Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Хвостик 968м, або третинка))
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 05 Вересень 2014 00:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Zazik_91 не переживай, все що потрібно влізе. На раму садити кузов + потім його ше доробляти звичайно можна но НАХУЯ? він більше 200кг бачити не буде якщо 200 буде, його робиться не для того щоб стильно картоплю возити.

Сонетарич ну мій одяг в сумку поміститься середніх розмірів яка займе пів заднього сидіння (якого не буде) і для мене одного цього вистарчить, але якщо їхати кудись в компанії з 4-ох і більше людей (особливо якщо є дівчата) кудись не на день-два то речей буде порядно тіж стільці з столиком, тент-палатка, посуда, балон газовий, якісь теплі речі восени (які займають непоганий об'єм)...
Коротше це суто задля естетичного задоволення і можливо при потребі для потреб перевезення краму і запчастин в подорожах.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 05 Вересень 2014 00:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


окэ,про 4-х человек я согласен,на такое шмота наберётся.а у тебя тоже будут 2 отдельных объёма?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 05 Вересень 2014 02:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


тобто 2 окремих об'єма? ти маєшна увазі відсіки? якщо так то я про це думав, але зробив один, настільки наскільки позволяли арки і перегородка. підлога та інше ше не докінця завершена, з тим також є питання як зробити добре і не наробити херні))

Теоретично там мало б бути стільки місця шо одна людина комфортно навіть спати може Laughing так, як ширина дверцят і отвору 70см, ну а в довжину не міряв, але посуті буде десь до 2-ох метрів

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 06 Вересень 2014 20:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


курде прикинули сьогодні на машині причіп, дишло всетаки буде завелике, зара має майже 150см в довжину, треба буде 30 сантиметрів врізати ех...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 07 Вересень 2014 19:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую за расчлєньоночку Laughing
Хоча в реалі це ніразу не смішно. Сам уже пиляв собі сустави (випадково) і головне - чую, що боляче, але думаю, що то іскри печуть. І декілька раз посеред ночі по лікарнях виколупував з очей всяку фігню. Так що не варто зневажати правила ТБ, бо вони написані кров*ю.

А що за двигло на тягачі стоятиме? Бо я шось не уявляю, в які єбєня можна їхати компанією з 4-х чоловік + багажник (повне завантаження авто) + причеп (теж далеко не пір*їнка) з 200 кг барахла і сподіватись на нормальну динаміку і швидкість Confused Вже мовчу про надійність, коли зчеплення і при звичайній вазі але дещо доопрацьованому моторі горить за пару десятків км.


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 07 Вересень 2014 21:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


на тягачі буде сорокет точений-сажений а потім поки секрет, багажника не буде, вже пробували його на стоці возити, з 150кг ваги (2 тіла) машина не відчуває його майже, такщо страхи намарні все гуд, тай кожен день він не буде їздити ж))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 17 Вересень 2014 00:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


трошки працюєм, трошки розпіздяйнічаєм, так як натхнення і бажання то є то немає))
пару фоточок, сьогодні вже зробив на 80% електрику і вкоротили дишло на 46см, тепер 105 включно з кулею. а і підлога по поварці впринципі закінчена.





ізолента тимчасове явище, завтра буде все по феншую Very Happy

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 17 Вересень 2014 00:19    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


вродi норм. От тiльки молдинги треба було залишити, а замiсть передньоъ кришки можна тент поставити.

Дишло слабо виглядаэ, треба додавати ребра до нього.



