Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ZAZ 968 M Коррида"Fox"
На сторінку 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 24 Листопад 2013 15:28    Заголовок повідомлення: ZAZ 968 M Коррида"Fox" Відповісти з цитатою


Всім привіт! ось настав час щоб вже і собі завести бортовик.
Почну з предісторії а далі вже як піде.
Все почалося з того що я шукав старий і непотрібний картер двигуна для примірок його на зазоцикл, таким чином я на форумі знайшов і познайомився з Богданом Proffesor

з ним ми подружились і він час від часу приїжджав до мене в гості на гараж, на якому я займавсь покрасками авто та й взагалі багато чим ще. трохи підшаманювали йому Бєжика. Бодич завжди мутузив мене щоб я вже скоріш купував собі таку ж машинку! Взагалі про зазік я мріяв з самого дитинства але ніяк не доводилось стати його власником, це компенсувалось наявністю мотоциклів для збивання рук об гайки.
Настав час коли Бодич збирався на Камянець, перед самим його виїздом допоміг Бодичу з його проводкою та ще різними речами.
Потім ще я познайомився з одним зазоводом yarik. так моє захоплення цими цікавими машинками тільки росло в гору і прийшов момент коли пацики вламали мене знайти собі машину, в мене була одна умова я мав на руках безхозних 250 -300 долярів і ми почали пошуки по різним кооперативам та в районі. всі що нам траплялись нас не влаштовували як по грошам або ж по стану авто!а щастя було поруч сусід по гаражу побачивши що біля мене стоїть два зазіка сказав щ овін свого хоче продати, і от ми з Бодяном 13 серпня 2012 року відкрили той "роковий гараж" де стояв саме мій Жужик, в дощ на шнурку за Fiat Doblo приволочили його в свій гараж . пробіг по одометру 70558 км. з слів власника в мотор вже лазили і кузов як у всіх довго стоявших зазіків.
До ночі ми з ним грались і пустили дим моторчик шепотів нормально не було тільки зарядки і гальмів! з цим всим ми розібрались привели машинку до почуттів і вона справно їздила,не рахуючи низького тиску мастила на прогрітому моторі.
почались покатушки на Корриді





в жовтні місяці я збирався їхати до Польщі на заробітки але трохи напрягшись з хлопцями ми вирішили їхати на карпати, і це таки здійснилось


за весь пробіг вилізла одна проблема побігло масло з під резинок радіатора




хто їхав за моєю машиною були не дуже раді оскіки їхнє скло було все в маслі, однак дякую хлопця що допомогли новими резинками та фізичною працею і ми поїхали дружним строємдалі

[img]http://cs7011.vk.me/c411328/v411328215/2875/WXzmQY4-sV4.jpg[img]



решту фоток шукайте в гілці про карпати 2012

пройшов період життя мого в Польщі за цей час мій рідний брат Вадюха ХроН, придбав собі машинку і Разом з ним ми її відновили (трохи):
про це все ви читали в його бортовику.
прийшов час взятись за свою машинку,про проведене літо писати нічого не буду а ось що маємо на даний момент по кузову:





















це все зроблено на сьогоднішній день, для оків страшно але руки роблять. пізніше опишу що буде з мотором за цей час з приїзду з польщі вже зібрані майже всі частини та майже все що треба проточено та готово!чекайте обновлень комц буде цікаво

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 24 Листопад 2013 15:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


то про шо я забув написати думаю хлопцы допишуть поправлять та добавлять своъх фоток!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
idem



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.08.2006
Повідомлення: 308
Звідки: Украина, Северодонецк
Моє авто: ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 24 Листопад 2013 17:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Поздравляю с открытием бортовика! Успехов с машинкой! Very Happy
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
nylon
Кот Леопольд
Кот Леопольд


Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2007
Повідомлення: 4473
Звідки: Гостомель-сity
Моє авто: Zaz 968 m low

ПовідомленняДодано: 24 Листопад 2013 19:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


О, нарештi Тьома гараж завiв. Чекаэмо поновлень в темi

_________________
Мы здесь ненадолго, но это очень хорошее время (c)Colin Steele McRae.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
виталий т



