Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
968АЭ - Жиган Лимон - Sekator
На сторінку Попер.  1, 2, 3
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Sekator
ЗамКлубногоКассира


Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлення: 653
Звідки: Киев, Драбов
Моє авто: ЗАЗ-968АЭ

ПовідомленняДодано: 30 Тра 2014 16:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Машинка бігає, зі своїми приколами, але бігає!))
До речі, скоро буде празник скидування двигла!))) Фередо бьє при троганні, та і буксує!

Що було зроблено за цей період часу...

Доволі часто граюсь з карбом, уже трошки задовбався...
Поставив спочатку ДААЗ 2108 прямо на перехідник через прокладку карбюратора. Заводиться на холодну класно, сидит карбешнік низько. Мінус, на гарячу хер заведеш!
Поставив стандартну таврійську проставку з прокладками. Стало краще, але проблема з заводкою залишилась ( не так критично але періодично бува). Мінус - при ловлі бугорка ходовкою, карб херячить в кришку моторного відсіку. Херово!

Що зробив, взяв проставку яка становиться між рідним пауком і карбом, на фрезерному станку убрав товщину. Зосталось зверху і знизу по 5 мм. і поставив з таврічеською проставкою під карб.
Висота влаштовує, але завожусь всерівно періодично херово!!!!
Буду перти до карбюраторщика.

По ходовці!
Замінив головний тормозний циліндр на жигульовський
Купив передні тормозні щитки від 966, 4-рі фіатовські циліндрики, переходнічки і мідні шайбочки...
Зробив систему на передок з одним циліндриком, так як ззаду, але тільки положення циліндра отлічається зпереду.

Якщо ззаді циліндр стоїть вверху, то зпереду циліндр зміщений на 90 градусів по часовій стрілці.

Фіатовські циліндрики трішки не співпадають розмірами з нашими, тому методом розсвердловки отворів, підігналось все і поставилось. Різьби відлічаються, тому треба ставити різьбовий перехідник з передніх циліндриків.

Ну поки так! Фото якось виложу, всі разом.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 30 Тра 2014 17:53    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


По карбюратору - есть вероятность что ЭБН может решить проблему пуска на горячую.
По тормозам - как ощущения по сравнению с родными?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Sekator
ЗамКлубногоКассира


Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлення: 653
Звідки: Киев, Драбов
Моє авто: ЗАЗ-968АЭ

ПовідомленняДодано: 31 Тра 2014 01:06    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сань,ЭБН стоит!
Ощущение по тормозах... Ну как сказать, кажется что слабее тормоза спереди с одним цилиндром, чем с двумя! Еще притираю! Там будет более видно!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Sekator
ЗамКлубногоКассира


Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлення: 653
Звідки: Киев, Драбов
Моє авто: ЗАЗ-968АЭ

ПовідомленняДодано: 28 Грудень 2016 18:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Привіт, Усім!)
Прошло 2.5 роки з останнього запису. 2 роки назад поставив жужу на отстой.
Вирішив варити, красити і т.д. Дума все буде бігом, а так не получилось...
Весілля, зміна роботи, і пішло, поїхало..... Вообщім тільки зараз до жужі добрався...
Що було зроблено за ці 2 роки:
За 1.5 року було зроблено рівно НІКУЯ))))
а з літа 2016 року почались роботи з поварки та покраски.
Переоформив жуж на себе. Отримав номерний знак СА9680АЕ.











Якось так)

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Sekator
ЗамКлубногоКассира


Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлення: 653
Звідки: Киев, Драбов
Моє авто: ЗАЗ-968АЭ

ПовідомленняДодано: 28 Грудень 2016 18:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Поставив Весемовскі фари.
Ось такі :
http://www.wesem.com.ua/wesem-pes4-48950.html

Але так як вони йдуть з габаритом а А-шечні фари без габаритів, то прийшлось трішки доробляти начинку фари. Я звичайно кинув по 2-ва проводки в горшки фар для габаритів, але подивлюся чи буду підключати.
При установці мені прийшлося ставити уплотнітєльну резинку як під прижимний обід фари, так і під наружний ободок, тому що трішки тіліпались.




