Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
[ZAZ-Laboratory] ЗАЗ 965, 1969р Сборка, постановка на хід
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Майстерні
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 28 Березень 2015 23:42    Заголовок повідомлення: [ZAZ-Laboratory] ЗАЗ 965, 1969р Сборка, постановка на хід Відповісти з цитатою


Бачу, треба створювати гаражик, тому що питань трохи буде, і не хочеться по всьому форуму не слідити...
Горбі, 68 чи 69 року випуску. був купляний в діда, а потім почався довгий та складний, але скурпульозний процес реставрації, який часто переривався як не універом, то армією, а потім взагалі роботою..
Доречі, привіт Іллі з Красноярську! Ілюха за самого початку був "куратором" Тараса, у всьому йому допомагав, скидував хорошу літературу....кароч Ілля зробив чималий внесок в долю цього горбі, так би мовити наставив на шлях істини, молодого та перспективного студєнта-колхозєра Laughing
Тепер горбі на фінальній стадії, але вже декілька років - в чувака вже став пропадати інтерес, опускатись руки, і підйоби друзів, колег і родичів ситуацію не покращували..
і тут, з'явився я, як Містер Пропер, який завжди допомагає розібратись і всяких гавьонних ситуаціях.
кароч, з Тарасом порішали, щоб я йому вивів канфетку, і він на ній в кінці липня поїхав до брата на весілля(за 120км від Тернополя)
ну а я по максимуму вкладусь в цього жужа, обіцяю не колхозити!)
тепер про проблемки:

колись давно, років 5 назад, Тарас, власник горбі, робив "капіталку" з якимось майстром-мотористом-дєдом, який тіпа дофіга шарить і шось вони там назбирали не туйво...
моторчик працює рівно, на високих обертах деінде чутно пропуск іскри, але враховуючи які стоять ВВ провода і свічки - це ще норма.

компрессію поки поміряти немає чим
моторчик може пробіг 200км, якщо перевести час його роботи в кілометри.

все б нічого, але є дві серйозних проблемки:
1. Тиск масла
2. Кидає масло в глушник

з приводу другої проблеми закидую відосік
так от питання до екстрасенсів - шо так кидає масло - втулки клапана, чи кільця(якісь) Rolling Eyes ?
димок проявляється в певних режимах, а з лівого глушака маслом аж плюється...
Хочеться вірити що "ще притреться"...



ну і пару фоток самого горбі:
Таким він був





Власник та горбі






_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан


Останній раз редагувалося: Proffesor (17 Січень 2016 18:27), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 31 Березень 2015 08:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Бодя, побрось ему кольца, за одно глянешь на головку - продавилась, и гонит масло через поршневую. Компрессия как раз может быть из-за масла. крути манометр и посмотри реальную давку масла!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 31 Березень 2015 09:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Манометр вже дістав, сьогодні вкручу.
Але давить не дуже((( по датчику після 70 градусів контролька починає світитись..мотор просто хвилин 15 калатає..
А по компрессії - хз...машина досить бодра, суне непогано!


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Andy_Bady



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.02.2014
Повідомлення: 416
Звідки: Винница
Моє авто: ЗАЗ-968м

ПовідомленняДодано: 31 Березень 2015 12:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Глянь редукционник - может травить.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 18 Квітень 2015 20:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


здрістє. кароч з піхлом все пічально..
картер виявився конченим, з двох циліндрів сіфонить біля головки, плюс найшли дуже хорошу тридцяточку, таку шо поставив і поїхав. а старий буде на запчастини.
купив відреставрований К-133, без люфтів в заслонці і т.д..



Сьогодні займались салоном.
коли я був в нього минулий раз - пів дня бавився з водійським склопідіймачом і так і недоробив. поки роздуплився як там все має бути, потім постійно не вгадував з довжиною троса, то немає чим заклепати і т.д. кароч так в дверці лишив і поїхав додому. сьогодні приходжу, берусь знову за той підіймач - доробити ж треба..відкрутив, достав, розпутав. подивився, потупив, приблизно прикинув як і шо, і накрутив тросік на механізм склопідіймача прямо в руках. запихнув, прикрутив, всюди надів, натягнув - всьо, РОБИТЬ! РОБИТЬ, СУК*!!! пів дня, грьобаних пів дня трахався з ним, весь пацаватий від мовілі з дверей, тисячу раз знімав-ставив-пробував і ніхєра. а тут просто взяв, поставив і заробило...ну от і як його, паскду малу, не любити? Laughing


ще повідмивав від тої мастіки салон, місце під карти заліпив "шумкою", шоб потім не засирались, і вологи не набирали.
на дніщє Тарас захтів застелити ватін, а на нього ковролін.



застелив поки під диваном. далі не йду, бо треба закінчити з задком - переставити заднє скло. ущільнювач від м-ки погано сів, і трохи закороткий тому після дощу води в салоні було повно

питання до "шарящих": нижній, тей що великий, тей що захист двигуна, обов'язковий? ну, от в Тараса його немає, є сенс його шукати?


