Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
ЗАЗ-968М "Морська хвилька" ХроН
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 15 Серпень 2016 23:51    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Шлб всім було ясно вимірювалбного інструменту вистачає і нутроміри і мікрометри і все шо треба в наявності є і перед зборкою мотора вибиралось все найкраще і найціліше( мова про наш мотлр) всі запчастини були або в розмір або в середині допуску. Це так для справки
П.с. вимірювальним інструментом користуватись вміємо

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Nikolya_22



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.10.2011
Повідомлення: 616
Звідки: Київ
Моє авто: ЗАЗ 968

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2016 00:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc

який ти злий, я іншого і не чекав

щодо сальніка, так той же Валера (я до нього не в претензії) сам збирав мотора, я туди не ліз бо не шарю, так він сам мені сказав що забий, кременчук спортився і він всім ставить рідні хто приїздить, тобіш або йому було пох і він на відмаш поставив що було в комплекті, або дійсно ті кременчук така ж срака як і ті що в наборі, і ще - по приїзду в Київ з під центрифуги вже на новому моторі знов тече... так я також десь провтикую, але що то за запчастини які за умовчанням мають всертись, не поодиноко, а стабільно!

Я взагалі тут писав не щоб МЕМЗ обісрати, а факти що у всіх на слуху, і про те що у кожного своя думка і вона має право бути.

Вибачте що хотів написати про те, щоб не срались.

Пацани, вибачте за флуд, я закінчив.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Garage Відправити приватне повідомлення
madmobile



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.09.2007
Повідомлення: 4179
Звідки: UA.Kiev,Vishorod
Моє авто: 968М red; 965A 1966

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2016 00:59    Заголовок повідомлення: поддержали 3 человек Відповісти з цитатою


бгг... коли откапіталили мотор перший раз лили кастрол 10в60 і що.. в ітогі коліно пополам))) в 2013році пробігу там було около 30 тис.
потім по дорозі з одеси укакали поршень. це в 2014 році. мастила зїв більше 20 літрів по дорозі додому. ладно буває, але вже набридло.
після цих приколів лиємо саме дешеве гівно-мастило в сорокет щось по типу камазовського.
а про якість запчастин я вобще мовчу.... у нас кожного року то коробка то мотор вийожуеться...., признаюся коробку беремо БУ, бо робити рідну це утопія та безглуздя.
Мотор збирали з нормальних запчастин, не міняли тільки напрявляючі клапанів, бо немає сенсу краще головку підібрати.
Для себе зробили вивід - сороковка надто дороге задоволення - розхід по своєму місту від 12 літрів, по києву 10. обігнати та вклинитись в потік можна, але зовсім не те шо треба. Та по часу дуже ого шкода на її обслуговування. Деколи приходиться похоронити цілий день на детячі приколи, яких немає у нормальних двигунах.
З приводу іншого мотору - просто спробуйте проїхатись на іномоторі, це буде той же ж жуж, але поцікавіший - починаючи вихлопом та динамікою та закінчуючи розходом палива та надійністю.

Теж саме можна про дискові гальма сказати. Ніколи не повірю шо рідні і рядом стоять.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2016 01:34    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Оце у вас бомбануло...
Реально ходових - одиниці. Вони є, але бліна, їх реально одиниці.
І ходові - це коли ти щось крутиш під капотом пару раз в пів року. Ну це максимум. І це враховуючи заміни масла, регулювання клапанів і т.д.
І от коли починає троїти - лізеш дивишся, коли десь вспотіло маслом - лізеш дивишся і в такому ж дусі.
І катати при цьому багато, регулярно, в любу погоду. Де треба - надавити тапинця, де можна - потошніти.
Я дуже сумніваюсь що таких мемзів багато в нас на форумі зараз є.
Також на відношення до цього мотору дуже впливає те хто його крутить.
Скажімо просто кататись, і регулярно завозити машину на ТО - це ще таке діло. Дорожче, але спокійніше.
Але коли ти в нього душу вкладаєш, стараєшся все робити по уму - а він отак підсирає - ну нащо такі єблі...
Особисто мої мотори ходили непогано.
Перші 2 сорокєти були б/у, обидва всцялись маслом, і пропала компресія.
Мій особисто зібраний з нуля 1,2 збирався максимально охайно.
Все рівне, притерте, підігнане, або нове, або відмінне б/у.
Продав я його через пів року(~9000км).
Катав акуратно, тошнів як міг - 70-80, по трасі, по місту щі світлофорів щі свистом не стартував.
За цей час тільки під правою головою помокріло. Всі штанги на казанському були, гайки шпильок і шайби теж були промазані.
Але бля, як мотор наче їздить - то динаміки ніякої...