Ось як стають без підрізки:

А ось з підрізкою, як мають стояти:


Що зроблено за час, який мв на зайняття з авто:
- Ну собственно те що описано вище
- Зібрані дверцята. Замість різних бархаток, використані ВАЗ 2105 як по контуру дверей, так і ті що на алюмінієвих ободках. Скло тепер тримається плотненько, а то тіліпалось. Є сложності втановлення але незначні.
- Проклеїні двері та задні боковини відроїзоляцією.
- Вставлені стекла. Думав використати нівовські уплотнітєлі, але уплотнітєль сам по собі товщий рідного зазовського. Низ та боки з горем пополам війшли, а що б засадити верх, то то жопа.... Собственно засадити можна, але більш за все скло в такій нагрузці лопне нафіг. Та і 2ва різа на резинці не особо прикольно. А так як рідні ще , як не странно в хорошому стані, то взяв нівовські замки і поставив стекла на сіліконку.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 28 Грудень 2016 19:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну нифига себе! Успехов и терпения!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 28 Грудень 2016 19:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


чи то здається то в колір не попали по бочині?
А так норм.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Sekator
ЗамКлубногоКассира


Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлення: 653
Звідки: Киев, Драбов
Моє авто: ЗАЗ-968АЭ

ПовідомленняДодано: 28 Грудень 2016 20:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не здається, і не не попали, а зробив полосу на тон темнішу. мені показалось що симпатичніше буде, і так воно ї є. Мені подобається.... В живу красиво.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 28 Грудень 2016 21:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


ніхуа-хуа!
симпатично виглядає!
приємно знову бачити тебе на форумі)
давай, до сезону мусиш закінчити!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Sekator
ЗамКлубногоКассира


Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлення: 653
Звідки: Киев, Драбов
Моє авто: ЗАЗ-968АЭ

ПовідомленняДодано: 28 Грудень 2016 23:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Та йопта... Який до сезону. Через місяць хочу вже розсікати по просторах України...)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
AlexK



Статус: Offline
Зареєстрований: 05.07.2011
Повідомлення: 570
Звідки: Вінниця
Моє авто: ЗАЗ 968 72, ЗАЗ968М 82, ЗАЗ 968МП 93

ПовідомленняДодано: 29 Грудень 2016 10:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дай фотки як бархотки всі поставлені. Цікаво подивитися. За номера щось доплачував?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Sekator
ЗамКлубногоКассира


Статус: Offline
Зареєстрований: 28.04.2010
Повідомлення: 653
Звідки: Киев, Драбов
Моє авто: ЗАЗ-968АЭ

ПовідомленняДодано: 29 Грудень 2016 11:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Фото бархаток скину через пару неділь, коли буду біля машини.
За номера нічого не доплачував, просто чекав їх майже рік. Працювала знайома в МРЕО, і просто підсказала коли буде йти мені потрібна серія номерів. Тоді я і підїхав. А так як є люди людяні, заікнувся що було б добре щось таке, от щось таке і видали))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 29 Грудень 2016 14:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


это так-же как я когда оформлял горбик-попросил чтоб подобрали максимально похожие на мыльничные номера.поискали,нашли в уже сданных и оформили на меня.никаких дополнительных денег.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
MishkoZAZ



Статус: Offline
Зареєстрований: 14.11.2009
Повідомлення: 1302
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ968М

ПовідомленняДодано: 29 Грудень 2016 22:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


тоже интересно как установлены бархотки, особенно те которые горизнтально, там где родные тканевые на метал.основе.
Сколько не эксперементировал с разными вариантами получался дикий колхоз, пришлось восстанавливать родные, это получилось лучше.
Ждем фото поподробнее

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Cepera-exp



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2010
Повідомлення: 840
Звідки: Запорожье

ПовідомленняДодано: 30 Грудень 2016 14:03    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Цвет - улёт!

_________________
Руки не для скуки
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
perspectiva



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.05.2012
Повідомлення: 6
Звідки: Kiev

ПовідомленняДодано: 26 Квітень 2017 09:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Sekator, давай актуальні фото апарату, нам цікаво.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3
Сторінка 3 з 3

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group