Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЗАЗ 968 АЭ "Джорджик"
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
prostosergik



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2010
Повідомлення: 313
Звідки: Планета Земля
Моє авто: 968АЭ - продан

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2014 20:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я думал про слив. Только вот геморно это, если красиво и правильно делать. Это надо минимум дюймовую трубу, иначе забиваться будет говнами всякими. А паять ее то еще удовольствие в тесном объеме. В приницпе, вода стекает по жолобам, на фару =( Только там, где приварены петли - углубление зачем-то. Вот там вода и задерживается. В раздумиях чем рассово правильно эти углубления вывести в ноль. Ясно, что не шпатлевкой, потрескается. Или полутонной кузовного гермета, или мастикой. Есть еще варианты? Проваривать петли по периметру герметичным швом тоже лениво =)

Какие уплотнители применить на воздухо-дверке? Опыт есть?


_________________
Бедняки на запиках не ездют. Ездют экономные состоятельные. (с)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Herdsman



Статус: Offline
Зареєстрований: 18.06.2013
Повідомлення: 504
Звідки: Винницкая обл.
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2014 20:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Лючка нет Sad
А если туда что-то типа сплен'а наклеить Embarassed вместо резинки


_________________
ЗАЗ-автомобиль с пугающей ремонторигодностью...и позитивный
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
prostosergik



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2010
Повідомлення: 313
Звідки: Планета Земля
Моє авто: 968АЭ - продан

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2014 20:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Herdsman писав(ла):
Лючка нет Sad
А если туда что-то типа сплен'а наклеить Embarassed вместо резинки


Уже клеил =) Дело в том, что если слой тонкий, то толку ноль, с одного конца прижимается, с другого - нет. Если толстый и мягкий, то в принципе прихимается нормально, но продавливается сильно, т.к. края всеравно негерметичны.

Вот затулить бы туда чтото типа Волговского лючка...


_________________
Бедняки на запиках не ездют. Ездют экономные состоятельные. (с)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Саха



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2006
Повідомлення: 833
Звідки: Харьков
Моє авто: DAEWOO LANOS 1,5 SE 2009г.в.

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2014 04:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


prostosergik писав(ла):
Я вот даже с рамзесом соглашусь =) Я сам по себе веду ночной образ жизни, и Джорджик тоже, видимо =) Третий день подряд он отказывается заводиться днем, и почти с пол-тычка заводится ночью. Так что хрен его знает =) Но свечи таки проверю Very Happy


Не парся он всю свою сознательную жизнь жил ночью, не подвёл не разу это авторитетно тебе заявляю!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саха



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2006
Повідомлення: 833
Звідки: Харьков
Моє авто: DAEWOO LANOS 1,5 SE 2009г.в.

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2014 04:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Димас писав(ла):
Скоро Джордж будет опять в продаже.

Пора вижу забирать, а то по рукам гуляет желтенький Джержик!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саха



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2006
Повідомлення: 833
Звідки: Харьков
Моє авто: DAEWOO LANOS 1,5 SE 2009г.в.

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2014 04:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


prostosergik писав(ла):
Стоял себе Джорджик, никого не трогал, под пунктом приема маталла, совмешенным с гаражом. Но этим утром на него вздумалось забраться детям. А дети такие дети, спускаться по забору лень, проще спрыгнуть на крышу стоящего внизу запорожца.

Гореть им в аду.



Вот сцу... я б башню свернул бы!



Останній раз редагувалося: Саха (19 Січень 2014 19:10), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саха



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2006
Повідомлення: 833
Звідки: Харьков
Моє авто: DAEWOO LANOS 1,5 SE 2009г.в.

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2014 04:41    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


prostosergik писав(ла):
Полез сегодня электрику чистить. И офигел. Shocked Оказалось, коммутатор был подключен к трамблеру через 5 м провода и реле, находящееся в багажнике! Судя по всему, была какая-то сигналка родом из 80-х.

Это вполне могло быть причиной нестабильной искры при старте. Считайте, на катушку шел импульс через сопротивление пару десятков Ом! Утром проверю.

.


НЕТ ЭТО РАБОТАЛО И МОЖЕТ РАБОТАТЬ ЕЩЕ СТОЛЬКОЖЕ!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саха



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2006
Повідомлення: 833
Звідки: Харьков
Моє авто: DAEWOO LANOS 1,5 SE 2009г.в.

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2014 04:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


prostosergik писав(ла):
Внезапно: кузов когда-то был оцинкован! Наверное, из-за этого прожил так долго...



Руки отбить последующим как так можно было довести, если там краска заводская новая была не тронутая, а всё это от того что не кто не разу не поднимал ковра и сиденья!!!!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Саха



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2006
Повідомлення: 833
Звідки: Харьков
Моє авто: DAEWOO LANOS 1,5 SE 2009г.в.

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2014 04:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


prostosergik писав(ла):
Психанул.

.


ОЦЕНИЛИ С БАТЕЙ РЕСПЕКТ И УВАЖУХА!!!!!



Останній раз редагувалося: Саха (19 Січень 2014 19:11), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
prostosergik



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2010
Повідомлення: 313
Звідки: Планета Земля
Моє авто: 968АЭ - продан

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2014 14:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саха писав(ла):
Димас писав(ла):
Скоро Джордж будет опять в продаже.

Пора вижу забирать, а то по рукам гуляет желтенький Джержик!

Не слушай его, Джорджа я продавать в ближайшее обозримое время не думаю.


_________________
Бедняки на запиках не ездют. Ездют экономные состоятельные. (с)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Саха



Статус: Offline
Зареєстрований: 15.12.2006
Повідомлення: 833
Звідки: Харьков
Моє авто: DAEWOO LANOS 1,5 SE 2009г.в.

