Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Политическая тема
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 281, 282, 283, 284  Наст.
 
Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець»
Попередня тема :: Наступна тема  

Закрываем тему или нет (повторное голосование)?
Да, пока не пересрались опять
35%
 35%  [ 36 ]
Нет, пусть останется возможность для культурной (!) дискуссии, кому интересно
48%
 48%  [ 49 ]
Мне пох
16%
 16%  [ 17 ]
Всього проголосувало : 102

Автор Повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 05 Лютий 2015 22:40    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


А яка нафіг різниця чи він америкос чи ні? Україні вони поганого нічого не роблять, а Україна не росія, тому російська думка нам не цікава.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 05 Лютий 2015 23:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою




что-то хелла тут не увидел...
проспал тусняк?


_________________
Тот, кто не хочет слушать, не услышит и не поверит, а тот, кто верит и понимает, не нуждается в объяснениях.
О.Хайям
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 05 Лютий 2015 23:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сотник писав(ла):
А яка нафіг різниця чи він америкос чи ні? Україні вони поганого нічого не роблять, а Україна не росія, тому російська думка нам не цікава.


железная логика...
как у кличко.


_________________
Тот, кто не хочет слушать, не услышит и не поверит, а тот, кто верит и понимает, не нуждается в объяснениях.
О.Хайям
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 00:11    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


союзник, він і в африці союзник.

багато свідомих росіян, кавказців і т.д. на нашому боці. українці не проти. Росія в особі птн та сепарів проти? тоді нам як і всьому кошу Запорізькому

Цитата:
Відповідь Запорожців Магомету IV

Запорізькі козаки турецькому султану!

Ти, султан, чорт турецький, і проклятого чорта брат і товариш, самого Люцифера секретар! Який ти в чорта лицар, коли голою сракою їжака не вб’єш? Чорт висирає, а твоє військо пожирає. Не будеш, сучий ти сину, синів християнських під собою мати. Твого війська ми не боїмося, землею і водою будемо битися з тобою, розпройоб твою мати.

Вавилонський ти кухар, македонський колесник, єрусалимський броварник, олександрійський козолуп, Великого та Малого Єгипту свинар, вірменський злодіюка, татарський сагайдак, кам’янецький кат, в усього світу й підсвіту блазень, самого гаспида онук і нашого хуя крюк. Свиняча ти морда, кобиляча срака, різницький собака, нехрещений лоб, матір твою вйоб.

От так тобі запорожці висловили, плюгавче. Не будеш ти і свиней християнських пасти. Тепер кінчаємо, бо числа не знаємо і календаря не маємо, місяць у небі, рік у книзі, а день такий у нас, як і у вас, за це поцілуй у сраку нас!..

Підписали: Кошовий отаман Іван Сірко з усім кошем Запорізьким


П.С. Перш ніж критикувати Кличка, краще спочатку спробувати переплюнути його досягнення.


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Denisa



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2012
Повідомлення: 42
Звідки: Україна
Моє авто: ЗАЗ-966

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 00:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


угарний брєд з американцями нагадав мені про не менш вопіющі випадки коли на нашому боці воюють Імперські війська Laughing


Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
priedinieks



Статус: Offline
Зареєстрований: 13.02.2009
Повідомлення: 746
Звідки: Latvia
Моє авто: zaz 965a

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 01:20    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


maxx писав(ла):



На "Мосфилме" озвучивали? Laughing

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 01:31    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


maxx писав(ла):


что-то хелла тут не увидел...
проспал тусняк?

Вижу, Макс, тебя ажтрисёт Laughing


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
format
НекроПедоЗаЗоФил


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2008
Повідомлення: 3875
Звідки: Милые Серпушки
Моє авто: ЗАЗ-965 Сочи

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 08:07    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


Эй!!! Заип@ли друг друга палкой тыкать!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 09:40    Заголовок повідомлення: поддержали 2 человек Відповісти з цитатою


maxx писав(ла):


что-то хелла тут не увидел...
проспал тусняк?

Макс, поясни, а що саме тобі тут не сподобалось? Слава богу, що завдяки Пуйлу ми будемо мати патріотичну молодь, яка любить свою Батьківщину!


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 11:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сотник писав(ла):

П.С. Перш ніж критикувати Кличка, краще спочатку спробувати переплюнути його досягнення.


в филологии?


_________________
Тот, кто не хочет слушать, не услышит и не поверит, а тот, кто верит и понимает, не нуждается в объяснениях.
О.Хайям
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 11:12    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


в житті
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 11:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


priedinieks писав(ла):

На "Мосфилме" озвучивали? Laughing


в одессе на киностудии довженко


_________________
Тот, кто не хочет слушать, не услышит и не поверит, а тот, кто верит и понимает, не нуждается в объяснениях.
О.Хайям
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 11:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


maxx писав(ла):
priedinieks писав(ла):

На "Мосфилме" озвучивали? Laughing


в одессе на киностудии довженко


С каких пор киевская киностудия оказалась в Одессе?



