Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Хвостик 968м, або третинка))
На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 29 Серпень 2014 01:39    Заголовок повідомлення: Хвостик 968м, або третинка)) Відповісти з цитатою


Ну власне вирішив і я поділитись тим чим зара трохи займаюсь. Машини зара простоюють так як бажання їх робити немає, тай міняються вони частіше чім дехто масло міняє, але зара не про це. Так от десь влітку 2010-го року в мене виникло бажання зробити причіп з куска Мки, якраз і машинка була під це, то чому б і ні?
почалось все з цього:


Але з даним екзимпляром нічого не вийшло тому я це все закинув трошки, на років так 4 Laughing правда в 2012 році стала прикрість і була розбита одна досить не погана машина, прийшлось її порізати, правда всю її я в метал не здав тільки двері та передок, а задок завбачливо відклав до кращих часів і так він простояв 2роки, поки я в червні коли всі збирались в Одесу не захотів продовжити почате і зробити всетаки те чого хотів. І почалось це з от такого:


потім трошки зробили пластики на -14кг


Потім продовжу, ще хіба скажу що ідей багато як вирішити певні питання але воно тільки здається шо все так просто...

ну й на цьому поки все бо хочу вже спати.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 29 Серпень 2014 08:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Честно, как то не то

_________________
Там где поезд не промчится и не проедет трактор, заз на пузе проползёт и ничего с ним не случится!
0637823806 Михаил.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 29 Серпень 2014 09:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


чет мне кажеться что передок надо было по другому отрезать. отрезать на 10-15 см дальше чем есть сейчас и загнуть внутрь. а так у вас проем двери вместо морды
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 29 Серпень 2014 12:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


petertuning про загинання нічого не зрозумів, але морда то окрема історія Wink

до вчорашньої писанини вкину ще одну фоточку де видно як підсилювалось дишло.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Boss156



Статус: Offline
Зареєстрований: 11.12.2007
Повідомлення: 494
Звідки: Беларусь, Гомель

ПовідомленняДодано: 29 Серпень 2014 14:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
[


А как это потом на учет ставить?


_________________
2:452/156 DX4Station
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 29 Серпень 2014 14:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Boss156 над тим питанням зараз працюєм. через інститут наврядчи напряму вдасться щось оформити тому тут 2 варіанти: вобхід дістати акт з інституту або степок))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 29 Серпень 2014 14:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


НИЦ БДР выдавало доки на самодельные прицепы.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 29 Серпень 2014 14:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


petertuning яким чином? + тут несучий кузов а у всіх інших рама. в нас не європа де можна при певних обмеженях таке на облік поставити
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 29 Серпень 2014 16:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


я тебе сказал ключевое слово самодельный..или еще буш думатькакая у кого рама?Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Cepera-exp



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2010
Повідомлення: 840
Звідки: Запорожье

ПовідомленняДодано: 29 Серпень 2014 17:49    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Вот тебе для мотивации фото творения председателя ЗАЗ клуба Литвы:







Есть у них в Литве и такой экземпляр:


Very Happy


_________________
Руки не для скуки
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 29 Серпень 2014 21:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


petertuning як можна з ними звязатись?
Cepera-exp та ну, в нас теж є з горбіків причіпи у львові вже давно, а я хотів зробити гармонічний

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2014 00:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Навіть якщо декому не подобається, всерівно продовжимо Twisted Evil

Дишло завершине і тепер причіп візуально має бути в рівень машині Cool

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
ferenets
ПетросянЪ


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2010
Повідомлення: 463
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2014 01:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


нах оно тебе?
имхо, в данном приколе не вижу смысла.
прихвати прикольный прицеп, и не заморачивайся...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2014 01:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ferenets ну як нашо? впринципі просто хочеться таке мати + така штука корисна тим шо спокійно можна на дальняк поїхати і незахламлюючи доверху всю машину привести все що потрібно, включно з запчастинами. та щей виглядати буде стильно а не як простий причім бортовий
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Gleb-ZAZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.07.2014
Повідомлення: 265
Звідки: Ukraine
Моє авто: ЗАЗ 968М

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2014 10:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


поддерживаю
Хороший проэкт
Всегда нравились подобные проэкты. Так держать!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2014 22:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Підтримую Юру. Проект крутий. Теж собі хочу таке зробити при можливості. Простий причіп це вчорашній день Wink

_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2014 23:03    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Глеб, Вова Дякую! На днях якщо буде йти робота то закину ще фото, впринципі по поварці теоретично цього тижня мали б закінчити, хотя побачим, бо там здається що роботи як такої нема а насправді трохи підхарює...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2014 23:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я от тільки завжди думав, як передок оформити, досі нічого в голову не приходить. цікаво як ти хочеш зробити.

А ще рекомендую робити гальма на ньому.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2014 23:08    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):



ОДЯГНИ ЗАХИСНИЙ КОЖУХ І РУЧКУ НА БОЛГАРКУ Twisted Evil


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2014 23:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


гальм не буде так як він легкий і то лишній гемор який мені не тре.

на рахунок передка то варіантів є декілька, поки вибрав один, що з того буде глянем пізніше трохи, бо сам не знаю як одну проблемку вирішити в ньому.

а щодо болгарки то не смішни курей, ще скажи що тре окуляри та рукавиці, чи футболку вдягати коли))) нею працюю) тай то дитяча не мою в мене під 180 круг, але нею не зручно трохи працювати

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Наст.
Сторінка 1 з 5

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group