Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Светодиодные лампы Н4 ближний-дальний, есть ли смысл ставить
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Електрика
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 10 Жовтень 2019 08:33    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Я поки що замінив лампу на світлодіодну тільки з однієї (лівої строни). В горшок влазило по габаритах, але на всякий пожарний зробив два пропили болгаркою для вентиляції (стоять підкрилки). З правої сторони не міняв, щоб зробити порівняльний аналіз. І так до сьогодні не удосужився цього зробити, так як в темну пору практично не їжджу. Чисто візуально (в гаражі) можливо трохи краще, але не можу нічого сказати про світлову пляму. Якщо врахувати той факт, що на сьогоднішній день є круті галогенки з гарантованою світловою плямою і яскравістю, то тут як то кажуть Фіфті- фіфті. Можна не вгадати з брендом.

Тому видалення посилання на продукт теж вважаю не зовсім правильним. Всетаки поки не так багато інформації з цього приводу на форумі.
Час не стоїть на місці і може вже є щось ще краще за доступну ціну. Тому обмін інформацією з цого приводу на форумі не повинен бути заборонений.

Гарантована перевага ЛЕД над всіма іншими – це по споживаній енергії !!!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
kubanoid



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 1041
Звідки: Краснодар
Моє авто: ЗАЗ-968М 1993 г., Nissan Terrano-II, 2001 г.

ПовідомленняДодано: 10 Жовтень 2019 20:55    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Пока что для получения хорошего света на Запорожце достаточно несколько простых шагов:
1. Провести нормальный провод напрямик от аккумулятора (не забыть предохранитель!) и развести переключение света релюхами. Будет светло и удобно ездить.
2. Купить оптические блоки под Н4 и пребирать хорошими брендовыми галогенками.
За светодиодами будущее - это однозначно. Но в штатной оптике они пока что приносят проблемы.

ЗЫ. Недавно проехал 250 км по ночи на Жужике, стоят релюхи и какие-то обычные галогенки Н4 Филипс. Светит хорошо, видно дорогу намного лучше чем на Терране, у которого пробегу за 350 тысяч, стекла помутнели и несмотря на навороченные галогенки типа +90% и постоянно включенные противотуманки - ездить не очень комфортно. Но 150-200 евро за одну новую фару как-то жалко отдавать...


_________________
"Запорожец старый купили, разваленный!" (с) Э. Успенский
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 11 Жовтень 2019 22:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


upszn
Власне в мене головною причиною заміни став слабкий генератор. При їзді 0,5-1,5тис в рік я не хочу цим заморочуватись.

Якщо підключати 1 діодну лампу, а другу лишати галогенку, то діодка буде слабо світити. Спробуй відключити галогенку і побачиш як справді світить діодна лампа. Тут дійсно треба реле ставити і дроти на клеми кидати.

Якщо брати то таку як зі шторкою на Н4, на розетці їх під різними брендами продають одну і ту ж модель, на алі теж.
Посилання не дам, бо ще знову забанять ну нафіг)))


kubanoid
Генератор стоїть від жигуля? Як часто доводиться заряджати?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 12 Жовтень 2019 09:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вовочка
Реле , запобіжники стоять вже давно, і відповідно напруга береться безпосередньо з АКБ.

Що значить слабкий генератор ? Справного стокового генератора і справного реле-регулятора цілком достатньо.
Якщо їздити не часто, а це і мене теж стосується, то ніякий генератор не допоможе. Треба час від часу підзаряжати АКБ від зарядного. Я свій перший АКБ так і угробив, що не приділяв йому достатньо уваги. Думав, що можна завжди його "підняти" з допомогою КТЦ. А виявляється , що сучасні Кальцієві АКБ дуже капризні, особливо до глибоких розрядів.
Тому раджу поцікавитися детальніше про ньюанси зарядки Кальцієвих АКБ, якщо ще цього не зробив. ІМХО.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 12 Жовтень 2019 19:59    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


upszn

З зарядкою зрозуміло, в мене заз вже 18 років Wink2 акум в мене по 5-6 років ходить завжди іста, одна з них лише за 2 роки посипалася, зараз кальцієвий фіам. Заряд тримаю завжди в "тонусі" тому вже знаю статистику: 2-3 рибалки (їзда з фарами) і треба ставити на зарядку. Без рибалки, місяцсь міг протриматсь.
Сьогодні заміри поробив, що де і як їсть та світить, зараз наб"ю пузо і спробую скинути фотки))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 12 Жовтень 2019 20:53    Заголовок повідомлення: Светодиодные лампы Н4 ближний-дальний, есть ли смысл ставить Відповісти з цитатою


