Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Обсуждение места афтерпати мегаслёта (алкотрэш на берегу)
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2015 10:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


По ходу от Бакоты и до моего (бывшего) Новоднестровска не далеко - а там.... Могу организовать экскурсию по Днестровской ГАЕС, фотосессию на верхнем водоеме, посещение действующего Галицкого скального мужского монастыря, Острой скалы и много разных мелких вкусняшек. Это реально сделать за один день.

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2015 10:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Почему бы и нет! Программа интересная. Было бы здорово побывать там!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2015 11:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хотя посмотрел по карте - 130 км в одну сторону и дорога не очень. А через паром в Усте - долго. Там может поместиться 4 машины, а он ходит раз в 2 часа. В общем это можна обсудить на месте. Организовать все можна в течении получаса при положительном решении.

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2015 11:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А замков и всяких исторических плюшек там много в округе?

ПыСы. Продолжая кефирно-ковровую тему. Никогда не слышал, чтобы называли сие мохнатое на стене кАвёр.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2015 11:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


format писав(ла):
А замков и всяких исторических плюшек там много в округе?
Рядом Каменец-Подольская и Хотинская крепость, но мы там были во время слета в К-П. Думаю второй раз нет смысла

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2015 15:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Погуглив і я в шоці!!!
Їду 100% місцевість виглядає мегогарною і привабливою, а звіти про рибалку просто виводять, вже недочекаюсь!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2015 15:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa

оскільки тему відділили, то ще попитаю)
наживку та інше поряд купити можна? а то червяка везти з Києва то фігня
я так зрозумів по маштабам рибаків що в найближчому селі має бути точка продажу, не знаєш такого, може чув?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2015 16:15    Заголовок повідомлення: поддержали 6 человек Відповісти з цитатою


Жека, прекрати меня смешить.
Я сразу вспоминаю Десну: Удочки под ногами валяются, все рыбаки вговно. Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10317
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2015 16:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В Одессе таж фигня была)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 19 Березень 2015 17:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


не рівняйте, то різні речі)) я буду тримати себе в руках)

на морі то фігня, я так навипадок взяв і то одну вудочку, а може була б цікава можливість

щодо Десни, тут Саня правий, треба менше пити)))

все таки Дністер для рибалки як заповідник, я не можу не зволікати на те!

п.с.
пити мене вистачить на пару днів, а потім або труп, або реально спокійний відпочинок із рибалкою)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2015 11:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Женя, якщо бажаєш, я буду тобі допомагати триматися в руках))

Ідея з річкою і берегом класна, на Вінничині цього добра вдосталь. Тут такі ЯЗІ водяться що огого Laughing


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 20 Березень 2015 11:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Nikolya_22 писав(ла):
Погуглив і я в шоці!!!
Їду 100% місцевість виглядає мегогарною і привабливою, а звіти про рибалку просто виводять, вже недочекаюсь!


Я знаю, кто тебе выпишет рецепт от навязчивых мыслей Laughing
Ближайшее село с полным фаршем для прикормки- Каменец. Все равно скорее всего придется ехать через него. С Дунаевец есть прямая дорога, но говорят там покрытие не ахти, экономим минимум, а затариться все равно надо.

Идея с экскурсией на Днестровскую ГАЕС мегаклассная. Другой такой возможности не будет в жизни. Объект режимный. Всё что видишь там-впечатляет.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
bedryk
Гість







ПовідомленняДодано: 24 Березень 2015 10:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А ще можна поекстрімитись в такий спосіб http://grand-ukraine.com.ua/rafting/rafting_tours_ukraine/rafting_southern_bug

Після зльоту на два дні пересістись на катамарани. Це правда мала б бути пропозиція від організаторів - їм краще знати Very Happy

Повернутися до початку
bedryk
Гість







ПовідомленняДодано: 24 Березень 2015 10:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дійсно немає сенсу їхати в Канів, якщо навколо Вінниці така краса. А на рахунок великих віддалей я так скучаю за довгими подорожами львівського ЗАЗ клубу часів Жені Кравса, напр. по Європі,шляхами бравого солдата Швейка етс.! Віддалі не проблема, проблема тільки ціни бензину.
Підтримую ідею дністровської ГЕС і іже з ним.

Повернутися до початку
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2015 20:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


http://rybolovclub.org/?p=1482

вибачте як це буде вважатись спамом, але не міг запостити)

читав різні статті про Бакоту і натрапив на таке) там чел розповідає як відпочивав на березі із сім"єю і на них з гори в палатку в"їхав жужик

п.с
всі живі, жужик шкода!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 30 Квітень 2015 11:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Що там зприводу бані!? Хто що думає?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 30 Квітень 2015 19:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


как обычно, можно соорудить импровизированную
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 30 Квітень 2015 19:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кузьміч, де пропадав?


сорі за флуд


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 30 Квітень 2015 20:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Йоу, то куди їдемо? В мене 22-го дмюха, треба ж буде знати куди мене вітер понесе)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 30 Квітень 2015 21:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


то ж на Бакотський залив. почитай першу сторінку

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
Сторінка 3 з 5

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group