Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЗАЗ-слет Беларусь 2015
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  

Вы приедете на ЗАЗ-слетик?
Да!
47%
 47%  [ 20 ]
Нет!
52%
 52%  [ 22 ]
Всього проголосувало : 42

Автор Повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 01 Листопад 2014 01:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


та просто по доках в мене машина бєжева Laughing
а по факту сіра, і збоку черепи)
з доками все гуд


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 02 Листопад 2014 02:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тоді якби я Ірискою їхала, також можуть не пропустити. По документах вона в мене біла. До Таврії також пробували придиратися, але я їх переконала, що в німців все демократично - колір машини можна хоч щодня міняти, як і колір волосся у жінок. А як попаду на знавця німецької мови, який знає, як буде білий в перекладі на німецьку? Very Happy
Холодильники в мене є в необмежених кількостях.
Жити можу в наметі, хіба би приїхала з Берндом Very Happy
Поки що дуже настроєна, але з Оксанкою ще не говорила.
Та й зрештою, правда, що треба дожити.
Стосовно екскурсій, то ми і по Мінську без екскурсовода ходили, тому не бачу необхідності здорожувати поїздку.
А білоруською я і з тобою, Неотіда, можу поспілкуватисяґ, ти ж вмієш? Very Happy


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 07 Листопад 2014 23:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor узнала, новости не очень, вроде не пропустят. Но это еще не точно. Пока узнавала у таможенницы, которая работает в офисах, у нее могут быть недостоверные данные. Постараюсь узнать точно.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 07 Листопад 2014 23:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


iryska экскурсавод знакомая, так что там будет все демократично, на карман не ударит. Ей это самой будет очень интересно, она журналист еще и статью заделает, может. Мы с Аней белорусский язык знаем...не очень хорошо, поэтому на нас рассчитывать нельзяSad
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 08 Листопад 2014 02:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


добре, чекатиму Wink

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 11 Листопад 2014 12:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Бодя, возьми с собой балончик бежевой краски. Будут проблеммы, мы прям на таможне подкрасим морду)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 11 Листопад 2014 12:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саняба писав(ла):
Бодя, возьми с собой балончик бежевой краски. Будут проблеммы, мы прям на таможне подкрасим морду)))
там не стока морду, скока черепа придется закрасить Crying or Very sad

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 11 Листопад 2014 12:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Пленочкой залепить. Либо как вариант покраситься смываемой краской, главное, чтобы дождь не пошел.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 11 Листопад 2014 12:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Гуашью)))

Да, думаю, что вы слишком паритесь...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 11 Листопад 2014 14:36    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Читаю про подобные проблемы и думаю, почему я не додумался покрасить свой жуж в какой-нибудь цвет, явно не соответствующий записанному в техпаспорте?
Или ездить все 12 лет на нём по доверенности.
Сейчас бы принимал активное участие в обсуждении решении проблем, самому себе же созданных Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 11 Листопад 2014 15:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


та я, якби, не планував що це так затягнеться Laughing

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 11 Листопад 2014 22:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Богдан, все отлично с машинойSmile))Пусть и дальше такая будет. Просто надо с этим вопросом глубже разобраться...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 12 Листопад 2014 00:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


оу Embarassed глубже...продолжай Twisted Evil


шось зірвався Laughing
а якщо детальніше? з ким/чим розібратись?


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 13 Листопад 2014 20:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Богдан!!!
С вопросом пересечения границы на твоем автомобиле!


_________________
Какой смысл покупать машину, чтобы разъезжать по асфальту? Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет aсфальта.©
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 14 Листопад 2014 11:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ок. як щось дізнаєшся - відписуй! Wink

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 16 Листопад 2014 22:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


По вопросу цвета авто, может, кому-нибудь еще будет интересно: если авто перекрашено, то все равно же где-то родной цвет остался, можно это место показать, если будут вопросы на границе, ну, и номер кузова никто не отменял.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 17 Листопад 2014 18:25    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Если память не изменяет, то не менее 2/3 авто должно быть в цвет, который указан в ТП

_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
ZIPPER-SKRIPERS
аХтУнГ


Статус: Offline
Зареєстрований: 20.08.2007
Повідомлення: 1017
Звідки: КИЕВ
Моє авто: Dodge Ram, Opel Tigra Twin Top

ПовідомленняДодано: 10 Грудень 2014 01:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Брест конечно же!Локомотивы это хорошо, но крепость, история ухх хочу туда! Но как хоть придлизительно бУджет высчитать?А то сами понимаете с нынешним курсом сильно много "запасных" денег не возмешь. Sad
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
zhos



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2009
Повідомлення: 483
Звідки: Белоруссия
Моє авто: ЗАЗ 965, 966, 968М

ПовідомленняДодано: 01 Січень 2015 21:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Бюджет прикинут в ранних постах.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
MEOtida
вАктивномПоиске


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.11.2010
Повідомлення: 827
Звідки: Минск
Моє авто: ЗАЗ 965

Забанен
Причина?
ПовідомленняДодано: 18 Січень 2015 17:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ZIPPER-SKRIPERS

Nikolya_22 писав(ла):


- каждый тратил по карману, если киев-брест-пуща-киев то с запасом +100км будет 1500км и по 16/1л при расходе с запасом 10/100, то будет на машину 2400грн (200$), и если 4чел/машина то по 600грн (50$) только бенз! в принципе не дорого, опять таки если четвером!
+ цены на усадьбу, музеии, и не меньше 200грн в день на пайок+гулянку
итого скромненько должно хватить при условии 4 человека на машину -- около 2000грн (...180$)
я прошлый раз где-то так и потратил


_________________
Какой смысл покупать машину, чтобы разъезжать по асфальту? Там, где асфальт, ничего интересного, а где интересно, там нет aсфальта.©
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
Сторінка 3 з 6

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group