО тоже мудаки. Набрались смелости пустить рекламму - "виграй знижку 2 грн/ на литр". Сволочи, монополисты наживаются на людях.
При чем тут монополисты?))) Вам что в Киеве и области не хватает кучи заправок от разных брендов?)

А насчет "виграй знижку", то там вообще беспроигрышная у них акция. Заправляешь 20+л любого топлива - получаешь "талончик" на скидку 60коп/л на следующую заправку. Если еще и что-то купить в их магазе на 20+грн, то скидка уже становится 1,2грн/л. А если в их кафе покушал, то скидка увеличивается до 2 грн. В итоге вчера 95-й по 17.69 залил - такую цену даже на левых, ноунеймовских запрвках сейчас не найти.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Офф-топік Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3  Наст.
Сторінка 2 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group