Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Ранній 968
На сторінку 1, 2  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
pavlu44o



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.06.2013
Повідомлення: 22
Звідки: Lviv
Моє авто: zaz 968

ПовідомленняДодано: 18 Серпень 2013 14:20    Заголовок повідомлення: Ранній 968 поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Купив цікаву машинку. Випущений на початку 1973 року. На облік поставлений вже у лютому 1973. Кузов, салон, мотор - все як 966, але на кузові вибито 968в. Мабуть, склали машинку на заводі із тих деталей, що були, але номер старої моделі вибити не могли, бо 966-ий випускався офіційно до 1973 року.
Запік загалом у хорошому стані: рідна фарба (ліва дверка і переднє крило фрагментарно мальовані - було невелике ДТП), трохи є сколів і невеликих вмятин. Салон на 5 з мінусом. Хром на 4. Пробіг 45700 на момент покупки, зараз уже 47000.



Останній раз редагувалося: pavlu44o (19 Серпень 2013 15:11), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 18 Серпень 2013 14:38    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Вітаю з покупкою. декілька разів з тобою пересікались але їхали або в різні сторони, або були в потоці на великій відстані. Sad

_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Дядя Вася



Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2012
Повідомлення: 10
Звідки: Кривой Рог - Ингулец
Моє авто: ЗАЗ-966 В

ПовідомленняДодано: 18 Серпень 2013 20:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я вообще то езжу на 966В выпуска 1976 года Very Happy . Наверное нелегал какой-то..... Very Happy

_________________
тел.: 066-21-64-702 или 096-88-57-911
ЗАЗ-966 В, 1976 г.в.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
pavlu44o



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.06.2013
Повідомлення: 22
Звідки: Lviv
Моє авто: zaz 968

ПовідомленняДодано: 18 Серпень 2013 21:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


еее.... зустрічав таку інфу: ЗАЗ-966 (1969-1971 гг.), ЗАЗ-966В (1966-1972 гг.), ЗАЗ-968 (1971-1975 гг.), ЗАЗ-968А (1974-1980 гг.) и ЗАЗ-968М (1979-1994гг.). цікаво, як було насправді? де можна фотку вашого глянути?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 18 Серпень 2013 21:25    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


інфа вірна

_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Дядька
Камазовод


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.06.2007
Повідомлення: 2422
Звідки: г. Горловка. ТД4 Никитовка(Микитiвка) Фосфорное гетто.
Моє авто: ВАЗ 2107

ПовідомленняДодано: 18 Серпень 2013 21:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


это не 966 а самый ранний 968. о чем свидетельствуют короткие уши и заглушки на задней панели под фонари заднего хода. а так же поворотники в уголках крыльев.

_________________
Поезд Японский занесенный порошею. Красив. Обтекаем. Доставляет по адресу. Но мы выбираем сто раз разъебошенный . Старый . Советский ВЛ8М.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 18 Серпень 2013 22:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


+100500! 968 ранний!

_________________
Там где поезд не промчится и не проедет трактор, заз на пузе проползёт и ничего с ним не случится!
0637823806 Михаил.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2013 00:40    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дядька писав(ла):
это не 966 а самый ранний 968. о чем свидетельствуют короткие уши и заглушки на задней панели под фонари заднего хода. а так же поворотники в уголках крыльев.
ти про панель забув Rolling Eyes

_________________
Мій стиль, не ваша мода.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
VORON
Главный ЗАЗовод Орловщины
Главный ЗАЗовод Орловщины


Статус: Offline
Зареєстрований: 04.01.2008
Повідомлення: 2493
Звідки: Россия, Орловская область

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2013 08:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


+1 За ранний 968. Я таких ещё не видел

_________________
Искать и не сдаваться!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Corename
Капитан Улитка
Капитан Улитка


Статус: Offline
Зареєстрований: 02.06.2008
Повідомлення: 2090
Звідки: Киев
Моє авто: Белый Челленджер 968М 1993, Geely MK 2013

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2013 14:47    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


у Валеры Сотка-валич точно такой же.

_________________
Самое опасное на дороге - это полная уверенность в себе и в машине.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
pavlu44o



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.06.2013
Повідомлення: 22
Звідки: Lviv
Моє авто: zaz 968

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2013 15:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Дякую за лікбез )) Назва теми змінюється на "ранній 968" Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2013 15:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


выбито 968в???

_________________
тюнинг навсегда
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
petertuning



Статус: Offline
Зареєстрований: 17.06.2004
Повідомлення: 2557
Звідки: kiev

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2013 15:15    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


хож это чьи номера?

_________________
тюнинг навсегда
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
ferenets
ПетросянЪ


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2010
Повідомлення: 463
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2013 16:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Херсон
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
ferenets
ПетросянЪ


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.05.2010
Повідомлення: 463
Звідки: Киев

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2013 16:23    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


а в общем отличный аппарат! Давай больше фоток салона, мотора, и т.д. Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення
Николай Викторович



Статус: Offline
Зареєстрований: 19.03.2011
Повідомлення: 461
Звідки: Крюковщина под Киевом
Моє авто: ЗАЗ 968АЭ

ПовідомленняДодано: 19 Серпень 2013 19:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Красивый экземпляр.Больше информации как ведет себя.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
pavlu44o



Статус: Offline
Зареєстрований: 04.06.2013
Повідомлення: 22
Звідки: Lviv
Моє авто: zaz 968

ПовідомленняДодано: 17 Листопад 2013 15:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Нарешті прийшов час зайнятись "запіком" Smile

В пятницю та суботу разом з Володею (рекомендую як хорошого і порядного майстра у Львові 093435655сім) зробили ревізію мотора, ходової, пічки.

