Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Карпаты 2013 после мегаслета
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 01 Червень 2013 13:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Подниму тему.
Ну что мы там планируем по поводу Карпат? Я считаю, что нужно в воскресенье не позже 12:00 срываться из Львова в направлении Карпат.
Но вот до сих пор мы с местом не определились. Какие критерии предъявляются к месту: Чтобы речка была хотя бы бо пояс (для бани и купания), чтобы до той вершины, куда пойдем возможно было сходить и вернуться без ночевки налегке (много неподготовленных, как и я). Дальше группа из 3-5 чел, которая собиралась уйдет в поход, а мы в базовом лагере отдыхать будем.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 01 Червень 2013 14:56    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


kobza, откликнись! где можно организовать место для основного лагеря с машинами?

Саня, я думал остановится там где вы всегда отдыхали, кажется Каземщик, но тогда это далековато до Пип Ивана...
...хорошая стоянка на озере Маричейка, но туда машинами не заехать..(((


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 03 Червень 2013 21:10    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Может тему перенести к основной теме сльота, чтобы её читали!?

_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2013 08:12    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Не нужно. Шарящие и так поедут Smile

Общался всчера с Мирославом. Он еще подумает по поводу клевого места, где нам лучше стать лагерем с машинами. и чтоб на гору сбегать оттуда.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2013 09:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


kobza писав(ла):
Є така гора в Чорногорському хребті Піп Іван Чорногорський (ПІЧ) має висоту над рівнем моря 2028м,і входить до 2000-ників Українських Карпат,абсерваторія (Білий слон),яка знаходиться на горі дійсно дуже гарна,і приваблює туристів зі всього світу.
Взагалі варто поїхати природа там насправді дуже гарна,якщо іти від Зеленого ,через погран заставу ,то походу маршрута ми ще попадаємо на одно з найкрасивійших озер Карпат о.Марічейка ,коли я побачив навколишній ліс,мені здалося ,Що я попав у казку...такого гарного і недоторканого лісу я ніколи небачив ..... Rolling Eyes


Я подивився google-карту:В Зеленому річка більш повноводніша ніж в Дземброні (там взагалі струмочок), і це добре!
Чи знайдеться там затишна полянка для базового табору жужиків та чи можливо від Зеленого сходити на Піп Іван без ночівлі?

Якщо дивись карту, все начебто непогано, а чи можна там проїхати?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 04 Червень 2013 11:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Якщо б стати на о.Марічейка, було б напевно супер) Але це вже мабуть високо, хоча на фото я бачив джипи на самій вершині біля Обсерваторії і можливо таке, що то ж заповідник і туди просто не можна їхати!?

_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 05 Червень 2013 11:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ми вже підмивали жужики у заповідних карпатських річках Laughing

Я переписувався з однією людиною, що побувала там. Він мені сказав що тільки джипом теоретично можливо піднятися вище. Це буде виклик Twisted Evil (жартую)

Насправді, от те місце, що вказане стрілкою, досяжне для легкових машин. Проїдемо Шибене, там є погранзастава. Обов'язково всім мати паспорти! Далі їдемо правіше і десь там розіб'ємо табір. Наступного дня можна звідти піднятись через полонину Веснярка, та озеро Марічейка на Піп Іван. Далі бажаючі можуть іти по хребту, а решта спускається в табір і відпочиваємо.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 05 Червень 2013 16:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Досить не погано, хотілось би знати як там на тій галявині із цивілізацією -- чи не з"їдять, не перестріляють!

Залишається спланувати як ті що підуть далі (тобіш я Twisted Evil ) -- як нам повернутись в лагер!? і до куда іти!?


_________________
No job, no money, no car, but i'm in a band!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2013 01:55    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Бував в тих краях (Зелене, шибене) два рази, доїхати до тієї точки без проблем, туди й автобус ходить, тому проблеми нема. на рахунок підйому то скажу єдине що він досить складний, якщо на говерлу є місця де можна іти і відпочивати при пологому наборі висоти то тут буде постійний набір, як по мені досить складний. Зазвичай хто піднімається лишається ночувати на марічейці(приблизно 1650 м) а потім підкоряють гору, хоча без рюкзаків та з мінімальним запасом туди й назад реально піднятись за день. По покажчиках спуск з гори до цивілізації 4 години, ми спускались на травневих десь за 2-40 але ми ледь не бігли, без зупинок. В селі є місця і покупатись, тобто де поглибше, але думаю що в Дземброні з цим проблем нема теж, село велике. На рахунок підйому, якщо раніше вийти з запасом піднятись і спуситись мона, спускатись тимпаче простіше, але буде трохи напряжно))
На рахунок таборів, місць хватає. мона вибрати і на сонці і в тіньку, цього року там багато людей сплавлялось, впевнений що заготовлені місця ще полишались, за селом перед стрілкою біля самої річки точно є одна-дві класних галявинок, не враховуючих інших місць на яких можна поміститись в залежності від величини компанії, є декілька бесідок. Хоча якщо їхати жужиками то треба місце де поставити коней, а такі є.

пс. можливо що кажу не так і хтось знає краще, поправте мене, щоб не дезорієнтувати людей Rolling Eyes.

На рахунок місцевих, привітні люди, але все таки до нас до*бались, їхали пяні на конях з гір, ми посвітили фонариками, то прийшов і попередив що мона нарватись) але стоянка скоріше всього буде за селом тому мабуть нема чого перейматись. магазин в селі є, ціни не найнижчі Sad

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2013 02:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


От і добре. Пропоную зупинити наш вибір на цьому місці.
Якщо ми в неділю поїдемо зі Львова та доїдемо до карпат, то в понеділок рано вранці з легким похмілллям можна буде почати підйом. Cool

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2013 02:42    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Саняба писав(ла):
... з легким похмілллям можна буде почати підйом. Cool

Так не бувае з нами Laughing


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Barbarossa
НашКузьмич


Статус: Offline
Зареєстрований: 23.01.2009
Повідомлення: 3156
Звідки: Кам’янець-Подільський, Україна
Моє авто: ЗАЗ-965А, ЗАЗ-968М

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2013 04:29    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Максимум підйом з топчанчика
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2013 10:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


легке похмілля

Поїздка в карпати відбувається в рамках мегазльоту? я надіюсь ЗАЗ-Карпати не відміняються? бо сам маю час лише на львів у липні Sad

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2013 12:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


К сожалению, осенью второй раз не поедем.
Это 5-е заз-карпаты, не связанные с мегаслётом во Львове.
Думаю, машин 10 после Львова поедут в Карпаты, так что масовки не будет.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2013 12:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


жаль. а на скільки днів плануєте в карпати ? в неділю ви виїжджаєте зі львова, а назад коли?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2013 12:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Як здоров'я вистачить. Думаю дня три, не менше.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2013 12:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я так надіявся на карпати цього року осінню . Хоча може сам повалю в київ, а брата відправлю з вами...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2013 12:44    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Давай в карпати В києві немає що робити)

_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2013 12:52    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


в мене служба в липні, не відпустять на тиждень, два три дні на Львів і то через сраку може вийде вицепити ой бляяяя.....
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Саняба
Быстрый Гонсалес
Быстрый Гонсалес


Статус: Offline
Зареєстрований: 19.08.2006
Повідомлення: 4602
Звідки: Киев
Моє авто: ЗАЗ 968М Бешенный и громкий саракет

ПовідомленняДодано: 06 Червень 2013 12:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


можно больничный купить, гипс, не знаю... что угодно. У меня брат так месяц отдыхал ))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Спорт. Відпочинок. Туризм Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Наст.
Сторінка 3 з 9

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group