Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Сошка 965. ТЕРМІНОВО. Сидимо в гаражі
На сторінку Попер.  1, 2
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Ходова
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Gazirovannij



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.03.2007
Повідомлення: 2310


ПовідомленняДодано: 20 Лютий 2015 22:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


$RONSON$

Я проходил этот этап замучавшись менять покупные шпильки с гайками.
Замена одного из двух элементов просто дурдом.
Озверел малость.
Добыл у токарей пруток и шестигранник толковой марки.
Полдня за своим "школьником" токарным.
Полдня на замену всех.
Забыл про проблему.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 05 Березень 2015 16:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Розумію, що вже не актуально, але.... По фотках зібрано все правильно. Проблема тільки в тому, що не затягнуто, а наживлено. Коли сошку затягнути, вона підніметься. відповідно корпус шарового пальця тяги не буде впиратись в пильник балки і колесо довернеться. От і вся пісня Wink

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 06 Березень 2015 00:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ні, досі актуально. цей варіант вже був обдуманий і перевірений - тягнули гайку до усрачки - на градусів 20 провернули - але підйом сошки не відчутний(якщо він взагалі був) Rolling Eyes

чувак вже мені гроші пропонує, хоче щоб зробив, а я не знаю як...я щиро хочу йому допомогти, але фіг його знає шо його робити...ні, ну можна звісно перегнути тяги, переварити сошку, але ж з заводу воно якось їздило!!


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 10 Березень 2015 14:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А може вона була в передок вдарена і порушилась геометрія?

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
priedinieks



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.02.2009
Повідомлення: 746
Звідки: Latvia
Моє авто: zaz 965a

ПовідомленняДодано: 10 Березень 2015 17:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Это как же надо стукнуть чтобы место крепления редуктора "поехало" по отношению к креплениям балки. Неужели не у кого нет идеального горбика? Что по этому поводу скажут адвокат и mamay?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2015 01:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну при візуальому огляді нічого такого не було замічено....

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 12 Березень 2015 11:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


priedinieks писав(ла):
Это как же надо стукнуть чтобы место крепления редуктора "поехало" по отношению к креплениям балки. Неужели не у кого нет идеального горбика? Что по этому поводу скажут адвокат и mamay?

Совсем не много надо. У горбика полка крепления редуктора консольная. Даже небольшого удара в передок достаточно, чтобы ка пару градусов полка наклонилась, а это в свою очередь приводит к изменению положения сошки и тяг. Просто у меня это было. Я тоже сначала не мог понять, почему без снятия балки нельзя было снять маятник и длинную тягу. При ремонте кузова домкратом подправил геометрию и все ок.


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
priedinieks



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.02.2009
Повідомлення: 746
Звідки: Latvia
Моє авто: zaz 965a

ПовідомленняДодано: 13 Березень 2015 00:23    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Олег писав(ла):
При ремонте кузова домкратом подправил геометрию и все ок.

Ок. И надо понимать что сошка теперь не упирается в рычаг и выворот колеса больше? А фотку cделать какнибуть можно?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 27 Березень 2015 20:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ось ще пару фоток горбі - все наче целочне:





ну а ця фотка просто викликає в мене посмішку Wink


підмоторка



_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 01 Квітень 2015 16:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


priedinieks писав(ла):

Ок. И надо понимать что сошка теперь не упирается в рычаг и выворот колеса больше? А фотку cделать какнибуть можно?
Не совсем так. У меня нарушена была та часть, которая над продольной тягой. Чтобы разобрать рулевую трапецию, надо было опускать балку, чтобы вверх вышла продольная тяга. Положение маятника по отношению к балке сегодня постараюсь сфоткать, хотя предполагаю, что так же упирается. Вопрос только в том, в каком месте точка контакта.
ПЫСЫ Угол поворота на горбике действительно желает быть побольше, чем есть Cool


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Ходова Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2
Сторінка 2 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group