пробую щось вставити:
Ось як виглядають фари ближнього в день з LED лампами:
[img] [/img]

Лінк на китайців:
https://ru.aliexpress.com/item/32871359012.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.2f862e0e295Hvj


Ось енергоспоживання усієї електросистеми при вимкненому двигуні і увімкненому ближньому обох фар після встановлення LED ламп в фари головного світла і в задні габарити (заміри прямо з акумулятора):
[img] [/img]

2,63Ах13В = 34Вт карл! Це при тому, що свіло не гірше того що було, а енергоспоживання нінус 120Вт. Тепер Розкриємо суть теми чи варто ставити ледки на авто, тобто витративши 16$ на 2шт H4 + 2шт P21W: світла якщо не більше то так само (з ледками за 13$), не треба морочитися з установкою додаткового генератора, витрата палива залишається тою ж якщо не меншою (пару капель, ну а все ж).
Я вже писав, що хочу інші LED, модніші, за 28$. )))

енергоспоживання 1 галогенної лампи на ближньому:
[img] [/img]

даньній 4,9А

дальній:


енергоспоживання лише 1 LED лампи на ближньому=дальньому:
[img] [/img]


Ось так виглядає ледка за 1$ з алі яку сьогодні якраз забрав з пошти і вставив:

Реально тепер габаритка "запотужна"))). Замовлю на менше діодів а цю переставлю в "стопи"



Останній раз редагувалося: Вовочка (12 Жовтень 2019 22:46), всього редагувалося 11 раз(ів)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 12 Жовтень 2019 21:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


А ще забув додати, діодки якби ледь помітно пульсують на малих обертах колінвалу, а також в момент увімкнення будь яких приладів, поворотніки, польсуючий електробензонасос, натискання стопів. Тому тут порадившись на місцевому форумі з хлопцями було прийнято рішення поставити підвищуючий драйвер виставивши на ньому напругу 15В. Лампи вміють від 9В до 32В. Приїде драйвер відпишу що вийшло.

Але при їзді зі швидкістю +50км/год. блимання не видно. Лише буває за авто стоїш на світлофорі і помічаю на холостих. Задній габарит теж пульсує. Типу як на велосипеді тільки значно швидше)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 13 Жовтень 2019 09:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Як варіант - ставити на генератор шків меншого діаметру. Десь тут є тема.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 13 Жовтень 2019 20:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


upszn

Все одно не думаю, що це не доцільно, струму все одно на галогенки не вистачатиме + витрата палива зросте, + морочитись з установкою.

Якщо подивитися в корінь на мету: Забезпечити належну кількість світла на дорозі без розряду акумулятора, то ніби ледок має вистачити, якщо хтось ще якусь мету переслідує, то звісно можна все що хочеш ))))



Останній раз редагувалося: Вовочка (14 Жовтень 2019 20:46), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 13 Жовтень 2019 22:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Забрав я сьогодні акум на дозарядку, бо типу десь 450км проїхав, з них 250км з фарами, думав пора перевіритись. з 29го серпня як не як їжджу.

Результат:

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 13 Жовтень 2019 23:14    Заголовок повідомлення: Re: Светодиодные лампы Н4 ближний-дальний, есть ли смысл ста поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Вовочка писав(ла):

Ось так виглядає ледка за 1$ з алі яку сьогодні якраз забрав з пошти і вставив:


совет: на всякий случай такие "кукурузки" проклеивайте суперклеем. оно все держится только на бессвинцовом припое. у меня в мотоцикле подобная пару раз рассыпалась (один раз - сами платы, второй - от цоколя оторвалась). правда там и вибрация/удары пожестче будут чем на жуже, но все же...

а вместо габаритов лучше ставить лампы с СОВ панелями, типа таких: - они светят где-то как обычные лампочки (может ярче), не требуют отражателя, не боятся вибрации и т.п.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 14 Жовтень 2019 00:01    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


M.A.D.
?!!?!?
Не зрозумів?! В цоколі запресована алюмінієва гільза на яку посажені діоди, там немає чому розсипатися. Лінк в спойлері під фото.

