Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ZAZ 968 M Коррида"Fox"
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 11 Листопад 2015 19:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


по опыту знаешь?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 11 Листопад 2015 21:43    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


короч трохи позачищав шви по салону зробив лючка під гідро ручнік,і почав робити кріплення сидінь.
з фоток тіки лючок ну і кот який постійно віджимає нотік


хто зкаже з якої частини жужика зроблений лючок?
срочно йому треба було в хромі в справку залізти)


_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 11 Листопад 2015 21:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


з порога

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 11 Листопад 2015 21:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


да не,не похоже.наружный имеет не такую форму,внутренний маленький по высоте.
я думаю из стенки под задним сидением.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 11 Листопад 2015 21:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Санітарич правий ,міг би і інтригу потримати
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 11 Листопад 2015 21:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Це все фігня, коли вже булерьяна запускаєте?

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 11 Листопад 2015 22:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


завтра приїде вихлоп і почнемо монтаж! Хелл як тіки так одразу,я памятаю і відпишусь
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 11 Листопад 2015 22:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Та я не підганєю Laughing Просто самому вже треба ставити, вибір великий, а я хз.

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 11 Листопад 2015 22:18    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


та сама фігня була але вирішили мать його їті купим попробуємо,один хер поки не спробуєш не знатимеш
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2015 21:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


накінецьто можна шось відписати!
з приводу булерьяна:вихлоп зібрали за один день і вже наступного дня спробували палити,коли на вулиці було порядка 2-5 градусів то на соснових обрізках дощок дві не великих закладки цих обрізків горіли з ранку і до вечора температура в приміщенні піднялась до комфортних 14 градусів,це все при тому що в стелі ще були діри і тепло паралельно гріло вулиці.вже половину перекриття утеплили на днях ще одна половина буде завершена.тоді будуть нові результати.
сьогодні накінецьто доробив кріплення сидінь і підігнав всі частини рамки під задній диван.


скоро покраска дніща єбаного!


_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2015 22:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


о. сидения как у меня. опель типа корса?

_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 30 Листопад 2015 22:50    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


тіпа опель а який точно не знаю,з трьох дверного,коли вибирав то просто жопой сів,попробував о пайдьот да й забрав!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 12 Січень 2016 00:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Варимо жовтого, і ось сів і передивився твої фотки процесу. І фотки які Ланц показав.
Варимо зовсім не так))) кривий початок ви вроді бачили, коли пластіни забирали...
Так от, перейшли на другу сторону - там пізнец...прийшлось знімать балку.
Так от - бутербродів не робили. Просто стикували нововварену латку бризговика і ровного пола загибом 90° вниз, тіпа як сходиться до кучі рідний бутер, а з салону між полом і бризговиком пустили косинку шириною десь 40мм з металу 3мм. Вийшло дебело.
Але чи піде так?
І під кріплення балки, дуже важка походу форма ремвставки...всі ці загиби, форма полу і тд. Одна зробиласч але не так як хотілося встає. Будемо мутить тіпа каркаса шось, з профільної труби 25х40 вроді, іменно там де болти проходять, і чуть в аторони, а по ній зашиємо листом. Буде триматися?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 12 Січень 2016 22:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


як на мене то треба всетаки відновити як заводське а потім можна і каркас добавити,або якщо каркас то його треба завязати не тіки з підлогою і не трошки,бо балка буде триматись на профтрубі а труба на залізі 0.8,але зробити можна шо так і так!я б робив як завод ну або майже так!а взагалі кинь хоч пару фоток з різних ракурсів!якщо все акуратно гниле розібрати то і вставки не так тяжко робити!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 12 Січень 2016 22:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою





_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 12 Січень 2016 23:24    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


плохо.большой рычаг приложения силы к крышке багажника будет,когда руками будешь нажимать на передний край.может выгибать.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 12 Січень 2016 23:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Андрюха, ми вже все поставили, і все чітко.
в Тьоми стойка, кажись на 280 Нютонів, а в мене взагалі на 340. зробив собі точно так само, після Тьомича. нічого не ломає, не випирає і т.д. при тому шо завіси в мене убиті в кізяк!
в мене до цього була зроблена навпаки - то і ломало, і кришку гнуло, і на завісі топирило! низ стойки кріпився на кузові, на кутку кантіка біля завіси, а верх на кришці, в районі фіксатора стокового упора(фото не знайшов)


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2016 00:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Санітарич,порившись в пошуку знайшов старі теми,то ти теж збирався так ставити,але дійсно все вийшло нормально все легко закривається і відкривається і нічого не ломає,бо саме цього я і добивався!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2016 00:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


чим більша стійка ближче до горизонталі тим легше закривати кришку і в складеному стані вона має бути паралельно водостоку тиоді нічого не топириться
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 13 Січень 2016 01:08    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пссс,посоны,пару месяцев по-закрывайте,тогда посмотрим.не утверждаю что будет рвать,но кажется мне что возле поперечного усилителя начнёт подрывать.там и так нагруженное место,у меня крышка там сама по себе пошла рваться,от возраста.именно это и было первой причиной,почему отказался от установки.а потом я вообще переосмыслил своё видение,"но это уже совсем другая история(с)".

Тёма,я не так собирался ставить.там была угловая косынка,которая усиливала это место.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26  Наст.
Сторінка 24 з 26

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group