Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Карпаты-фест 2014
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм
Попередня тема :: Наступна тема  

Перекличка
Поеду
32%
 32%  [ 9 ]
Может быть
14%
 14%  [ 4 ]
Не поеду (для тех, кто собирался, но передумал)
21%
 21%  [ 6 ]
Не поеду (для тех, кто и ранее не планировал)
32%
 32%  [ 9 ]
Всього проголосувало : 28

Автор Повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 03 Жовтень 2014 22:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


хто дозвониться до хлопців в гори, скажіть шо я дуже просив щоб мене набрали! бо в мене всі поза зоною. дякую!

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
kobza
Шаман Сосіской


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.11.2008
Повідомлення: 695
Звідки: Ів Франківськ

ПовідомленняДодано: 05 Жовтень 2014 21:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Франківська група вже дома.
Всім дуже дякую,було мега круто.


_________________
А небо все точно такое же,
Как если бы ты не продался...
(Егор Летов)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 05 Жовтень 2014 21:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


давайте подробиці, фото

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 06 Жовтень 2014 01:19    Заголовок повідомлення: karpaty Відповісти з цитатою


А я так давно вже хочу в Дземброню Sad Туди ми їздили товариством щороку ще за часів моєї молодості.
Моеж все-таки перенести Карпати в загальну тему, це ж вже щорічна традиційна поїздка. А то я в Спірт і не дивлюся, хоч і полюбляю самогоночку Very Happy
Та й останньо вічно кудись моталася і не було часу, якщо і сиділа за комп"ютером, то весь час в новинах.
Якщо неможливо перенести, то велике прохання на другий рік якось інформувати мене особисто, була один раз і шалено хочу ще.


_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 06 Жовтень 2014 08:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Первая киевская група (я и Мишка) были в Киеве в 22-30. остальная компашка в это время была в Каменце (кто пил час у Барбароссы, кто фоткался в Старой крепости), думаю, что все уже дома.
Кака всегда ОФИГЕННО МЕГА ПОЗИТИВНАЯ ВСТРЕЧА!!! Раненых зашили, заблудшие вернулись, баня суперовая!! Ососбенно рады были видеть Семейство Нициков, Войтика, Мирона, Кобзу!!! ВСЕМ ОГРОМНОЕ СПАСИБО!!!


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Sekator
ЗамКлубногоКассира


Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлення: 653
Звідки: Киев, Драбов
Моє авто: ЗАЗ-968АЭ

ПовідомленняДодано: 06 Жовтень 2014 08:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Да, ми вже вдома! Тільки зайшов до квартири... Поїздочка як завжди трешова, та мега класна!!!))) Всім величезне дякую, всих був дуже радий бачити, особенно в суботу ввечері!))) :-D
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 06 Жовтень 2014 09:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Чес слово не спал до часов 4.00-5.00 Rolling Eyes

ВСЕМ-ВСЕМ большое спасибо за дружескую и очень теплую компанию Exclamation Exclamation Exclamation


В Карпатах плохой погоди нет совсем, да, она разная, но все-ровно отличная и завораживающая Smile




_________________
Там где поезд не промчится и не проедет трактор, заз на пузе проползёт и ничего с ним не случится!
0637823806 Михаил.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
iryska



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.11.2009
Повідомлення: 451
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ-965

ПовідомленняДодано: 06 Жовтень 2014 11:01    Заголовок повідомлення: карпати Відповісти з цитатою


Щиро заздрю Very Happy А на Піп Іван не ходили?

_________________
Ірина Денис
+38 096 188 58 25
+49 170 599 24 35
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 06 Жовтень 2014 11:13    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Було все класно, веселий настрій, дружня компанія. Дякую всім, хто був! Пізніше викладемо фотки і відео. Це незабутні хвилини спілкування між годинами міцного сну)))

iryska На попі Івані ми були того року восени.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 06 Жовтень 2014 11:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


В 8-00 был дома, два часа на сон и собираюсь на работу. Поездка супер, всем спасибо!
Гы, я оторвал балку.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 06 Жовтень 2014 13:03    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Да! Круто отдохнули!
Особенно, запомнится наша небольшая группа, ощутившая экстрим, заблудившись после 19-00 в горах и преодолевавших мокрый густой, порой непроходимый лес и крутые склоны! Спасли нас навигаторы, рации, и три фонарика.

Праздник, поездка, поход, банька... все удалось на славу!!!



фото ночного КП сегодня в полночь


Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 06 Жовтень 2014 13:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саняба писав(ла):
Спасли нас навигаторы, рации, и три фонарика.

Малыш, а как же мы? Rolling Eyes Twisted Evil


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Ane4ka



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.05.2014
Повідомлення: 23
Звідки: Minsk

ПовідомленняДодано: 06 Жовтень 2014 18:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Всем большое-большое спасибо! Это было мегакруто! Отдельное спасибо от меня Олегу и Санябе за хорошую компанию в дороге))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 06 Жовтень 2014 18:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я же тебя тоже успел прокатить, с диким лязгом, скрежетом, рёвом и писком Laughing

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Ane4ka



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.05.2014
Повідомлення: 23
Звідки: Minsk

ПовідомленняДодано: 06 Жовтень 2014 18:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Спасибо-спасибо, этот полет мне тоже не забыть Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 07 Жовтень 2014 09:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Олег писав(ла):
Малыш, а как же мы? Rolling Eyes Twisted Evil


Вы нас тоже спасли: подогрели и обогрели в бане!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Ницик
Неисправимый оптимист


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2008
Повідомлення: 1619
Звідки: Кам'янець-Подільський
Моє авто: ЗАЗ 968М,ЗАЗ 968А

ПовідомленняДодано: 07 Жовтень 2014 09:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Всім дякую за зустріч,радий був всіх бачити




Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 07 Жовтень 2014 10:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дайте еще фоток!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Олег
Бриллиантовая рука


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.05.2003
Повідомлення: 3994
Звідки: Вышгород

ПовідомленняДодано: 07 Жовтень 2014 14:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ницик писав(ла):
Всім дякую за зустріч,радий був всіх бачити
вот так всегда, только уехал - сразу пошла групповуха!
Evil or Very Mad


_________________
Я люблю Україну! Будь ласка, поважайте нас!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Ницик
Неисправимый оптимист


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.11.2008
Повідомлення: 1619
Звідки: Кам'янець-Подільський
Моє авто: ЗАЗ 968М,ЗАЗ 968А

ПовідомленняДодано: 07 Жовтень 2014 15:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вот и часть фоток
http://my.mail.ru/mail/niceyan/photo?album_id=196

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Наст.
Сторінка 14 з 17

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group