Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Кузовщина 968М
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Vadim korsyn



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.10.2013
Повідомлення: 206
Звідки: Черкаська обл. м.Корсунь-Шевченківський

ПовідомленняДодано: 24 Січень 2015 18:30    Заголовок повідомлення: Кузовщина 968М Відповісти з цитатою


Срочно продам, местами есть изьяны длительного хранения, но поверхностные!!!

Фото по ссылке http://vk.com/album161483699_210755864


_________________
Розборка 968М
067-478-99-98 - Телефон для вопросов.


Останній раз редагувалося: Vadim korsyn (19 Лютий 2015 20:43), всього редагувалося 2 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Vadim korsyn



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.10.2013
Повідомлення: 206
Звідки: Черкаська обл. м.Корсунь-Шевченківський

ПовідомленняДодано: 25 Січень 2015 18:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Для одноклубников - 3000грн!!!!!!!!!!!!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 25 Січень 2015 22:50    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


кхм...
боковини 2шт- 800грн
дах - 300грн відсили
задні панелі 4шт - 120 (ржаві і так ніком не треба а та шо нормальна і та погнута)
кришка багажника 150-200
кришка капота 150
крила 200 за пару в такому стані
панель передня 100грн
рамки заднього скла 2шт - 200грн
підсилювачі нах нікому не тре ну нехай по 15грн і того 90грн
арки 80грн пара
поріг 70грн

і того 2320, відсили 2500 і то якщо вдасться то всьо продати, а шей з самовивозом то може хто 1500 дасть якщо повезе. ІМХО

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vadim korsyn



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.10.2013
Повідомлення: 206
Звідки: Черкаська обл. м.Корсунь-Шевченківський

ПовідомленняДодано: 25 Січень 2015 23:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо
Дешевле чем за 200 баксов и в одном месте - это шара ( попробуй скупить всё с пересылками) !!!!!
Кстати передние крылья в отличном состоянии, просто пыль прилипла и не стирается, а мыть не охота (начнут ржаветь)
Поправочки

Морда - 300грн
Крылья - 500грн пара
Передний капот - 300грн

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 25 Січень 2015 23:41    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Vadim korsyn
легко то все куплю і за менші гроші
морда нах нікому не треба за 300
крила в дійсно хорошому стані 300 не більше
передній капот як і писав, я недавно НА БАЗАРІ за 100 взагалі взяв тому не треба...

я написав реальні ціни на ринку а ти можеш і 500 баксів хотіти але навіть 200 то на лоха, бо хто шарить не купить того

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vadim korsyn



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.10.2013
Повідомлення: 206
Звідки: Черкаська обл. м.Корсунь-Шевченківський

ПовідомленняДодано: 25 Січень 2015 23:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Мне не спешно, я подожду!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Руслан333_333



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2013
Повідомлення: 36
Звідки: Корсунь-Шевченковский

ПовідомленняДодано: 25 Січень 2015 23:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Если на форуме продают передний капот за 200грн то сколько тогда должен стоить новый производства 80тых годов?
Я так думаю что 300грн это адэкватная цена

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2015 00:01    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Руслан333_333 той шо продають за 200 вартує 50 ну 100 відсили. Одне діло продавати інше діло продати.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Руслан333_333



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2013
Повідомлення: 36
Звідки: Корсунь-Шевченковский

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2015 00:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо Ну так если кузовщина тебе не интересна зачем флудить?
С другой стороны на каждый товар найдется свой покупатель

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Katya
шаловливые ручки
шаловливые ручки


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.07.2009
Повідомлення: 2176
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968А-78г. ЗАЗ 965-62г.

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2015 00:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Vadim korsyn писав(ла):
Мне не спешно, я подожду!!!

Срочность отменилась? Wink2))
http://vk.com/zaz_965?w=wall-17002657_1746%2Fall

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Vadim korsyn



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.10.2013
Повідомлення: 206
Звідки: Черкаська обл. м.Корсунь-Шевченківський

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2015 00:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Katya

Я чего то не пойму, чё вы на меня взьелись, что я вам плохого сделал???
Не нужно железо - проходите мимо, а ваши коменты совсем не кстати!!!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2015 00:28    Заголовок повідомлення: поддержали 4 человек Відповісти з цитатою


Та бо бісить те що своїх хочеш нажухати, щей продажа термінова, якби вона була термінова ціна була б 1500 з торгом і самовивозом. А таке ставлення до продажу це на років 20 так, коли машин не залишиться живих.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vadim korsyn



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.10.2013
Повідомлення: 206
Звідки: Черкаська обл. м.Корсунь-Шевченківський

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2015 00:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Чё, зелёная давит, никак отойти не можеш???
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Vadim korsyn



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.10.2013
Повідомлення: 206
Звідки: Черкаська обл. м.Корсунь-Шевченківський

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2015 00:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зачем так срать в чьей то теме????
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Руслан333_333



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2013
Повідомлення: 36
Звідки: Корсунь-Шевченковский

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2015 00:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо Так возьми капотов и всего прочего у себя на рынке по 100грн и продавай себе на форуме по 100грн)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2015 01:07    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


я все що потрібно собі вже взяв і ше візьму тільки за адеківатну ціну! Тай яка зеленка? того добра через мої руки пройшло стільки що перерахувати важко і ніхто на ціну не жалівся. А деяким адекватним людям звідси я дещо помагаю купити і без наживи для себе!! А тут термінова продажа яка не термінова серед якої щей металолом є і то за 200 баксів при реальній ціні в 100 і то навряд
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vadim korsyn



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.10.2013
Повідомлення: 206
Звідки: Черкаська обл. м.Корсунь-Шевченківський

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2015 01:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вот это захоботило человека, смотри, нервные клетки не востанавливаются!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2015 01:24    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Мог бы сказать спасибо за то, что тебе посчитали реальную стоимость твоего товара.

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Vadim korsyn



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.10.2013
Повідомлення: 206
Звідки: Черкаська обл. м.Корсунь-Шевченківський

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2015 01:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Hell-Racer
Я реальную стоимость знаю, это вы зависли на прошлогодних ценах!!!
Жизнь дорожает, сходи в автомаг и посмотри!!!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Vadim korsyn



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.10.2013
Повідомлення: 206
Звідки: Черкаська обл. м.Корсунь-Шевченківський

ПовідомленняДодано: 26 Січень 2015 01:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Кстати пока вы здесь истерили передняя и одна задняя панели проданы!!!
Цена того что осталось - 2500грн!!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Запчастини Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group