ПовідомленняДодано: 19 Січень 2014 19:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


prostosergik писав(ла):
Саха писав(ла):
Димас писав(ла):
Скоро Джордж будет опять в продаже.

Пора вижу забирать, а то по рукам гуляет желтенький Джержик!

Не слушай его, Джорджа я продавать в ближайшее обозримое время не думаю.

Молодец! Если что пиши. Я та много о нём чего знаю, помогу, есть кое какие запчасти, в общем надо дам моб в лс!
Есть установка для опрокидывания автомобиля.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
prostosergik



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2010
Повідомлення: 313
Звідки: Планета Земля
Моє авто: 968АЭ - продан

ПовідомленняДодано: 20 Січень 2014 02:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саха писав(ла):

Есть установка для опрокидывания автомобиля.


Оооо! Вот это весьма нужная и полезная штука! Буду заниматься дном как только потеплеет для малярных работ. Да, кинь тел в личку, позвоню весной.


_________________
Бедняки на запиках не ездют. Ездют экономные состоятельные. (с)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
prostosergik



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2010
Повідомлення: 313
Звідки: Планета Земля
Моє авто: 968АЭ - продан

ПовідомленняДодано: 06 Березень 2014 18:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Блджад, заклеил все возможные и невозможные щели атопластилином. Перепроверил вcё. Потеков воды не видно. Однако на полу опять лужа после простоя под туманом(!), даже не под дождем. Я фигею. ОТКУДА ВОДА БЛТЬ?


Останній раз редагувалося: prostosergik (06 Березень 2014 19:11), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 06 Березень 2014 19:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


в мене в багажнику та сама фігня))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 06 Березень 2014 20:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


prostosergik писав(ла):
Блджад, заклеил все возможные и невозможные щели атопластилином. Перепроверил вcё. Потеков воды не видно. Однако на полу опять лужа после простоя под туманом(!), даже не под дождем. Я фигею. ОТКУДА ВОДА БЛТЬ?


узільнювачі на дверях як? і ці шо на склі яке опускається, в мене затікає по дверям десь, і заднє скло десь пускає, після дощу калужка на коврику і в нішах під сидінням Crying or Very sad

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 06 Березень 2014 20:16    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


шось після таких тем перехотів я собі ковролін клеїти))

з-під замка на фартуху не затікає? часто ще розлазиться стик фартуху з жолобком(над фарою). от тудою також дуже непогано затікає Very Happy

доречі це і правда можуть бути жолоба. ти писав що після туману, отож ця вся волога збиралась в краплі, які стікали в низ, там їх ставало ще більше, виходив навіть "потьок"...
біля бачків ще глянь

додано пізніше.
а взагалі - полий воду на лобовуху і дивись де з'явиться вода Wink


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
prostosergik



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2010
Повідомлення: 313
Звідки: Планета Земля
Моє авто: 968АЭ - продан

ПовідомленняДодано: 06 Березень 2014 21:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Відповідаю всім по черзі =)

1) Ущільнювачі на дверях нема, але я вирішив цю проблему зробивши пластеліновий жолобок, зараз вся вода тече на полку багажника. Це тимчасово, потім буде металічне. Тече не з дверей, там все гаразд. Тече зі сторони водія - педалі, пасажира - дірка від пічки (ущільнювача гумового на пічці нема)

2) Заднє не пускає. Там сухо. Переднє - 2-3 краплини, да й не в те місце.

3) Під замком мене поки що не хвилює, але там теж калюжа. Хвилююся за салон, бо хочу влітку класти ковролін, мені там калюжа не треба.

4) Затікає з дирки пічки. Над нею все, до чого дотягнувся промазане пластиліном, дивився на сліди від вологи, начебто все стікає куди треба. Жолоба всі чисті, вода вільно стікає вперед з полки багажника.

5) Лив, все тече куди має, все сухо, але як туман або дощ та машина стоїть - то опа. =( Я вже починаю думати про конденсат на кришці багажника, але довести не можу. Якась містика. Там, де пічка, там є схил, тобто вся волога має стікати униз багажника, але не стікає.

6) Всі стики крил зі стійками промазані герметиком з обох сторін. Тут мабуть треба консорціум збирати з алкоголем та бабами. Бажано, з будівн. феном та по теплому. Бо я готовий вже плюнути й зупинити реставрацію. Увесь минулий сезон намагався зробити щоб не текло. А воно, падлюка така... (хник хник) =(

... мабуть завтра пофоткаю. Покажу що де як.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Жора



Статус: Offline
Зареєстрований: 21.01.2013
Повідомлення: 159
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 06 Березень 2014 23:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не переживай, у тебя все получится Wink
Главное не отступать и не опускать руки
Попробуй пройтись еже раз по всем возможным местам, может что то пропустил...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
prostosergik



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2010
Повідомлення: 313
Звідки: Планета Земля
Моє авто: 968АЭ - продан

ПовідомленняДодано: 08 Березень 2014 02:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Та получится, куда оно денется. Просто процесс как-то медленно перерастает из технического в философско-экзистенциальный.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
prostosergik



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.11.2010
Повідомлення: 313
Звідки: Планета Земля
Моє авто: 968АЭ - продан

ПовідомленняДодано: 19 Червень 2014 23:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вернемся к нашим баранам.

Занялся медленно кузовом. Есть пару вопросов.

1)Как снять петли передней крышки багажника? Под ними прогнило, течет. Приварены они точками. Высверливать снизу? Резать по периметру неохота.

2) Есть подозрение, что если (при отсутствии платиковых подкрылков) вся вода с дороги фигачит мне в салон через пороги, то у меня, вероятно, уже такое:



Может быть? (фото не мое!)


_________________
Бедняки на запиках не ездют. Ездют экономные состоятельные. (с)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Наст.
Сторінка 11 з 13

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group