Останній раз редагувалося: Barbarossa (06 Лютий 2015 11:18), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 11:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Hell-Racer писав(ла):

Вижу, Макс, тебя ажтрисёт Laughing


не понял последнего слова, это местный диалект?
на шествие не всех бандеровцев позвали? или у тебя болгарка работала, когда "сурьмы гралы й барабан быв"?


_________________
Тот, кто не хочет слушать, не услышит и не поверит, а тот, кто верит и понимает, не нуждается в объяснениях.
О.Хайям
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 11:38    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Олег писав(ла):

Макс, поясни, а що саме тобі тут не сподобалось? Слава богу, що завдяки Пуйлу ми будемо мати патріотичну молодь, яка любить свою Батьківщину!


ассоциации нехорошие...

набери в гугле "факельные шествия" и ты увидишь российских нацистов в крыму в 2010 году, фашистской германии в 30-х и нациков современной украины.

патриотизм это конечно хорошо, это родину любить, но долбить в барабан и орать "смерть ворогам" не особо в моем понимании вяжется с любовью.
а что означает "слава нации"? про какую нацию речь?

у патриотической молодежи должны быть еще и мозги, а не просто оперативная память.


_________________
Тот, кто не хочет слушать, не услышит и не поверит, а тот, кто верит и понимает, не нуждается в объяснениях.
О.Хайям
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 11:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сотник писав(ла):
в житті


нет спасибо.
перспектива болезни паркинсона меня мало прельщает.
а хуями его уже сейчас пол-киева кроет, если не больше.

таки досягнэння мэни нэ потрибни Laughing


_________________
Тот, кто не хочет слушать, не услышит и не поверит, а тот, кто верит и понимает, не нуждается в объяснениях.
О.Хайям
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
maxx
Запцацковед
Запцацковед


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.12.2003
Повідомлення: 4890
Звідки: г. Симферополь
Моє авто: ЗАЗ968М, ЗАЗ968

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 11:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Barbarossa писав(ла):

С каких пор киевская киностудия оказалась в Одессе?


в одессе есть такая доска


я подумал, что она тоже имени довженко Rolling Eyes


_________________
Тот, кто не хочет слушать, не услышит и не поверит, а тот, кто верит и понимает, не нуждается в объяснениях.
О.Хайям
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 13:46    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


maxx писав(ла):
Hell-Racer писав(ла):

Вижу, Макс, тебя ажтрисёт Laughing


не понял последнего слова, это местный диалект?
на шествие не всех бандеровцев позвали? или у тебя болгарка работала, когда "сурьмы гралы й барабан быв"?


Дааа... Вижу последсвия "рюзге мира" на лицо Стыд Интересно, ты только сейчас под действием киселя или 23 года прикидывался нормальным?


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 13:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


format писав(ла):
Эй!!! Заип@ли друг друга палкой тыкать!!!


Макс - провокатор, даже ты это уже понял. Респект)))
Хотя впрочем мне пох на его высероны. Пускай повеселит людей Laughing


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
napalm
Главврач
Главврач


Статус: Offline
Зареєстрований: 11.04.2003
Повідомлення: 9913
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ-965А

ПовідомленняДодано: 06 Лютий 2015 14:51    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


maxx писав(ла):
Олег писав(ла):

Макс, поясни, а що саме тобі тут не сподобалось? Слава богу, що завдяки Пуйлу ми будемо мати патріотичну молодь, яка любить свою Батьківщину!


ассоциации нехорошие...

набери в гугле "факельные шествия" и ты увидишь российских нацистов в крыму в 2010 году, фашистской германии в 30-х и нациков современной украины.
тут согласен. любые нацики - гнойный прыщ общества.

maxx писав(ла):
патриотизм это конечно хорошо, это родину любить, но долбить в барабан и орать "смерть ворогам" не особо в моем понимании вяжется с любовью.
а что по-твоему нужно делать с врагами, которые пришли на твою землю освобождать её от тебя же?

maxx писав(ла):
а что означает "слава нации"? про какую нацию речь?
если ты именно про нацию, а не национальность, то присоединяюсь к вопросу

maxx писав(ла):
у патриотической молодежи должны быть еще и мозги, а не просто оперативная память.
типа как у тех, кто приезжает в соседнюю страну спасать беременных бабушек и снегирей от карателей?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Дана тема закрита, Ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ЗАЗ Форум -> Клуб власників автомобілей «Запорожець» Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 281, 282, 283, 284  Наст.
Сторінка 282 з 284

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group