Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Затяжка кузова винилом вместо покраски

 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Кузов
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2013 12:26    Заголовок повідомлення: Затяжка кузова винилом вместо покраски Відповісти з цитатою


Вот смотрю я на свой кузов и в очередной раз хочется мастеру который готовил его к покраске оторвать руки. заднюю панель уже перекрашивал потому как краска вместе с шпаклей и грунтом поотпадала кусками. На данный момент имеем - три трещины на крыше и три на крышке багажника.
И тут случайно наткнулся на видео где авто полностью затягивают винилом. Почитав отзывы и посмотрев ассортимент пленок увидел, что пленки хоть попой жуй, на любой вкус и цвет.
Теперь вопрос, может знает кто расценки на поклейку этой самой пленки? Не получится ли дешевле и качественнее затянуть кузов, а не покрасить?

С Уважением ваш... Wink


_________________
зовут меня- Веталь Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2013 13:13    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


под пленку надо готовить кузов что и под покарску. а что бы под пленкой не ржавел-еще и красить.

_________________
тюнинг навсегда
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10317
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2013 15:39    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Петя дело говорит - под плёнку тоже тщательно віготавливать надо.

_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2013 15:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я, впринципе, согласен, но те места которые сейчас полопались я и сам выготовлю, но вот красить прийдется полностью, потому как локально не получится.
Вот и спрашиваю, что дешевле и качественней? Просто цены на поклейку не знаю?


_________________
зовут меня- Веталь Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2013 16:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


на поклейку цены не бюджетные однако. если ровная поверхность (а в горбатом ее НЕТ) то цена ниже

_________________
тюнинг навсегда
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2013 16:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Тока что, по телефону, пообщался с мастером одного из Донецких СТО и что он мне сказал.
"Горбатого я представляю, но нужно на месте смотреть и определяться. Цена будет, ну это приблизительно, от 6000 до 8000. Это материал и работа."
На вопрос что практичнее покраска или винил - "Практичнее винил, не требует идеальной выготовки под поклейку, устойчив к УФ и мелкому гравию".

Ну кахта так.
Получается, по цене, практически один в один с покраской.


_________________
зовут меня- Веталь Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 30 Серпень 2013 20:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


вініл дешевше якщо не рахувати виготовлення машини під пофарбуванн чи поклейку! але і це залежить від вінілу, так як є такий який коштує 80грн за погонний а є наприклад ті хром плівки які від 450 за метр починаються. На Мку треба десь 10-12 метрів на матіз тре було 8, для горбіка також вийде до 8м. + робота орієнтовно 2000-3000грн. для народу.

ціни озвучив колега який тим професійно займається.
http://avtoplenka.lviv.ua/ Rolling Eyes
жаль сайт давно не оновлювали, машин дуже багато, не мають на то часу


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hammer
Великий Комбинатор


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.08.2008
Повідомлення: 2524
Звідки: г.Лиман, Донецкая обл, УКРАИНА!!!
Моє авто: ЗАЗ 965, 61г.в.- был :(

ПовідомленняДодано: 31 Серпень 2013 10:14    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо Пасибо.

_________________
зовут меня- Веталь Wink2
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
$RONSON$
Холодостойкое Усиленное устроЙство


Статус: Offline
Зареєстрований: 30.11.2010
Повідомлення: 689
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ 968а,ЗАЗ 965 (продан) (ЗАЗ 968м (продан),ЗАЗ 965а(продан))

ПовідомленняДодано: 01 Вересень 2013 16:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Как по мне так лучше покрасить жидкой резиной, чем клеить пленку!
http://www.youtube.com/watch?v=mHhYNwH-Pz0


_________________
Дави на газ у тебя же ЗАЗ))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 01 Вересень 2013 22:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ронсон іди взнай ціну умнік Laughing

Так для саморозвитку, знайомий має сервіс по мерсах, бмв і поршаках. так от, бмв покриває днище своїх авто спеціальним герметиком який через пульвер наноситься на днище і дає гарантію 30 років гарантії на дане покриття а саме його стійкість до корозії металу під ним і захисту його від мінімальних пошкоджень. ціна одного тюбика цього оригінального герметика близько 30-35 доларів. на машину а саме ЗАЗік потрібно 12 тюбиків, і це тільки днище без арок і інших порожнин. тобто 12*35=420 доларів за самий лише герметик на днище. але це дрібниці, так як перед тим як його наносити потірбно днище пофарбувати ананлогічно як і машину ззовні аби був максимальний ефект. а це як ви знаєте вийде по матеріалах з роботою в баксів 300. а потім ще нанесення герметика і того аби покрити днище треба 800 долярів + арки вийдуть ще мінімум 400 долярів. і це тільки низ...


_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
$RONSON$
Холодостойкое Усиленное устроЙство


Статус: Offline
Зареєстрований: 30.11.2010
Повідомлення: 689
Звідки: Харьков
Моє авто: ЗАЗ 968а,ЗАЗ 965 (продан) (ЗАЗ 968м (продан),ЗАЗ 965а(продан))

ПовідомленняДодано: 25 Вересень 2013 16:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо
Специально узнал у человека который покрасил себе машину такой жидкой резиной! Цена одинаковая, что поклеить плёнку, что покрасить жидкой резиной! Красили Lexus IS покраска обошлась 7000 грн!


_________________
Дави на газ у тебя же ЗАЗ))))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 25 Вересень 2013 18:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а якщо я тобі скажу що ЗАЗ почне Ферарі збирати ти мені повіриш? глянь скільки коштує та "гума" і скільки потрібно її для машини.

_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
3JIO
ГазетныйКупэМафиози


Статус: Offline
Зареєстрований: 09.01.2013
Повідомлення: 405
Звідки: Киев, Лесной масив
Моє авто: КАМАЗ 1111

ПовідомленняДодано: 04 Жовтень 2013 22:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Пленка не долговечна братиш...
Лучше крась его краской. Моей эМме два капота 135грн и крыша 150грн обошлись по пленке


_________________
Лучше молодая жена и старый автомобиль, чем наоборот...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
dozerua



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.04.2013
Повідомлення: 58
Звідки: ck
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 02 Листопад 2013 00:19    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


рідка резина мабуть менш довговічна ніж плівка. після мийки буде відпадати
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 02 Листопад 2013 13:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


якщо мабуть то не пиши. її можна зняти тіки спец хімією. вприципі можна і мийкою, але якщо ти почнеш під таким тиском мити, всі будуть мокрі. а машина залишиться без вікон, без фарби і щей помята вся.

_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
dozerua



Статус: Offline
Зареєстрований: 23.04.2013
Повідомлення: 58
Звідки: ck
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 03 Листопад 2013 12:49    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Roskо писав(ла):
якщо мабуть то не пиши. її можна зняти тіки спец хімією. вприципі можна і мийкою, але якщо ти почнеш під таким тиском мити, всі будуть мокрі. а машина залишиться без вікон, без фарби і щей помята вся.


ми говоримо про різну резину? він з легкістю віддирає ту резину зі скла і ліхтарів

http://www.youtube.com/watch?v=rNY9Dx617N8

ось тут знімає:

здається дуже дегко

http://www.youtube.com/watch?v=0r7xvBSqhOE

Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Кузов Часовий пояс: GMT + 3
Сторінка 1 з 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group