Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Zaz 965 (Червоний дракон) golf22

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
golf22



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.06.2012
Повідомлення: 61
Звідки: Богуслав
Моє авто: Audi 100 TD. ZAZ 965

ПовідомленняДодано: 15 Квітень 2014 15:21    Заголовок повідомлення: Zaz 965 (Червоний дракон) golf22 Відповісти з цитатою


От і я вирішив створити гаражик і показати свою машинку.

Хрочу розпочати с історії як він до мене попав.
До цього на цій машинці вілїздив мій дід. В нього вона була дуже давно. Деда був другим власником цієї машини. Любив її. Дививсь за нею. Приробив собі фаркопа і їздив з теліжечкою на город ( Хотя на багажник вміщалось картоплі більше Very Happy ) Не гарцював 60 - 70 то його максимальна швидкість була. Але часи йшли... І тут діда спіткала біда. Лопнув колінвал. На той момент мені було років 16. І я подумав чом би й не допомогти старенькому відремонтувати жужика. На той момент я думав раз то запорожець, той мотор там крутити легще чим на "Карпатах". Ок як я помилявся... ( це я усвідомлюю вже зараз)
Взяв я "мурзілку" і почав розкручувати сердечко звіра. Але не без "Добрих" людей з "благими" намірами і з "великими" знаннями які взялись мені "допомагати" ( якщо це можна так сказать) Ми розвалили мотор кувалдою.... (якщо в 2х словах) потім з 3х елі зібрали 1 і той тільки завівся (а їздити не схотів) Але я на ньому проїхався трішки і все... заразився ЗАЗо манією. Після того я тільки ( як би то смішно не звучало) мріяв Very Happy Very Happy Як буду їздити на ньому.
Час ішов. Але то все були "мечти" пацана в якого не було ні грошей ні можливостей, і зрозуміло шо машину цю мені ніхто не дасть. Час ішов. Я вже був забув про те все діло.
Але "розбитий мотор кувалдою" звів мене з одним формучанином і земляком. Такий "мало відомий" член клуба як [color=red]DJ_Technic[/color]
Тут знову понеслось... Знову загорівся.
Я вирішив приймати якісь дії для досягнення такої невеликої мрії.
Назбиравши трішки грошенят я дізнався що в мене в місті дід продає Мку (ЗаЗ 968) .
Я прийшов до нього і цікавився почім мотор з коробкою відасть. Так поговорили побалакали і за тисячу гривень 75 копійок і пів літри горілки я став власником ще одного жужа з документами ( який потім можна сказати "подарував" ще одному майбутньому одноклубнику . Але то геть зовсім інша історія)
Цілу зиму стояла Мка в дворі і я не знав з чого почати і як то все робить. Маючи Українську натуру чекав що хтось прийде та зробе
Very Happy але не дочекався.
Весна прийшла і я вирішив будь як буде а сидіти і нічого більше не робити я не буду. ЗАзік був пригнаний в більш робоче місце ( Мій гараж. Деякі зазоводи там вже побували, побухали і поспали Very Happy )
І демонтував рідний мотор.


Після цього я зрозумів що з допомогую ключів я 40 сильний мотор в горбі не поставлю... Зі страхом в середені почав готувати салон.( так як до цього з болгаркою не працював і дуже боявся зіпсувати) Страх страхом а бажання перемогло


дуже боявся пошкодити лонжерони але операція пройшла успішно. І я зрозумів шо не такий я "безнадьожний" і ще не все втрачено.


Якість метала мене досить вразила Very Happy Сточив цілий круг майже.
Потім вияснилось що 40вочні "роги" не підходять. а рідні на 40 коробку не налазать трішки. тоді ми взяли в руки знову "адський" інструмент і почали робити всякі "рітуали" щоб всьо було як співав Шнуров Super good! Very Happy
Вийшло щось в такому роді


Потім виявилось що на коробці також є "зайві" виступи які заважали нам в роботі.
ДО

Після


Після прихода друга і підкріплення "резиновим" пивом преміум класу


Поставили з трудом і ізвращеніями коробку на місце
Вийшло якось так:



Був довольний як слон!

Потім я оцінив все те що зробили і зрозумів що так корабель не попливе і мотор триматися не буде.
Тож позвав сосіда зі "самогонно сварочним апаратом" і укріпили кріпеж мотора.