Що було зроблено:
1. Заміна внутрішнього підшипника генератора. Як виявилось в генератор перед тим ніколи не лазили. В зовнішній підшипник запакували літол. Саме ремонт генератора забрав у нас левову частку часу.
2. Заміна ремня генератора.
3. Попустили затягнуті клапани (підозра що останнього разу мотор обслуговував баран).
4. Підрівняли клапанні кришки для щільного прилягання до прокладки.
5. Заміна свічок на нові радянські (стояли дивні короткі свічки з одного боку, і напівубиті оригінальні з іншого).
6. Почистили контактну групу траблера.
7. Почистили центрифужний фільтр.
8. Нове моторне масло мінеральне.
9. Нове масло в коробку + тюбик "хадо" для трансміссій. Виявилось що в коробці було практично сухо, лише трошки нігролу... Заливали масло з допогою насоса і зєднаних між собою шлангів. Єдиний доступ до заливного отвору - з під машини. Мабуть тому в коробці і було сухо!
10. Вдалось зрушити (вд40) і нормально відрегулювати підсос, раніше його було.
11. Прочистив контактну групу насоса пічки.
12. Бензоводи коло насоса виявились забитими в кількох місцях - прочистили.
13. Запустили пічку! Володя каже що вона в ідеальному стані - практично ніколи не використовувалась Smile
14. Підтягнулм кріплення рульової колонки.
15. Заміна підшипників ступиці переднього лівого колеса.

На черзі ходова, далі гальма.

Наразі дуже задоволоней станом машинки. Мотор в прекрасному стані - тяговитий, справляє враження сороківки, і тихий.

Електрика в ідеальному (працюють геть усі прилади і лампочки), на вигляд усе дуже акуратно (фото закину згодом).

Салон на 5 з мінусом. Обломана ручка відкривання дверей пасажира. Шукаю. Нічого не оригінального в салоні нема (можливо дзеркало заднього виду мінялось - закину фотку, радий буду почути ваші думки). Відсутні кріплення для ременів безпеки. Візжить спідометр на швидкості більшій ніж 60. Буду відкручувати щиток і змазувати шестерні. Бокові форточки у мають поломані верхні кріплення - думаю що робити.

Ну і нарешті - кузов! Рідна фарба. Не зважаючи на сліди ДТП і невдалий ремонт, сліди якого видно на водійських дверях та лівому передньому крилі, кузов у дуже хорошому стані - практично ніде не гнилий, міцний. Є підозра на те що він лужений, або частоково лужений. В моторному відсіку є місця де злізла рідна фарба і видно сліди легкої поверхневої корозії. Є думка обробити такі місця - зняти фарбу, нанести перетворювач ржі, потім грунт та емаль.

Зявився перелік запчастин, які я шукаю:
1. Куплю фари ФГ-105 в ідеальному стані. Можна лише світловий елемент (скло та рефлектор).
2. Молдінги на крила 4 шт.
3. Ручка відривання дверей
4. Самонарізи, якими кріпиться задня частина обшивки сидіння (оригінал). Фото залию згодом.
5. Коричнева кришка кріплення акумулятора і штанги кріплення до неї.
6. Штепсель до розетки 12В.
7. Ідеальні ручки закривання дверей.
8. Радіо Урал або подібні. До 1980-го року.
9. Гумки під поворотники та підфарники.
10. Думаю про розварки. Рідні диски у відмінному стані на хорошій рідній гумі. Думаю на звичайні покатушки купити запасний набір коліс. Як варіант - розварки. Питання: яка максимальна ширина задніх розварок, щоб не чіпати арки?

Більш детальні фотки на днях залию, і з вдячністю вислухаю Ваші поради. А наразі, покажу ті, що вдалось зробити поки не сів акумулятор мильниці.

кріплення "форточки"


салон


коцнута сторона
Evil or Very Mad

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 17 Листопад 2013 16:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


машинка - вогонь!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
MAGNET



Статус: Offline
Зареєстрований: 09.04.2006
Повідомлення: 1328
Звідки: Москва
Моє авто: запорожець

ПовідомленняДодано: 17 Листопад 2013 17:28    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


заз 968Б2, 1973 год выпуска, заглушки в задней панеле говорят о том что под его капотом могучая 30ка, о том что он Б2 свидетельствует длинный рулевой вал и руль как на 965, тумблер указателя поворотов на месте пепельницы. Перед кулисой из тоннеля должна торчать ось рычага тормоза.
ЗАЗ 968 выпускался с 1972 по 1979. ЗАЗ 968А с 1974 по 1980.
ЗАЗ 966В с 20.11.1966 по 1972 . ЗАЗ 966 с 1968 по 1972 Rolling Eyes
Машина действительно очень ранняя, так как педаль тормоза на полу. От 966ВБ2 его отличают только механизмы запирания двери

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Experrectus



Статус: Offline
Зареєстрований: 02.03.2013
Повідомлення: 42
Звідки: г.Щёлково
Моє авто: заз-965

ПовідомленняДодано: 17 Листопад 2013 19:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Чумовой аппарат! И сохран...

_________________
Воткнем пылающий факел знаний в немытую жопу невежества...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку 1, 2  Наст.
Сторінка 1 з 2

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group