Останній раз редагувалося: madmobile (17 Вересень 2014 00:22), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 17 Вересень 2014 00:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


madmobile молдинги будуть обов'язково, просто приклеєні.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 17 Вересень 2014 00:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


и мне кажется все-же длинный вынос получился,да же не смотра на обрезание.я б ещё меньше сделал сантиметров на 15
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 17 Вересень 2014 00:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


більше переварювати не буду, я ібав)) а по факту можна і на 30 ше вкоротити, тільки доступ буде не зручним. 150см дійсно було забагато , а так як є то саме то, так як треба ше врахувати шо дверка має лягати, а там близько 70см виходить (дверка вроді 45-50см у висоту) + ше підпорка. З довшим дишлом буде ваще заламати але буде менший радіус розвороту тому мені нормально
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Andy_Bady



Статус: Offline
Зареєстрований: 27.02.2014
Повідомлення: 416
Звідки: Винница
Моє авто: ЗАЗ-968м

ПовідомленняДодано: 17 Вересень 2014 08:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А почему на машине задний номер наоборот прикручен, "карманом" вниз?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10316
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 17 Вересень 2014 10:33    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Дышло колхоз и уипанство - хер тебе его зарегят!
Хотябы посмотри конструкцию дышла на зоводских прицепах.
Теорию сварных соединений и сопромат тут толкать не буду.


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 17 Вересень 2014 10:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да, Юра, Ланц прав + дышло очень длинное, на дороге маневры сложнее будет исполнять!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 17 Вересень 2014 11:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я вже питав скільки вони хочуть за реєстрацію саморобки, мягко кажучи вони ахуїли вкорінь Laughing njve то якось похЬ

Дишла бувають різні в залежності від типу причепа, тому не обовязково воно має бути трикутним. знов ж таки так я я міряв дишла тих совок і нових причепів, довжина орієнтовно 60-80см, но знов ж таки навіть якщо це не правильно то мені похЬ так як я вже от так їздив і все було нормально, ніяких складних фігур він не виконував, навіть в центральній частині з вузькими вуличками і запаркованими машинами норм вивертає.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 17 Вересень 2014 13:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Это хорошо!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 17 Вересень 2014 14:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а кстати,сколько за регистрацию?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 17 Вересень 2014 19:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


сьогодні покатався ше з ним по місту, коли переганяв в інше місце, мотнув 30 з копійками км в тому числі з підйомами, поворотами затяжними, заїжджанням в подвіря задом при тому ще й згори в низ. машина трохи відчуває його, але то норм, всеодно що 2оє в салоні, а накат навіть кращий Laughing

На рахунок доків то прайс шоб принесли все готове на обліку вже 450 баксів, інші сказали 250, але то всьо до сраки, думаю що можна і за 100-150 вирішити, а як ні то простіше купити від совкового саморобного або від Степка, а номер на дишло зроблять без проблем як на заводі.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 08 Грудень 2014 01:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Давно ніц не писав бо ніц не робив, тай впринципі зара не буде робити бо нема на нього часу. докупив ще труби кусок для дишла і для рамки тай все, поки маю 2 машини доробити аби можна було на продаж виставити тому в третинки поки малий пріоритет. але надіюсь до зими як буде норм світло на гаражах то доварим і як куплю буржуйку то щей почнем його вже шпаклювати та готувати до пофарбування. ну і все з новин поки)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 11 Грудень 2014 03:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


По-любому дишло слабувате. Одна довга трубочка, навіть без особливого навантаження рано чи пізно прогнеться і дасть тріщину. Ти можеш там возити повітря, але це транспортний засіб і цим все сказано. Ти не будеш мєнтам росказувати казочки про навантаження з трьох трусів образно кажучи. Є вимоги, стандарти. Надійність з запасом понад усе, навіть для себе. Ти занадто самовпевнений в своїх інженерних витівках. В мене був причіп кременчуцький, купив прогнутим, бухтував, та посилював 6мм смугою зверху і знизу. Дишло було трикутне. Переробляв стремянки на кріпленнях кузова до рами-дишла. Порожній причіп теж має свою вагу і бере на себе свої навантаження під час іїзди. Ваги не тра, достатньо самої вібрації. Побачиш результат.

Причіп гарний, мені подобається. Виглядає досить гармонійно на мій погляд. Але без рами це поки що сувенір, папьє-маше.

Можеш не брати до уваги все шо тут пишеться, але рано чи пізно ти до того вернешся незалежно від твого теперішнього бачення, і дай бог, шоб то було без прикрих наслідків. Бажаю вдалої їзди.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5  Наст.
Сторінка 4 з 5

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group