Чомусь радості не було меж. Чи то через те що сам поставив чо то перший крок в поставленні ЗАЗіка на ноги.


Але трапилась ще одна неприємність. Я замітив що я своєю маленькою ніжкою нажимаю 3 педалі відразу
Very Happy
Подумавши погадавши було вирішено:
Перейдем на педалі верхнього місце положення
Тросики то звичайно добре: але вирішив перейти на гідравліку
І мені дуже не сподобалось що там 1 гальмівний контур.

Що було зроблено:
Жигульовський головний тормозний
Жигульовський Головний зчеплення.
До



після


НА фото ще циліндри запорожовські але ми їх змінили на жигуль.
Трішки не вгадав з педалькою гальма але ми її виставили по центру.
Поставили мотор. І тут dj_technic запрошуе всих на Дибинці фест.
Я так хотів поїхати що 3 ночі ночував з жужиком. І тут момент істинни. Приїжають в гості зазоводи. Всим було весело. (мабуть окрім мене. Тому що я боявся що не встигну доробити машину.) а пасажиром то не то. через 4 години виїзджати а в мене ні гальмів ні зчеплення немає... Але як кажуть справились.
Виїхав. З коробки масло тече, в коробці щось шкряботить не наче туди хтось жменю щебню закинув. Задньої нема. Сцепа буксує. Але я щасливий.
І тут декілька фото з зустрічі:


Тут підїхав SAS з яким познайомився вже в живу. Дуже класний мужик Cool


Групове фото на фоні мого жужа




Отак. Після зустрічі був дуже радий.
Була замінена коробка. Вижимний.
Розбірався з проводкою.
Зараз збираю мотор. Хочу дуже попасти на мегазліт 2014.

До речі фото з останніх "покатушок"
Вже з лядою




Думаю гараж будемо поповнювати інформацією з новими роботами.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10317
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 15 Квітень 2014 16:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


С открытием!
Первыйнах! Laughing


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 15 Квітень 2014 17:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Написано з душею!

Такий малюк повинен їхати на Мегазліт! Удачі, з нами сила)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 15 Квітень 2014 19:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вітаю !!!прикольно пишеш і наміри хороші! наберись терпіння і все вийде і поїдеш на мегазліт і всі ми там разом позависаєм!!!!удачі з машинкою!!!

_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
965mmx



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.05.2006
Повідомлення: 2500
Звідки: г. Сочи
Моє авто: 965

ПовідомленняДодано: 15 Квітень 2014 22:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А я был в том гараже )))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 15 Квітень 2014 22:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вітаю! удачі з ним! побачимось на зльоті)

_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
golf22



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.06.2012
Повідомлення: 61
Звідки: Богуслав
Моє авто: Audi 100 TD. ZAZ 965

ПовідомленняДодано: 15 Квітень 2014 23:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Надіюсь побачимось) Не хочу їхати пасажиром
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 16 Квітень 2014 14:20    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Приєднююсь до привітань!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
golf22



Статус: Offline
Зареєстрований: 24.06.2012
Повідомлення: 61
Звідки: Богуслав
Моє авто: Audi 100 TD. ZAZ 965

ПовідомленняДодано: 15 Тра 2014 00:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так як часу не багато. А з літньою сесією зовсім нема ( незважаючи на те що я опезд*ел) З ЗАЗіком маштабних "боєвих" дій не проводоли. Було багато ідей але на світ появилась тільки одна більш менш приемлима.
Так як в мене стоїть вертольот 40-вка. то кришка задня закриватися не хоче. ( точніше не хотіла поки не попросили) Було якось так:
Відкрита

Та закрита.

Нажаль без "адского" інструменту тут не обійшлось. Та й з бубном стрибав наче обізяна коло універмагу. Але з горем пополам я віднайшов що машина після рихтовки поведена.
І все ж таки причепив це чудо. Вийшло не так як я хотів але якось вийшло.
Доробив все до ночі і фотографував тодіж.


Також "пошаманив" з сідушками. Тепер складаются і роскладаются як
діван у мого деда. Але бажано знайти нові так як з кріпленням там не дуже добре.
Поки все Smile

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group