Статус: Offline
Зареєстрований: 30.01.2013
Повідомлення: 161
Звідки: КОРОСТЕНЬ
Моє авто: ЗАЗ968М ford focus

ПовідомленняДодано: 24 Листопад 2013 19:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Поздравляю с открытием гаража.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 24 Листопад 2013 19:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Є до чого рученята прикласти, але то тільки на користь. Бо роблячи власноруч, інакше себе почуваєш за кермом, коли люди навколо дарують тобі посмішки і компліменти. Молодець!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 24 Листопад 2013 20:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


красавчік! накінець-то! ти в свому бортовику описав, по суті, історію створення житомирського клубу, як то всьо починалось. мені там до тебе тільки трохи дописати потрібно і все) прочитав, чуть не просльозився)
ех, руки чешуться допомогти, постараюсь після нового року вирватись до тебе!

а по машинці так не скажеш що вона така гнила....так, трохи ржава. а як вскрив...жах..


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 24 Листопад 2013 23:01    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


та да поки була в кучі то здавалось що все гуд але вскритіє показало що роботи повно,на перший погляд легше поміняти кузов але тоді для мене втрачається весь смисл з цієї машини.це моя машина бо відривши тоді ворота гаража де вона стояла Бодя без слів поняв шо це саме те що ми шукали і пофіг шо він гнилуватий і все інше, і пофіг шо були кращі варіанти -- це саме моя машина і буде вона ще довго їздити на радість мені і тим хто по вуха закоханий в ЗАЗ.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 24 Листопад 2013 23:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


всім дякую за привітання! думаю що далі буде цікаво! завтра на 4 дні на роботу а з пятниці буде обновлення ,якщо все буде добре і без форс мажорів.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 24 Листопад 2013 23:57    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вам там в клубе горбатиков не хватает Cool

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 25 Листопад 2013 00:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Які люди Cool Ну ти на висоті як завжди! чекаєм поки повариш!

_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 25 Листопад 2013 00:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Та мы не успеем заметить как он поварит Wink

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 25 Листопад 2013 00:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


мабуть єдине відео з фоксом...
тут Тьома троха навалює, а Вадік троха очкує Laughing




_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 25 Листопад 2013 00:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


буду старатись по швидше ато у нас з Вами багато планів на наступний сезон.
Кирюха сого доварю мож свого приганяти! а горбатиків таки не хватає.


_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 25 Листопад 2013 00:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


да там круто покататись можна але тоді мій зазік по іншому не їхав карбюратор мозок виносив

_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 25 Листопад 2013 22:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хлопці!!! потребую допомоги когось з Києвлян!
Суть питання: точене коліно 0.25, 79 поршньова, маховик проточений під корзину зчеплення ВАЗ 2108, треба допомогти з балансуванням всього цього добра бо у нас в ЖиДомирі нема такого обладнання.В боргу не залишусь!


_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Olexandr'95



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.10.2008
Повідомлення: 1747
Звідки: КИЕВ
Моє авто: BMW E34

ПовідомленняДодано: 05 Грудень 2013 18:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Так а что требуется то?

_________________
Автомобиль — не роскошь, роскошь — запчасти к нему.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 05 Грудень 2013 18:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Olexandr'95 писав(ла):
Так а что требуется то?


"треба допомогти з балансуванням всього цього добра бо у нас в ЖиДомирі нема такого обладнання.В боргу не залишусь!"

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 05 Грудень 2013 18:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


просто мож хто знає де це мона зробити за адекватні гроші і змігби отримати від мене посилку занести в кантору а потім мені назад відправити.якось так

_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 09 Грудень 2013 23:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


сьогодні накінецьто хоч на пів дня добрався до машинки.встиг переважити поршні пальці шатуни,підготувати все необхідне щоб відправити кв на балансування, та встиг вирізати залишки гнилого бризковика зверху.ще завтра і все буде видалено.


так виглядає корзина ВАЗ 2108



_________________
якщо кому шо треба я тут
0978623772
0995276516
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Наст.
Сторінка 1 з 26

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group