Русский, помни, что настанет тот час, когда и тебя спросят - а что ты сделал, чтобы остановить военные преступления своей страны в Украине?
Возможно даже, что этот вопрос зададут твои дети или внуки, которых будет посылать на три буквы весь мир.
Вам будет невыносимо стыдно за то, что взрастили у себя путинизм. Но тогда будет уже поздно что-то сделать. А сейчас - ещё не поздно.
Хотя, уже гештальт закрыт

Список форумів ЗАЗ Форум ЗАЗ Форум
Присвячений автомобілям Запорожець
 
    ПошукПошук   Увійти та перевірити приватні повідомленняУвійти та перевірити приватні повідомлення РеєстраціяРеєстрація
    ПрофільПрофіль   ВхідВхід 

Фотогалерея - Файлохранилище - Чат - Укр->Рус переклад
Книжкова полиця
 
Сотник - Green Seven
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 35, 36, 37  Наст.
 
Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Proffesor



Статус: Offline
Зареєстрований: 03.10.2010
Повідомлення: 2959
Звідки: Житомир(UA), Klašterec nád Ohři(CZ)
Моє авто: ЗАЗ 968м Бєжик

ПовідомленняДодано: 07 Березень 2017 08:50    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Ніхуа. Дуже не прикольно гепати молотком по валу. Іноді редуктор може швидше розвалитись)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 07 Березень 2017 09:26    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Proffesor писав(ла):
Іноді редуктор може швидше розвалитись)


Є такий досвід Rolling Eyes Laughing


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 07 Березень 2017 23:02    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


опытный хирург поможет плохому танцору Laughing

_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 09 Березень 2017 22:43    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Хто має за недорого бачок з моторчиком для склоомивача?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 11 Березень 2017 21:20    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


Відкрив сьогодні сезон 2017 разом з Dron22. Двері не подряпав, все ок, сезон має бути вдалим Laughing





Потрібен штуцер, під М10 і трубку 6 чи 8мм, може хтось зустрічав щось схоже у продажу? до такаря лінь іти.




_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 12 Березень 2017 01:18    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


не поцарапал-не мужик)))
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 25 Березень 2017 23:33    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Довго мудрив з чого зробити бензобак для пічки, тягнути стокову магістраль не хочу. Спочатку це була пляшка від Шамту, потім Оболонь. Планував примостити бензобак від газонокосарки на 1л, так як він компактний, дешевий і має зручну горловину. Однак згадав за каністру, знайшов токаря зі штуцером і пустив її у справу.





_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2017 00:11    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


пссс,парниша,а ты знаешь что в пластик бенз не наливают на заправках?
даже если сам будешь переливать-то во первых некоторые пластики деформируются под воздействием бенза,а во вторых образуют статическое электричество,и если я вижу правильно-она у тебя в диэлектрической оболочке стоит-значит разряд будет на тебя.

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2017 01:12    Заголовок повідомлення: поддержали 1 человек Відповісти з цитатою


sanitar То митал!

Сотник, надо было брать бытовой газовый баллон на 5л. с редуктором и переводить печку на газ!

Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
DaYa



Статус: Offline
Зареєстрований: 10.08.2009
Повідомлення: 1520
Звідки: Днепропетровск
Моє авто: ЗАЗ 968м, Kadett E, МЗМА 401

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2017 03:46    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Как по высоте?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 26 Березень 2017 10:35    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


sanitar Ланс правий, каністра металева.

Lanc після універу я боюся кисневих балонів і газових також Laughing

DaYa по висоті відмінно, це каністра на 10 літрів, наче для цих цілей і виготовлялася. Є точно такі, але на 5л, вони нижчі, думаю, взагалі ідеально буде.


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 03 Квітень 2017 23:36    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Сьогодні зрозумів, що регулювання флойд-роуз на гітарі та клапанів на мемз, то для дітей дошкільного віку. Справжні чоловіки бавляться з пісялкою омивача Laughing
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 23 Квітень 2017 22:22    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Шановне панство, хто користується хамелеоном? Порадьте толковий варіант. Не хочеться очі випалювати і так окуляри таскаю на носі. Задовбався зайців ловити при точковому зварюванні, де не можна на пару мм промахнутися. Схиляюся до таких варіантів: OPTECH S777A, VITA WH 9801, Forte 9000



_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Hell-Racer

†


Статус: Offline
Зареєстрований: 18.07.2007
Повідомлення: 6922
Звідки: Івано-Франківськ - Київ - Буча
Моє авто: ЗАЗ-968М, АЕ968М, ГАЗ-21C Volg O ) ) ) VW Transporter T4, Audi A4 Allroad ABT

ПовідомленняДодано: 23 Квітень 2017 23:07    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


из тех, что ты назвал светофильтры одинаковые.
У меня Форте, нареканий нет, всё отлично даже при аргоннодуговой сварке.


_________________
Grants me a world of cold nihility
An endless winter night
A bitter, black frozen hell
For me
Forever...
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Likvid
апасний Віталя


Статус: Offline
Зареєстрований: 06.09.2015
Повідомлення: 836
Звідки: Київ
Моє авто: 968М Zaponka

ПовідомленняДодано: 24 Квітень 2017 01:09    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Ты с писялкой разобрался?) как настроить эту дичь?)
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 25 Квітень 2017 10:30    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Hell-Racer Дякую. Знову буду інженерний підхід застосовувати у виборі - по дизайну Very Happy

Likvid ні, дичь ще та, наче налаштував, а через 5 хв вже знову пісяє куди захочеться, але частіше всього на кришу. Можна ставити регтоп і заправляти бак пивом, тоді заднім пасажирам хоч якась радість буде.


_________________
Green Seven
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 25 Квітень 2017 17:31    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Купи новый сцыкун!
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
Сотник
Дванадцять стульчаків


Статус: Offline
Зареєстрований: 12.06.2009
Повідомлення: 2202
Звідки: Київ
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 25 Квітень 2017 17:37    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Lanc ого! Продаються нові? Від чого підходять?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення ICQ Number
Lanc
Дохтор Снежок
Дохтор Снежок


Статус: Offline
Зареєстрований: 24.07.2006
Повідомлення: 10315
Звідки: КИЕВ
Моє авто: ЗАЗ968М был -005, г/в 1985; ЗАЗ968 г/в 1975; ЗАЗ965 г/в 1965

ПовідомленняДодано: 25 Квітень 2017 20:05    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


Были когда то у Дэна
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Відправити приватне повідомлення Відправити e-mail
sanitar
лентяй


Статус: Offline
Зареєстрований: 29.11.2005
Повідомлення: 11631
Звідки: Киев
Моє авто: 968м

ПовідомленняДодано: 26 Квітень 2017 00:24    Заголовок повідомлення: Відповісти з цитатою


про уролога шутка уже была?
Повернутися до початку
Переглянути профіль Фотогалерея Garage Відправити приватне повідомлення
Показати повідомлення:   

Почати нову тему   Відповісти на тему    Список форумів ЗАЗ Форум -> Гараж Часовий пояс: GMT + 3
На сторінку Попер.  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 35, 36, 37  Наст.
Сторінка 30 з 37

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете знищити свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях

Знайти повідомлення з часу Вашого останнього відвідування
Flag Counter ЗАЗ Форум  



Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group