Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
[ZAZ-Laboratory] ЗАЗ 965, 1969р Сборка, постановка на хід
На сторінку Попер.  1, 2
 
Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Майстерні
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2015 22:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


здрістє) горбі вже накрутив 600км)
із дефектів, що виявлені за цей час:
трохи збільшився люфт в рульовому - треба редуктор піджати, в дощ відкрутився лівий дворнік, мертві задні аморти, буває не з першого разу відкривається капот, і найголовніше - коли витискаю зчеплення падає холостий. якщо мотор холодний - то може взагалі і заглохнути. вижимний - просто графіт, без підшипника. такий ефект має бути?

на вихідних святкували день народження дівчини, тому поїхали в невеличку подорож до Теребовлі, по дорозі заїжаючи в різні села, щоб подивитись на всякі круті мости, замки, фортеці, палаци і т.д.

трохи фоток і відосік Wink
це, доречі, готові коврики, на гумовій основі. покривають майже весь ковролін, тому навіть я не переживаю про сиру погоду. навіть якщо попав під дощ - топтатись можна скільки хочеш, в саму підлогу нічого не піде. хіба що натягне вологи з повітря...але гаражик сухий, продувається, і машина завжди стоїть з відкритими вікнами і без ковриків, щоб дихало, і сушилось)




великий жовтий і малий)


отакі гарні мости на Тернопільщині трапляються) Хеллич оцінить)




вибираєм маршрут:


Санітару дуже сподобалась назва нас.пункту Laughing


офігєнна поляна для ночовки випадково нам трапилась


а це заїзд на ту поляну. горбі, на тій велосипедній гумі, взяв цей пагорб за 4 разом. але сцикотно було, шоб не перекинувся(справа навпроти авто видно сліди)




...."ми їздили в Теребовлю і душили там ужика" Laughing


при теребовлі на фотки, будьласка, дотримуйтесь техніки безпеки Laughing


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
zazment



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.03.2009
Повідомлення: 320
Звідки: Одесса-Мама

ПовідомленняДодано: 01 Червень 2015 00:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Видео умиротворяет. Захотелось и мне там прокатиться)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 01 Червень 2015 14:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


місця дійсно дуже гарні. сам не очікував. дороги дуже цікаві, не розбиті, серпантини, круті підйоми, спуски, різні мости через річки та яри...майже як прикарпаття...наступний раз хочу поїхати ще далі в сторону Чернівців, до Чорткова. кажуть там взагалі атас!

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Pistolet



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2006
Повідомлення: 1067
Звідки: Россия, СПб, Гражданка
Моє авто: ЗАЗ-965Б'1969, М-407'1963

ПовідомленняДодано: 01 Червень 2015 15:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ох какой красавец
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 01 Червень 2015 16:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


цвет выбрал лично ты, между прочим) когда-то давно, лет 5 назад.
точно такой же как у тебя


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Pistolet



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2006
Повідомлення: 1067
Звідки: Россия, СПб, Гражданка
Моє авто: ЗАЗ-965Б'1969, М-407'1963

ПовідомленняДодано: 01 Червень 2015 16:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor писав(ла):
цвет выбрал лично ты, между прочим) когда-то давно, лет 5 назад.
точно такой же как у тебя

Хаха, а я свой думаю перекрашивать в чуть более темный, ближе к оригиналу (ну или точнее сказать - в полностью оригинальный Laughing )
Но это будет не скоро

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Антибык



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.01.2008
Повідомлення: 214
Звідки: Донецк

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2016 17:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Падение оборотов при выжиме сцепления говорит о большом осевом люфте коленвала. Шатуны быстро убьются и вкладыши, пропадает и так слабое давление. Замеряйте величину и под воротник первого вкладыша устанавливайте прокладки нужной толщины. А вообще 30ка в стоке недолговечна, надо серьёзно модернизировать систему смазки, втулить постели распределения и много чего ещё типа полной замены всех резинок.

Провода продаются поштучно любой длины, только свои померьте.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 18 Січень 2016 19:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


дякую, але вже не актуально. власнику це не цікаво, "їде та й добре".

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2016 12:29    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Свіжі фотки горбі. скоріш за все більше нічого робитись по ньому не буде...нажаль





_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Майстерні Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group