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 18 Квітень 2015 22:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


иии, я паходу знаю де такий кожух нижні новий є...))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 14 Тра 2015 10:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а Горбі робиться потихеньку))
за цей час перепакували заднє скло, застелили майже весь салон - лишилось тільки на передні арки поклеїти.
вкинув задній диван, передні сідухи були, але повністю розібрані. водійську зібрав, натянув обшиву, поставив в салон - а вона крива. Тарас колись її реставрував, і криво зварив - в основі вона вужча ніж треба і тому не стає в жолобки на дніщі.
закидаю фотки і біжу далі ним замайтись. буду переварювати сидіння, і скидати мотор








Доречі - Тарас дуже хоче їхати у Вінницю Wink !


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 15 Тра 2015 23:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


дуже забебаний за сьогодні, тому коротко:
вкинув нове піхло(ЩИРО ДЯКУЮ ДЕН-МЕХАНІКУ), перед тим його відмили на мийці(був не в маслі, а в пилі), відпідорив.



ГАЙКА В ЖОПІ







моторчик дуже бодрий, лампа тиску десь до 60градусів(на око) не блимала, картерні гази майже відсутні

завтра, якшо все піде по плану, буде фіналочка


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2499
Звідки: г. Сочи

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2015 00:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Карпет на пол .....
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
zazment



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.03.2009
Повідомлення: 320
Звідки: Одесса-Мама

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2015 00:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да... На горбатом менять пихло - сказка)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 16 Тра 2015 08:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Міш, а в тебе хіба не карпєт?

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 22 Тра 2015 23:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну шо хлопці, це сталось..)))
тиждні мороки, купа нервів, але він поїхав і поїхав славно)
по салону лишилось зробити обмежувачі на двері, дверні ручки(внутрішні), тумблєр поміняти, кнопку сигналу поставити і т.д.
ніштяки по троху зтягуються...
ну і фоткє:



Тернопільске озеро в центрі. сьогодні ще робили коврики на замовлення, то сидів чекав і фотіком балувався)



вже намотав 200км. їздили до минулого власника в Підволочиський район




справа на фото Тарас, зліва тато і син, минулі власники


старий як побачив, то аж сльози на очі навернулись. попросив проїхатись, поспілкувались та й попрощались. дуже просив цю фотографію йому вислати чи привезти.

ну а від цих зеркал я просто тащусь



завтра їду купляти свічки, ВВ провода(бо стоїть гімно), а далі буду пробувати трохи обіднити суміш на карбі. бо наче трохи богатить...хоча може це через запалення так виходить...
а потім їду катати весілля Very Happy

кароч, ще трохи вас буду радувати всякими фотками і вкусняшками


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
priedinieks



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.02.2009
Повідомлення: 746
Звідки: Latvia
Моє авто: zaz 965a

ПовідомленняДодано: 23 Тра 2015 11:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою



Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 24 Тра 2015 15:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


кароче провода я нормальні не нашов - всі короткі. купив, від 2141, бо один на моторі вже просто розлазився. налізли хєрово, два дальніх провода трохи натягнуті, довго жити не будуть..паралельно шукаю якісь довші. знайшов на деталі.зп провода від зіла, наче непогані, і головне - що довгі - https://detali.zp.ua/catalog/91220-provoda_vys_napr_zil_130_chern_s_nakon_9sht/?c=112#comments

хто що скаже?
хто від чого ставив?

свічки поки бріск, але шукаю бош, такі як поставив собі - дуже сподобались.
наскільки я знаю, камера згорання в 30ки більша, за рахунок більшого недоходу поршня, то свічка з довгою юбкою стане без проблем?


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Andy_Bady



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.02.2014
Повідомлення: 416
Звідки: Винница
Моє авто: ЗАЗ-968м

ПовідомленняДодано: 24 Тра 2015 17:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


У свечи с длинной юбкой другая проблема - выступающая в камеру сгорания часть резьбы забивается нагаром, могут быть проблемы с выкручиванием.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 24 Тра 2015 17:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


на таких їзджу вже 2 роки=майже 30тис.км - проблем взагалі ніяких! завжди викручувалась без зайвих зусиль

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 24 Тра 2015 21:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


спробуй нйти по параметрах ткі самі тік з короткою юбкою,там в шифрі здається одна буква відповідає за довжину юбки.

_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Katya
шаловливые ручки
шаловливые ручки


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.07.2009
Повідомлення: 2176
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968А-78г. ЗАЗ 965-62г.

ПовідомленняДодано: 24 Тра 2015 21:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ВВ 8рочні вроде в мене... Тесла фірма, пошукай в історії мого гаражу або у фотках в кантакті, десь було. але в мене БСЗ стоїть...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 24 Тра 2015 22:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


провода с инжекторной 8рки!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 24 Тра 2015 23:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


з 8рки стають на 40ку.
Мішка я помню, я був на базарі і тримав не одні провода від інжекторної 8ки. вони коротші на сантиметрів 10-15! добре, шо через інет не купив


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Майстерні Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group