Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
966 Чебурашка (Валдик968)
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Cepera-exp



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2010
Повідомлення: 840
Звідки: Запорожье

ПовідомленняДодано: 18 Квітень 2016 09:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Выглядит - жестяк!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 18 Квітень 2016 10:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Уже четвертая машина на регтопе. Теперь смело можно заявлять что заводская комплектация.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 18 Квітень 2016 16:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Лакшеріедишин Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
maks-mt



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.07.2010
Повідомлення: 511
Звідки: Харьков,коротыч
Моє авто: ЗАЗ-965 Яшка,ЗАЗ-968А Ласточк

ПовідомленняДодано: 08 Тра 2016 13:23    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Вова яб на твоём месте перед автобусами и грузовиками не исполнял,ато с высоты ихних кабин ппц как удобно тебе в салон плевать и кидать бычки)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
валдик968



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2007
Повідомлення: 1554
Звідки: ХАРЬКОВ, ХТЗ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 27 Тра 2016 23:51    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Ну както так.

Шпионское фото


_________________
Есле каму нужен званить - 0930284189
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 28 Тра 2016 00:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


капец.. даже с такого растояния видны косяки по выготовке(((
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
валдик968



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2007
Повідомлення: 1554
Звідки: ХАРЬКОВ, ХТЗ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 29 Тра 2016 20:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Это Я еще не красил. вод тогда будет полный писец
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
валдик968



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2007
Повідомлення: 1554
Звідки: ХАРЬКОВ, ХТЗ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 02 Червень 2016 21:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Покрасился Rolling Eyes









_________________
Есле каму нужен званить - 0930284189
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 02 Червень 2016 21:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Впадло было снять фанари, открутить четыре самореза?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
валдик968



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2007
Повідомлення: 1554
Звідки: ХАРЬКОВ, ХТЗ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 02 Червень 2016 21:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


еще один.
Чтобы снять задние фонари нужно слить систему, снять радиаторы, затем снять воздухозаборники,а это не простая задача

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
maks-mt



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.07.2010
Повідомлення: 511
Звідки: Харьков,коротыч
Моє авто: ЗАЗ-965 Яшка,ЗАЗ-968А Ласточк

ПовідомленняДодано: 03 Червень 2016 20:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ну никто не предполагал в том году когда всё это строилось что тебя в этом году приспичит покраситься))))))хотя я тоже не предполагал что изза дауна на добло прийдётся вариться и краситься(
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
MishkoZAZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.11.2009
Повідомлення: 1302
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 11 Червень 2016 19:46    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Получилось неплохо, по цвету, а вот то что не снял фонари и не накрыл капот с салоном это большой косяк
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
maks-mt



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.07.2010
Повідомлення: 511
Звідки: Харьков,коротыч
Моє авто: ЗАЗ-965 Яшка,ЗАЗ-968А Ласточк

ПовідомленняДодано: 11 Червень 2016 20:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


MishkoZAZ Миша ты что совсем долбооп?какой к куям капот и что накрывать в разобраном салоне?читать умееш не? там чтоб снять фонари нужно пол моторного раскидать,кули толку ты красился и капиталился)))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
MishkoZAZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.11.2009
Повідомлення: 1302
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 12 Червень 2016 23:11    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


maks-mt Не переходи на личности,
Самое обычное можно было спрятать проводку, что бы она не покрасилась, вытащить передние горшки, и накрыть мотор.
А то так как делал я это было не правильно и глупо, но теперь я понимаю как правильно....

Еще раз повторю что получилось красиво, мне нравится, но выше перечисленное ,режет глаза.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
maks-mt



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.07.2010
Повідомлення: 511
Звідки: Харьков,коротыч
Моє авто: ЗАЗ-965 Яшка,ЗАЗ-968А Ласточк

ПовідомленняДодано: 12 Червень 2016 23:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


MishkoZAZ Миша скажи ну и понт что покрашены горшки фар?(темболее что их хер выкрутиш)их что видно?машина даже в этом состоянии ЕЗДИЛА так что там нельзя было разбирать моторный,соответственно нельзя было отсекать полностью проводку) Валдик пошпаклевался и покрасился за неделю,мне вон вообще Ушана развалили,и я тоже както не собираюсь ради перекраса высмыкивать проводку также как и красить внутри моторный,на крайняк чёрной краской залью вместе с проводами мне както на ихний цвет голубым проипом как и Валдену)) давай я тебе напомню как делал ты,я не успел провода прозвонить подключить ты их уже умотал изолентой) мало того так еще и предал синюю и замотал чёрной)))))предатель так вод а не пофиг ли крашеные провода под изолентой или нет?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 12 Червень 2016 23:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


нашо ця мова?
провода можна заховати, або заклеїти, навіть тою самою ізолентою, щоб потім все мало нормальний вигляд, і шоб в чомусь можна було розібратись...
а про те, шо треба було зняти радіатори і патрубки - я теж мовчу..при бажанні за день можна було б всього мотора скинути...
а "який сенс там фарбувати, якшо там всеодно не видно?" - ну дик шоб не ржавіло, мабуть, нє?? Confused


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
валдик968



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2007
Повідомлення: 1554
Звідки: ХАРЬКОВ, ХТЗ
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 13 Червень 2016 10:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Миша, бонально зачем??
Смысл салон укутывать если его красить, все что не краситца то я снял, разве что остатки потолка скрутил на изнанку и закрепил его скотчем, чтобы лицо не покрасить, а изнанке безразницы какого цвета.
Зачем кутать провода?? Если их все равно возможно затяну в гофру, перепутать их уже невозможно т.к. за 46 лет они приняли свою фору и по-другому они уже ложится не будут.
Подкапотку при покраске накрыл бумагой.
Зачем разбирать систему охлаждения ради снятия задних фонарей, они этого незаслуживают. Они норм укутываются и поздних норм краска затикает.
Темболие что постоянно выгонял машину когда ее шкурил, зачем пылить в гараже? А котать ее ну как-то не пофеншую, если жвиг норм заводится.
Я ведь машину не востанавливаю, а просто обновляю внешне немного. Мне ещё усилитили варить по передеу нужно но на это нет сейчас времени и их будем варить позже, это тоже косяк.

А есле по быстрому обновить краску к примеру на тех же жигулях или иномарке так я с них только бпампер и номера снимаю на этом все. Все остальное укутываетца. И машинка с подготовкой и перекраской крастца максимум за неделю, в лутшеи случае за 2-3 дня.

Зачем разводить гемор с полным разбором на два года еслн можно все помешать за две недели???

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 13 Червень 2016 11:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Щоб в результаті не вийшла ЙУХня яку потрібно переробляти. Але якщо підходить і так то це кожного справа особиста. Впринципі і валіком можна було б помалювати)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
maks-mt



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.07.2010
Повідомлення: 511
Звідки: Харьков,коротыч
Моє авто: ЗАЗ-965 Яшка,ЗАЗ-968А Ласточк

ПовідомленняДодано: 13 Червень 2016 14:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


уточнение это не капиталка была и даже не покраска а лёгкая косметика)хотя то что вова не накрыл моторный тут согласен косячёкс)))в проводах что там разбираться в ушановской проводке))))освежил и так молодчага)ато вас послушать так машину еще и мыть нужно Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 13 Червень 2016 16:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Нашо мити? Треба в дощ фарбувати машину помиє і пилу не буде)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Наст.
Сторінка 4 з 6

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group