_________________
+420 774 618 380
+38 093 073 36 35
Президент "ZAZ-Laboratory" Богдан
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Roskо
Львівський Маньяк
Львівський Маньяк


Статус: Offline
Зареєстрований: 07.12.2009
Повідомлення: 3182
Звідки: Львів
Моє авто: ЗАЗ 968м

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2016 09:32    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ото срачу розвели. Сорокет сорокету різниця. Нема про що говорити, кожен дрочить як хоче, при бажанні можна поставити любе голубе головне аби було доцільно і то судячи по собі моя машина ніхріна не доцільна, але мені пох. Тому яка різниця що там ззаду стоїть?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Zazik_91
ПаЯльНег/неКроФилЬнег


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.12.2009
Повідомлення: 3081
Звідки: Украина, Киев, Соломенка.
Моє авто: ЗАЗ 965 1961г. ЗАЗ 965 196?г. Wartburg 1.3 turist

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2016 10:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


XpoH писав(ла):

часто їбешся? коли останній раз вскривав мотор, перед поїздкою? то шо тепер перед кожним сльотом перебирати?


В основном сцут сальники(первичного вала, полуосей) Маховик у меня вообще с трещиной там где бегает сальник и сальники стоит наоборот!
Потек карб - трещина возле ускорительного.
Максимум когда лазил - подтянул головки и поменял шпильки коромысел из-за силушки богатырской в руках Сонетара.
А так клапана и передняя ходовка.


_________________
Там где поезд не промчится и не проедет трактор, заз на пузе проползёт и ничего с ним не случится!
0637823806 Михаил.
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2016 12:27    Заголовок повідомлення: поддержали 4 человек Відповісти з цитатою


Я знаю, фчем проблема: нефиг жалеть свои моторы и всё будет хорошо)))

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10316
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2016 13:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


флюсстопятсот)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2016 16:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


всьо, у всіх пєна кінчилась? ну й заєбісь.

а тепер по суті. Лишилось:
- блок завтулений під распрєд у Вінниці, пробіг 8к приблизно, з футорками під м12,
- піддон на газ, не тік, трубка 12-та, штуцери виходять в сторони і зігнуті під 45 градусів до заду
- комплект переходу на допгєну(генич БОШ 75-ка здається, з кріпленнями на рідний карлсон, сам карлсон з шківом від га53, теж робочий, підшипники живі, + 3 ремені, з них два нові, один легке б/у
- трамбльор під бсз, готовий, їздовий
- сцепа, корзина пробіг як і у блоку + диск зчеплення від 2110
- солекс з таврона, 2шт
- стартєр перебраний два дні тому з новими щітками
- компєкт дрочера датчик на давку масла + показометр
- повний комплект кохухів,
- коромисла практично нові, пробігу тисячі 2-3

є ще дещо але то поки в роздумах що з тим робити, а так все у продажу.

плюс є купа запчастин, як нове так і б/у, півгаражу, кому цікаво. продам тому кому це все буде необхідним, а якщо ні то піде в метал. Хто в нас був той знає скільки того добра.



Останній раз редагувалося: XpoH (16 Серпень 2016 17:18), всього редагувалося 1 раз
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2016 16:54    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Альо, то ж почекав би трохи. То ж все максімкові може треба буде..

Згідно правил форуму - бронь на все на пару днів, поки клієнт дасть відповідь.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2016 16:58    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


так ще Тьомине є
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10316
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2016 17:00    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну если шо
Второй на картер, поддон и гену (желательно просто шкив от гены), ну может ещё и ремни


_________________
Пъянство - причина многих интересных и увлекательных приключений!!!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2016 17:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну може треба буде втулений картер з футорками, піддон під газ, трамбльор бсз, комплект кожухів, стартер..
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2016 17:17    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc писав(ла):
Ну если шо
Второй на картер, поддон и гену (желательно просто шкив от гены), ну может ещё и ремни


Рємні уже під це додаткове кріплення, і ці шківи, тому комплектом для когось саме воно, поставив і поїхав

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10316
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2016 17:21    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ну тогда комплект, если по цене сойдёмся

Срач почистить?

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
XpoH



Статус: Offline
Зареєстрований: 08.10.2012
Повідомлення: 490
Звідки: Житомир, Київ
Моє авто: ЗАЗ 968М (Морська Хвилька)

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2016 17:27    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc писав(ла):
Ну тогда комплект, если по цене сойдёмся

Срач почистить?


нє, мені подобається срачRazz

хай бодя порішає, тоді дам знати за гену і все інше.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10316
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2016 17:28    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


оК!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 16 Серпень 2016 18:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я на карб, трамблер стану Smile
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Vadim_K



Статус: Offline
Зареєстрований: 16.02.2008
Повідомлення: 1863
Звідки: Львів

ПовідомленняДодано: 17 Серпень 2016 17:04    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Я б на твоєму місці карби притримав би...може на інакше піхло тре буде...
А так цікавлять коромисла клапанів, цікавить датчик і показометр на давку масла і цікаво попробувати на рідному трамблері з датчиком холла покататись...)))

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення ICQ Number
RIDE



Статус: Offline
Зареєстрований: 28.09.2011
Повідомлення: 951
Звідки: Житомир
Моє авто: 968

ПовідомленняДодано: 17 Серпень 2016 17:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хлопаки,почекайте трохи з Бодьою порішаємо тоді викладемо всі ніштяки які є
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... , 24, 25, 26  Наст.
Сторінка 25 з 26

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group