Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Обсуждение места афтерпати мегаслёта (алкотрэш на берегу)
На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
bedryk
Гість







ПовідомленняДодано: 16 Березень 2015 19:09    Заголовок повідомлення: Обсуждение места афтерпати мегаслёта (алкотрэш на берегу) Відповісти з цитатою


Приїздю В Вінницю і в мене пропозиція стосовно культурної програми. Подорож по Шевченківським місцям і прилеглим українським музеям. З Вінниці автопробіг зробити тудиі назад. Замість Карпат. Я в Каневі ще не була взагалі. Готова навіть автобусною екскурсією, якщо бензин буде надто дорогим. Піднімемо патріотичний дух собі і познайомимо з справжньою українською історією наших закордонних друзів Smile
Повернутися до початку
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2015 19:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Секундочку...
Где Канев, а где Винница...
Между ними 150 км. (по хорошей дороге все 200)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
SAS



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.05.2006
Повідомлення: 1157
Звідки: Медвин
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2015 20:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Гы! 150, а 300 через Белую не хотите ли))) а если ехать по Шевченковским, через Умань, Звенигородку, Морынци, Шевченково, Канев, то 350.

ПС Лучшей, приезжайте ко мне в гости- Медвин, Шевченковские места (Морынци, Шевченково....) от меня в 20-30 км
А в Богуславе филиал зазклуба)))
(Канев 80 км)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 16 Березень 2015 21:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Если в Дешки попадем, то это на неделю запоя ))))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2015 18:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Может после слёта махнуть на Бакотский залив на Днестре? От Винницы 180км. И моря не надо. Красивейшее место. погуглите- убедитесь. 60км от Каменца. Вдоль побережья залива много мест для отдыха, можно поставить палаточный лагерь. Плата символичная, постоянно убирают мусор. Есть магазин-палатка с Хмельпивом.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2015 20:34    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Так,я там бував,пиво пив Smile
Дійсно гарне місце Rolling Eyes


_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2015 21:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


на карті не знаходить. біля якого міста знаходиться??

я не проти, ближче до дати побачим) але знаю точно, шо в гори/на море не поїду


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2015 22:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да! Поедем висеть, куда Кузьмич говорит! Мы уже об этом думали.

180км нормальное расстояние. А то огромной колонной геморно путешествовать на большие расстояния.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 17 Березень 2015 22:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


да не так геморно а просто буде певно дорого!але будемо надіятись на краще!!!!я особисто за місце Кузьміча

_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2015 00:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Поблизу село Грушка. Через нього треба буде їхати, щоб оминути затоку і попасти в скельний монастир. Там висота скелі десь 170 метрів. Величезні дерева зверху здаються маленькими кущиками. Машини залишаймо на горі, далі- стежка вниз. Під скелею печери монастирські. Поблизу кілька джерел. Заїзд в зону відпочинку- через село Каштанівка (це протилежний берег затоки). Там берег також високий, але більш пологий, з автомобільним з"їздом. Дорога спускається майже до води і проходить навколо затоки. Практично в тупіку росте гарний сосняк, де можна стати на відпочинок. Є і екстримальний відрізок дороги для іномарок. Після дощу сидять тиждень, бо виїхати звідти не можуть. ЗАЗ традиційно поза конкуренцією Laughing Аборигени пропонують прогулянки по затоці моторкою.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2015 01:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


бімба! по розказах, по фотках, які я в неті нарив - кращого не придумаєш!!!

головне щоб в мене в цьому році з дипломом лажа не вийшла Embarassed


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2015 02:01    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


пару фоток Бакотського заливу, для наглядності:






_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2015 08:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Как-то не вяжется. Место для отдыха и тишины и тут Саняба вылетает весь в белом жужике и на коне, а из окон несется Ленинград.

"-ДАЙОШЪ ИНТЕРНЕТ БЛЕАТЬ!!!"(С)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2015 11:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Само собой ночью акустика сумасшедшая. Пьяная музыка по ночам- явление частое.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2015 11:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ХАЧУ_ХАЧУ_ХАЧУ!!!!!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2015 11:53    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою




_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2015 13:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa писав(ла):
Само собой ночью акустика сумасшедшая. Пьяная музыка по ночам- явление частое.


Злорадный

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2015 13:37    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


Самых буйных танцоров можно облачить в наушники, остальные будут мирно сидеть у костра, наблюдать за зомби и угадывать музыкальные композиции Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2015 13:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Злорадный Laughing

_________________
Там где поезд не промчится и не проедет трактор, заз на пузе проползёт и ничего с ним не случится!
0637823806 Михаил.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 18 Березень 2015 14:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кузьмич гений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Наст.
Сторінка 1 з 5

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group