Щодо COB якось маю сумнів, та й вже замовив простеньку 1Вт діодку

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 14 Жовтень 2019 09:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вовочка писав(ла):
В цоколі запресована алюмінієва гільза на яку посажені діоди, там немає чому розсипатися.


а, ну если гильза то норм. та что у меня - несколько текстолитовых плат с диодами, спаянных друг с другом. пайка со временем таки рассыпается...

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 14 Жовтень 2019 15:48    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Зрозуміло, такі я теж замовив, Буду епоксидкою проклеювати.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
M.A.D.



Статус: Offline
Зареєстрований: 06.06.2016
Повідомлення: 445
Звідки: kr.ua

ПовідомленняДодано: 15 Жовтень 2019 01:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


и хорошо пропаять цоколь к плате (лучше - серебросодержащим припоем) .китайцы на припое экономят...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
upszn



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.05.2011
Повідомлення: 326
Звідки: kolo STANISLAVA
Моє авто: ЗаЗ 968М

ПовідомленняДодано: 16 Жовтень 2019 08:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вовочка
Основна ідея встановлення шківу меншого діаметру – це отримати заряд від стокового генератоа вже на холостих оборотах з всіма наслідками. На рахунок підвищеної витрати палива, теоретично – так. На практиці не думаю, що це суттєво впливає на бюджет.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 18 Жовтень 2019 18:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а може краще виставити холостий на 900-1000?
тоді і зарядка і давка є..

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Вовочка



Статус: Offline
Зареєстрований: 26.07.2019
Повідомлення: 26
Звідки: Луцьк
Моє авто: 968М

ПовідомленняДодано: 18 Жовтень 2019 21:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor
Ну не знаю чи цього вистачить на галогенки. Треба і кришку центробіжгого фільтра замінити бо він може мати зношення і пас замінити на новий.

upszn
Не впевнений, що струму на галогенки вистачить на холостих. Так буде краще, але...
ХЗ?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
kubanoid



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 1041
Звідки: Краснодар
Моє авто: ЗАЗ-968М 1993 г., Nissan Terrano-II, 2001 г.

ПовідомленняДодано: 19 Жовтень 2019 22:45    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вовочка писав(ла):

kubanoid
Генератор стоїть від жигуля? Як часто доводиться заряджати?

Генератор родной. При нормальной скорости и оборотах при включенных фарах зарядка есть, за вольтметром слежу. Если стоять в пробке - то х.е.з. насколько хватит. Когда-то на предыдущем Жужике (в начале 2000х) долго ехал в пробке ночью со включенными дворниками и печкой, заглох недалеко от дома, унес аккумулятор с собой.
Между поездками (езжу нечасто) регулярно ставлю на подзарядку просто для поддержания жизнеспособности батарейки. Зарядка CTEK 5-амперная, хороший "умный" автомат.


_________________
"Запорожец старый купили, разваленный!" (с) Э. Успенский
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
kubanoid



Статус: Offline
Зареєстрований: 12.03.2006
Повідомлення: 1041
Звідки: Краснодар
Моє авто: ЗАЗ-968М 1993 г., Nissan Terrano-II, 2001 г.

ПовідомленняДодано: 19 Жовтень 2019 23:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


M.A.D. писав(ла):
и хорошо пропаять цоколь к плате (лучше - серебросодержащим припоем) .китайцы на припое экономят...

Еще хорошо задушить жабу и купить Philips или Osram Wink
Я долго мучался с китайскими лампочками в габаритах, через короткое время они начинали блымать а потом дохли. Пробовал искать с более-менее нормальными драйверами под напряжение 12-24 - все равно дохли. Несколько лет как поставил в передние габариты Террана Т10 Philips и забыл, светят ярко почти как ДХО. Причем живут эти лампочки в одной колбе с противотуманками и основными лампами, и перегрев им не страшен. Жаль что "запорожского" формата такие не делают Crying or Very sad
Так что китайские автомобильные лампочки - еще та лотерея. Однажды я в нее выиграл, купив полутораваттные лампочки с кучей мелких диодов, много лет уже светят в габаритах.


_________________
"Запорожец старый купили, разваленный!" (с) Э. Успенский
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Електрика Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4  Наст.
Сторінка 3 з 4

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group